Пролет наближава, януарче на 4 става! Януарчета 2011 Тема (55)

  • 50 304
  • 610
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 687
ох, този момент с карането отсега ме притеснява. буби, ще даваш акъли как си се справила Simple Smile

# 91
  • Мнения: 496
ох, този момент с карането отсега ме притеснява. буби, ще даваш акъли как си се справила Simple Smile

Ами никак засега.  Mr. Green Те се бият, в 90% от случаите ги оставям да се разправят, просто нямам сили да ги разтървавам през 5мин. Като загрубее играта или децибелите на Димитър преминат звуковата ми поносимост, отивам и обикновено се карам наред и на двамата, наказвам и така. Но не мога да кажа, че има някакъв траен ефект. Просто все се намира нещо, което не могат да разделят и обикновено на Димитър много му трябва, и като отвори едно гърлооо... ще го правим оперен певец.  ooooh! ooooh! ooooh!

# 92
  • Мнения: 455
Елч, стиснати палци и от мен!  Hug
Тути  Hug
Ние сме болни със Сами. Кашлица и хрема. Дано мине бързо.
Ще пиша повече скоро!

# 93
  • Мнения: 369
ох, този момент с карането отсега ме притеснява. буби, ще даваш акъли как си се справила Simple Smile

Ами никак засега.  Mr. Green Те се бият, в 90% от случаите ги оставям да се разправят, просто нямам сили да ги разтървавам през 5мин. Като загрубее играта или децибелите на Димитър преминат звуковата ми поносимост, отивам и обикновено се карам наред и на двамата, наказвам и така. Но не мога да кажа, че има някакъв траен ефект. Просто все се намира нещо, което не могат да разделят и обикновено на Димитър много му трябва, и като отвори едно гърлооо... ще го правим оперен певец.  ooooh! ooooh! ooooh!
+1 Буби, при нас оперният певец е Калин! Няма такава драма! И актьор ще го правим хаха.

Мишето е по-добре, обаче детегледачката и се налага спешно да се прибере в БГ, та ще го мъдря до края на февруари как ще го гледаме.

# 94
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Леле, Зайка, защо ли попитах кой го гледа!!! Пращай ми го, ще го водя в Дубай.
Лия е принцеса на къщата при свеки и е много добре. Аз утре стягам багажа и в четвъртък на обед дим да ме няма.....как обичам жегата....

# 95
  • Мнения: 251
люба, хубаво изкарване!

И вкъщи много се карат и до бой стигат, но пък и много играят заедно и много се търсят.

тути,  Hug

# 96
  • Мнения: 369
Люба Яко да си изкарате! Спок, то всякакви неща се случват  Laughing И това ще мине.

Елч Дай отчет  Praynig

# 97
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Ние с брат ми се бихме, докато се ожених. Съседката мислеше, че се колим и идваше да ме спасява, а аз ухилена отварях

# 98
  • Мнения: 496
Хахахах, Любааа, ще ме попилееш!  Joy Весело ви е било! Хубаво изкарване ви пожелавам и да съберете топличко и слънчице, и заради нас!  Hug

Зая, Калин викаш е певец у вас. Simple Smile Ама то Мишлето такова спокойно и добричко изглежда, с това мило личице, не си го представям да вряка.  Laughing

Адис, при вас ще е весело като се включи и мънинкото.  Mr. Green

Емили, как сте? Оздравявате ли?

# 99
  • София
  • Мнения: 598
Ооо, и ние се биехме яко, нонстоп, хем две сестри. Като се сетя, ми става жал за наште по онова време, как ли са ни издържали...

Дейзи, добре сме, благодаря:) На бебоците май им е тясно вече и акробатиките спряха, сега само ме подритват.
Ако знаете в каква дилема съм за количка. Изборът за близнаци е малък, цените двойни, а и почти няма къде да се видят, само на каталог. Ако познавате някой с близнаци доволен от количката си, дайте съвет за модел.

Зайке, много тъпо с бавачката. Дано измислите нещо!

Елч, стискам палци за пръста!
Все се каня да те питам коя зодия е по-яка за момчета - Риби или Овен? Не че ще си избирам дата според зодията, но ми е любопитно:)

# 100
  • Мнения: 455
Буби  Hug аз кашля яко и ужасно ме боли гърло. Неприятно е, дано мине бързо. Сами ( да чукам на дърво) е по-добре.

Люба  Hug незабравимо изкарване в Дубай!

Елч как си?

Зайка, дано намерите друга бавачка!

Ще ми е интересно и на мен за зодиите - Елч, ще чакам да се включиш.

# 101
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Мохита, риби
Еми, да оздравяваш! Благодаря и до скоро

# 102
  • Мнения: 369
Мohita Познавам прилично количество майки с близнаци хехе, даже тук в Австрия имам и с 3-знаци. Ще ти пратя лично съобщение с инфото на лични, че е доста  Hug


Emilly1212 Hug Бързо оздравяване!

Буби Хехе, да Мишето е душичка, той е много нежна душа.

люба Hug

# 103
  • Мнения: 1 687
мохита, за момче категорично овен е по-добрата зодия от риби, рибите са чувствителни, отвеяни, често интроверти, по-склонни да са плахи, тихи, несигурни. предразположени към психични разстройства, докато овните са огнени, импулсивни, лидери, властни, пробивни, дейни, упорити, все черти доста по-подходящи за мъж. между другото водолей също е готина зодия за мъж.

аз не докладвам, защото няма какво. мажа се, леко ми е намаляло възпалението, но е далече от изчезване. вчера реших, че съм по-добре и излязох с количката за първи път от един месец. ами едва се прибрах, да не говорим, че през цялото време куцах.

иначе съм се засилила да си поръчам кънки. от 10 години тъпо и упорито обиклаям из родните спортни магазини и търся, но явно, че няма да дочакам да внесат кънки за големи, та ще се наложи да ги поръчам, стискайте палци да ми станат! Simple Smile

# 104
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Елч, ти Нико не го ли извеждаш, че казваш не си излизала с количката?
Привет от Дубай, топло и УАУ е! Просто съм възхитена от всичко. 6 лентови пътища, лукс, лукс и архитектура

Общи условия

Активация на акаунт