Лидл ::58::

  • 67 824
  • 748
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: X
Какви хранителни продукти са на промо сега / не получих хартиена брошура -  в нея има разлика от брошурата в сайта и магазина/.
  Даже обикновено има и по няколко продукта за почистване или т.хартия на промо и не са вкл в никоя брошура като инфо./

# 151
  • софия
  • Мнения: 25 718
Гаранцията не може да бъде със срок по-кратък от законоустановения. По ЗЗП той е 2 години (чл.126).

# 152
  • Русе
  • Мнения: 7 077
Какви хранителни продукти са на промо сега / не получих хартиена брошура -  в нея има разлика от брошурата в сайта и магазина/.
  Даже обикновено има и по няколко продукта за почистване или т.хартия на промо и не са вкл в никоя брошура като инфо./
От днес: свинско месо за готвене - 600 гр. 3,69 лв.; насипния боб - 3,79 лв./кг.; бяла минифранзела - 0,22 лв.; кренвирши Пикок премиум - 280гр. 3 бр. 1,79 лв.;маринована херинга със зеленчуци - 900 гр. 4,99 лв.; Плодов сок мултивитамин 100% - 1,49 лв.; шоколадови блокчета с пълнеж 200 гр. 1,99 лв.; Барни - 0,33 лв.; зърнена закуска Fun zoo корнфлейкс - 1,39 лв. и кремовете за ръце - 1,99 лв.

Нищо спешно, за което да се засиля днес Laughing

# 153
  • Мнения: X
Благодаря Вики   bouquet
Скрит текст:
Излязох да хвърля кошчето и на пейката отвън една залепнала брошура - та някой усърдно ги обира и хвърля или за печка му трябват . Писна ми да си дебна кутията като крадец и вечно да е отарашена / счупи ми с ключа в ключалката и сега трябва нов патрон/ .Не че нещо ценно има в кутията ми ,но за мен това е наглост .
Този корнфлейкс никога не съм вземала - сладък ли е или с неутрален вкус .
Херингата ми е интересна - дали има консерванти и да не е много кисела   newsm78

# 154
  • Мнения: 128
;
Моля те, пиши тук какво са ти отговорили!  Praynig

П.П. Аз пак си проверих опаковката: гаранцията е посочена, така че ако откажат може да се подаде оплакване към КЗП, предполагам.
newsm78 ново 20, на националния телефон съвсем ме сбъркаха.
Цитирам: На нещата на които изрично не е упоменато в брошурата гаранцията е две години като трябва да се знае точно какво влиза в нея.В случая с матрака спукан съединителен шев и изпускаща клапа.

# 155
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 301
Някой виждал ли е блендера в Пловдив? Rolling Eyes

# 156
  • Мнения: 2 401
Dari Panayotu, zvanche,  благодаря ви!   bouquet

# 157
  • Варна
  • Мнения: 483
В петък купихме един пакет кайма Стара планина, но не успяхме да я сготвим. Тази сутрин каймата е с ужасен кафяво-бял цвят и мирише на вкиснато, а все още е в срок на годност. Досега не се беше случвало, а често вземаме няколко дни предварително.
Също и свнското месо, което много харесвах, напоследък има много силен вкус на прасешко.
Надявам се скоро да коригират тези проблеми.

Испанските домати обаче са наистина страхотни.

# 158
  • София
  • Мнения: 9 850
В петък купихме един пакет кайма Стара планина, но не успяхме да я сготвим. Тази сутрин каймата е с ужасен кафяво-бял цвят и мирише на вкиснато, а все още е в срок на годност. Досега не се беше случвало, а често вземаме няколко дни предварително.
Също и свнското месо, което много харесвах, напоследък има много силен вкус на прасешко.
Надявам се скоро да коригират тези проблеми.

Испанските домати обаче са наистина страхотни.
Случвало ми се е два пъти нещо в срок да има гаден дъх. За месо става дума.
А какъв вкус трябва да има свинското и как да го коригират?  Laughing

# 159
  • София
  • Мнения: 841
Как изглеждат цедките " на живо" ?
За ръкохватките прочетох, че са тънички!
+ за испанските домати,макароните и скаморцата

# 160
  • Мнения: X

Също и свнското месо, което много харесвах, напоследък има много силен вкус на прасешко.
Надявам се скоро да коригират тези проблеми.

 Би ли обяснила какво означава
Цитат
много силен вкус на прасешко
  newsm78
 Дали няма вкус на старо прасе / нерез / или не ми стана понятно.
 И как се подобрява мирис с парфюм ли или ...
 Нямам нужда от кайма ама ще взема да купя и да я пробвам .
  Мисля че бях писала преди време - бях купила свински врат и забутан в хладилника стоя седмица - на другият понеделник като го видях реших че трябва да е вмирисано месото -отварям и си беше свежо месото / а денят беше точно този в който изтичаше срока на годност./
 Та досега проблем с месо от Лидл не съм имала.
 На воденичките не харесвам това че са само хрущяли и месото е по обрано.
Скрит текст:
В къщи сме един куп капризи и вече лудвам какво да готвя . Един не яде месо ,другият пък без месо не яде  hahaha  писна мииии

# 161
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Да се отчета - постелка за спорт (от по-широкия размер, че е двойно по_дебела от дългата и тясна), топка с въжета към нея, ластици (моята фитнес манячка каза, че за мен са по-функционални от експандерите) и тежести. Когато ги пробваме, ще дам и отзиви.Grinning

# 162
  • 1st floor
  • Мнения: 9 131
На мен тия тежести ми се виждат много леки...Наистина няма смисъл от еднокилограмови гирички. А пък такива с лепенки имам, ама така и не им намерих приложение. За силови тренировки са леки, за кардио - няма смисъл. Ластиците изглеждат интересни, но аз имам на друга фирма. Бих пробвала тези, като лента, такива никога не съм имала. Топките също могат да са полезни, ако ви влече и имате място, къде да ги съхранявате.

# 163
  • Мнения: 2 453
На мен тия тежести ми се виждат много леки...Наистина няма смисъл от еднокилограмови гирички. А пък такива с лепенки имам, ама така и не им намерих приложение. За силови тренировки са леки, за кардио - няма смисъл. Ластиците изглеждат интересни, но аз имам на друга фирма. Бих пробвала тези, като лента, такива никога не съм имала. Топките също могат да са полезни, ако ви влече и имате място, къде да ги съхранявате.

Аз имам гумена лента от Лидл, но е с дръжки, много съм доволна.
Иначе се надявам да са останали ластици, матраци и ръкохватки.

# 164
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Днес взех домати. Защо са от различни фирми... За тези Италианските от Поромоцията

Общи условия

Активация на акаунт