Иновация – Омега 3 с вкус на желирани бонбони

  • 1 417
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180

Цитат
Помня като малка, на едно зелено училище, момичетата в стаята за закачка ми бяха спукали на възглавницата капсулки рибено масло. Няма да разказвам за раздразнението си, но оттогава не понасям нито миризмата му, нито вкуса му. Дори до неотдавна не можех да погледна риба.
Малките ми близнаци, вече третокласници, явно са го наследили от мен. Когато не са на училище, тренират футбол и се връщат изнемощели. Омега-3 е най-разумното средство за регулиране на имунитета, а и спомага за растежа. Витамин D пък, който също обикновено е с неприятен за мен рибен вкус, допринася за укрепване на костите. Омега-3 не се синтезира в човешкото тяло, но играе важна роля в биохимичните процеси, които произтичат в него. Основен източник на Омега-3 е рибата, но децата ми дори не подушват риба. Как ли не опитвам да им дам Омега-3 или витамин D – и в капсули, и в желатин – не става. Не, че на мен и досега не ми се гади от тях...
Но вече има изход от ситуацията. Иновативна немска формула интегрира двете важни вещества в желатинова капсула за дъвчене с приятен плодов вкус. Никаква миризма на риба, никакво мръщене. Малчуганите ми вече си ги искат сами и ги взимат като желирани бонбони.

Последна редакция: вт, 25 окт 2016, 18:05 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 1 808
Четох сутринта за тях в друг интернет сайт. Това все едно е писано за мен. Имам остра непоносимост към миризма и вкус на риба (сурова, пържена, както и към рибния желатин в някои лекарства), дори не съм в състояние погледна риба, изключвайки цветните детски стилизирани рисунки.
Ще ми се да пробвам тези желатинови капсули, предвид количеството от 60 броя.

Общи условия

Активация на акаунт