www.feelunique.com - 13

  • 75 657
  • 780
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 373
Може ли малко помощ относно ваучера? Значи на билинг адрес попълвам адреса на превозвача, а не моя , който е в Пейпал, така ли? А после поръчката мога да си я пратя в пищенския клон, а не на адреса на превозвача, нали?
И още един въпрос- примерно поръчнам за 32 лири, плащам 14 лири, нали?

# 631
  • София
  • Мнения: 4 787
Да, в системата с ваучери пишеш адрес на превозвач, като те пренасочи към пейпал да завършиш плащането би трябвало по подразбиране да ти покаже адреса, който си дал в пейпал или опция да избереш. При продукт от 32 лири, би трябвало да платиш 12.

# 632
  • София
  • Мнения: 10 332
Може ли малко помощ относно ваучера? Значи на билинг адрес попълвам адреса на превозвача, а не моя , който е в Пейпал, така ли? А после поръчката мога да си я пратя в пищенския клон, а не на адреса на превозвача, нали?
И още един въпрос- примерно поръчнам за 32 лири, плащам 14 лири, нали?
Ваучера е £10 for £20 Spend at feelunique.com, което значи, че независимо колко ще похарчиш, той ще ти намали £20 от поръчката, за които предварително си платил £10. От 32 ще платиш 10 за ваучера и 12 в сайта.

# 633
  • София-Младост
  • Мнения: 23 380
Аз докато схвана ще мине промоцията...първо си купувате въпросните ваучери така ли? И ви пращат нещо на меййла, което въвеждате в кошницата във ФЮ, така ли?  Embarassed

# 634
  • Мнения: 386
Да, първо купуваш ваучера от сайта за колективно пазаруване. Пишеш английски адрес (аз писах измислен) и се плаща само с ПП. Плащаш на момента 10 паунда, а после при поръчката от ФЮ ти смъква 20 паунда. Ваучера ще го получиш и на мейла, кодът му е комбинация от букви и цифри, въвеждаш си го в кошницата като всеки друг код.

# 635
  • Мнения: 762
Тони златна си.   bouquet за ваучера.

# 636
  • Пловдив
  • Мнения: 4 736
Ваучерът се вижда и в сайта за колективно пазаруване, веднага щом потвърдиш плащането, се появява страница с бутон към ваучера. Peace Може да се види и в My account, меню My wowchers - бутон Redeem и ваучерът се зарежда. Не е нужно да се отваря пощата.
И аз благодаря, че споделихте за ваучера тук. Веднага си купих ваучер и поръчах този сет http://www.feelunique.com/p/Lancome-Grandiose-Mascara-Set. Не съм ползвала тази ланкомска спирала, но четох добри отзиви за нея в Интернет. Peace

Последна редакция: чт, 23 юли 2015, 12:05 от marzeliva

# 637
  • София
  • Мнения: 5 518
Единствено през Paypal ли може да се плати ваучера,не може ли директно с картата?

Относно спиралата на Ланком,на мен много ми хареса,хубави ми ставаха миглите.

# 638
  • Пловдив
  • Мнения: 4 736
Единствено през Paypal ли може да се плати ваучера,не може ли директно с картата?

Относно спиралата на Ланком,на мен много ми хареса,хубави ми ставаха миглите.

Мисля, че имаше и опции за плащане с карти. Peace Благодаря за мнението за спиралата.

# 639
  • Мнения: 1 698
И аз се възползвах от ваучера, БЛАГОДАРЯ! Взех си нощен крем на Ланком. Надявам се да ми хареса.

# 640
  • София-Младост
  • Мнения: 23 380
Имам пратка изпратена на 02.07. и още я няма Sad
моята от 29.06. Също липсва все още. Писах им вече. Ще изчакам 29.07. И я обявявам за загубена. Tired
Дойде, имам известие от 23.07.. Simple Smile
Дано поръчалите с ваучера да нямат проблем с доставката...защото ФЮ няма как да върнат 10 лири за ваучера!

# 641
  • София
  • Мнения: 4 787
Аз вече си получих поръчката с ваучера.  Wink

# 642
  • Пловдив
  • Мнения: 4 736
Аз вече си получих поръчката с ваучера.  Wink

И моята пристигна вчера. Peace

# 643
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета! Никога не съм поръчвала от сайта, но смятам скоро да го направя. Да попитам очакват ли се скоро намаления, четох, че август са големите или вече съм изпуснала  Laughing

# 644
  • Мнения: 386
И моите две поръчки с ваучера дойдоха бързо, за няма и седмица. Пуснах едната до тук и едната до превозвач - получих ги в един и същи ден. Имам и трета до тук, пусната по-късно, надявам се и с нея всичко да е ок.

Общи условия

Активация на акаунт