Лидл ::58::

  • 67 901
  • 748
  •   1
Отговори
# 165
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 846
И аз взех от испанските домати, но не ми харесаха.

# 166
  • Мнения: 9 503
Дайте мнение за поставката за кухненски ролки  Praynig, че мн ѝ се чудя

# 167
  • Мнения: X
От Лидл и аз имам ластичната лента с дръжките и съм мн доволна. Днес исках да си взема още ластици, обаче комплектациите не ми впасват. Трябват ми две от едната кутия и две от другата, а ако взема и двете кутии ще ми се повтарят, няма какво да ги правя, освен ако не ги намалят, че да се прежаля  Laughing След това ще подарявам. Другите спортни аксесоари не ми бяха атрактивни  Crossing Arms И в крайна сметка си тръгнах само с грейпфрути. Като за понеделник беше мн спокойно в магазина, почти нямаше хора.

От промоциите на миналата седмица имаше всичко. Само да вметна, че в H§M Има страхотни намаления, миналата седмица отмъкнах рокли за 15-20 лв и топове за по 10 лв., далеч по-модерни и с по- хубави материи от лидълските.

Миналият месец купих превръзките Сиемпре с памучен слой и съм мн доволна. Преди бях на Always, но по няколко причини се отказах от тях, тези ми допадат доста и ще мина изцяло на тях.

Доматите може да са вкусни, но не ми вдъхнаха доверие, такива мн еднакви на външен вид и дребни, какво да си помисля....... Stop

# 168
  • Велико Търново
  • Мнения: 76
В петък купихме един пакет кайма Стара планина, но не успяхме да я сготвим. Тази сутрин каймата е с ужасен кафяво-бял цвят и мирише на вкиснато, а все още е в срок на годност. Досега не се беше случвало, а често вземаме няколко дни предварително.


А беше ли отворила опаковката предварително. Защото е записано, че срокът на годност е при неотворена опаковка - заради инертния газ се запазва по-дълго

# 169
  • Мнения: 161
Взех си цедките,  много ми харесаха. Голямата мога да я ползвам и за сито. Доволна съм. Другите неща които взех са неща които обикновено купувам-барни, лимони, домати, мокри кърпи....  От другата седмица чакам дамските блузи,  бях ги гледала в чуждите брошури и ми харесаха Wink

# 170
  • Мнения: 493
купих си днес 3 чинийки бебешки том типи, 6 лъжички и едно шишенце такова с дупка в средата - добре ми се виждат

а, и една орехотрошачка си взех, че си нямах:)

доматите испанските по 500гр си ги харесвам аз, от насипните не съм взимала

# 171
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Взех си мокри кърпи и пресата за чесън.
Забравих да погледна насипния боб - дали е същия, който похвалихте по-рано  newsm78
Свекър ми много обича  Heart Eyes , обаче имаме един домашен, който го варя 3-4 часа  Crazy

# 172
  • Варна
  • Мнения: 320
И аз взех от испанските домати, но не ми харесаха.
мислех, че съм единствена Laughing след толкоз положителни коментари миналата седмица купих, но имат много твърда люспа. както и доматите рома. цената им беше почти същата като на розовите домати, които са с тънка люспа, месести и вкусни...яд ме е, че не взех от тях. но пък днес заредих, щото са намалени
много съм хепи, сутринта рано-рано си купих смесителя с пружина  Party да знаете, че има два вида - лъскав и матиран, ако пращате някой да ви купува, да уточните Mr. Green

# 173
  • Мнения: 6 739
Какви блузи ще има от другата седмица? newsm78

# 174
  • Мнения: 69 354
Какви блузи ще има от другата седмица? newsm78

А микровълновата иде ли? Laughing Има ли плакати в магазините, моля, някой ако е видял , да свирка за микровелето....

# 175
  • Варна
  • Мнения: 483
Не, каймата я отворихме чак днес след като видяхме цвета.
За свинското - имах предвид, че мирише на нерез. Досега винаги е било супер крехко и не ми е миришело.
Сега се сещам, че и лятото бяхме взели 2 кутии пъстърва в срок и миришеше.

# 176
  • Мнения: 2 453
И аз взех от испанските домати, но не ми харесаха.
мислех, че съм единствена Laughing след толкоз положителни коментари миналата седмица купих, но имат много твърда люспа. както и доматите рома. цената им беше почти същата като на розовите домати, които са с тънка люспа, месести и вкусни...яд ме е, че не взех от тях. но пък днес заредих, щото са намалени


Подкрепям, много твърда, неприятна люспа. Чери доматите също бяха зле последния път, твърди и кисели като сливи.

# 177
  • Мнения: 20 252
Леле колко сте изписали Simple Smile
Доматите с твърда люспа ги беля  Peace

# 178
  • Мнения: 161
Какви блузи ще има от другата седмица? newsm78

А микровълновата иде ли? Laughing Има ли плакати в магазините, моля, някой ако е видял , да свирка за микровелето....
Блузите са раирани, 2бр. за 16,99лв. ако не бъркам, дамски дънки за 14,99лв. Микровълнова не видях, другия плакат беше с бомбастични предложения(или нещо от рода), имаше нутела и други такива неща, не обърнах много внимание,  че малката много мрънкаше и бързах да изляза. Дано да съм била полезна.

# 179
  • Мнения: 834
Аз пък се сдобих с блендер Heart Eyes МноУ е як!!! През юни го изпуснах, за малко и сега да го изпусна. В Западен парк останаха още 3 бр.
Купих и от бебешката козметика на Нивеа и силиконов лигавник.

Общи условия

Активация на акаунт