Серенити Бей - 2015г.

  • 95 568
  • 749
  •   1
Отговори
# 165
  • В.Търново
  • Мнения: 6 718
Не се ли изкушихте да се окъпите в морето?

# 166
  • софия
  • Мнения: 2 924
Ние влизахме в морето.Има камъни в началото, но се преживява.

# 167
  • В.Търново
  • Мнения: 6 718
Ние бяхме там 2013г и имаше камъни.Всъщност февруари  2012г имаше ужасна буря, която довлече много бели по плажовете на Черноморието.До преди този период е нямало камъни на Нестинарка.И се питам няма ли кой да изчисуи малко плажа от тези камъни ?

# 168
  • софия
  • Мнения: 2 924
Ние от 2011 ходим там.

# 169
  • Мнения: 9 469
Не се ли изкушихте да се окъпите в морето?

Не, не се изкушихме.  Grinning

# 170
  • Пловдив
  • Мнения: 73
Здравейте!И ние чакаме почивката си в Серенити и исках да попитам дали някой знае каква е марката наливна бира,която се предлага тази година?Мъжът ми много го вълнува този въпрос...  newsm78  bouquet

# 171
  • Пловдив
  • Мнения: 180
На самите апарати пише, че е Пиринско !
Ние днес си тръгваме! Изкарахме страхотно , както винаги! Малкото прекара тукашния вирус с повръщане и Т , но за два дена му мина. Времето също беше добре , с изключение на четвъртъка. Аниматорите са прекрасни деца , които много се стараят да направят нашата почивка невероятна !
Догодина пак сме тук !

# 172
  • Мнения: 9 469
На самите апарати пише, че е Пиринско !
Ние днес си тръгваме! Изкарахме страхотно , както винаги! Малкото прекара тукашния вирус с повръщане и Т , но за два дена му мина. Времето също беше добре , с изключение на четвъртъка. Аниматорите са прекрасни деца , които много се стараят да направят нашата почивка невероятна !
Догодина пак сме тук !

Денят, в който си тръгвахме се заговорихме с няколко майки около детския басейн.....Спасителите им казали, че имало някакъв вирус в хотела. Поне 4-5 деца били с повръщане и разстройство от предните дни.

# 173
  • В.Търново
  • Мнения: 6 718
Времето не е толкова горещо, най- вероятно еируса е тръгнал от замърсена вода или храна.

# 174
  • Мнения: 748
В сайта на хотела не видях указания как се стига до самия хотел. Лесно ли се намира в Царево?

В Лидл има детски аква-чорапки по 6 лв. Пише, че са идеални за горещ пясък и каменист плаж. Не знам дали вършат някаква работа, но може да са вариант ако наистина има много камъни в морето.

# 175
  • София
  • Мнения: 672
Едва ли е от храната, защото тогава нямаше да са само 4-5 деца. Ентеровирусите се разпространяват не само в най-горещо време. Синът ми преди години беше в Инфекциозна болница с такъв вирус в началото на декември. Колега се върна миналата седмица от Серенити и той и неговото дете са хванали вируса. Останалите от компанията им - не.
П.С. Нямам търпение вече. Ние сме от 27.06. Simple Smile

# 176
  • Мнения: 433
Нека завърналите се да качват снимки,ако желаят.Така ще придобием най-точна представа!  Wink  Peace  Praynig

# 177
  • В.Търново
  • Мнения: 6 718
Нека завърналите се да качват снимки,ако желаят.Така ще придобием най-точна представа!  Wink  Peace  Praynig
newsm10
Имате ли информация дали тази година ще пускат икономични апартаменти?

Последна редакция: сб, 20 юни 2015, 23:35 от rosinau.

# 178
  • Мнения: 10 739
От събота сме в Серенити и всичко е повече от идеално!  Grinning
Храна, време (само снощи малко валя и тази сутрин беше студено, но сега пак пече и съм на басейна) - всичко е идеално! Специално гледах за прословутите камъни - ами аз видях само камъчета и щипалки  Mr. Green Но се преживяват!  Grinning
Питайте, ако нещо конкретно ви интересува - ще ви отговоря доколкото мога   Hug

# 179
  • Sofia
  • Мнения: 9 767
С камъните явно е субективно усещане - и миналата година бяха много обсъждани, а и ние видяхме само камъчета. Но щипалки хич не обичам.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт