Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 62 595
Мен децата ме подмладяват. Открих у себе си, че мога да се вдетинявам с тях. Надявам се да съм жива и здрава да дундуркам внуците. Тогава вече ще ме е похванала леко възрастовата ретардация, така че съвсем ще сме си лика-прилика.

# 271
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Мен белите коси не ме плашат. Баща ми е с чисто бяла коса и нито една бръчка Simple Smile. Майка ми също беше така. Аз започнах да побелявам на 20 и към момента ако си пусна моя цвят, ще съм сива сигурно Embarassed. Слава богу, това е поправимо.

# 272
  • София
  • Мнения: 4 878
Ох тая критическа взе да ме плаши вече. Наистина ли тогава рязко се сбабичкосваме? Confused.

Аз и по-напред писах, че при жените старостта настъпва с критическата. Майка ми буквално се срина. И здравословно, и визуално и всякак.

# 273
  • Мнения: 4 892
Ох тая критическа взе да ме плаши вече. Наистина ли тогава рязко се сбабичкосваме? Confused.

Аз и по-напред писах, че при жените старостта настъпва с критическата. Майка ми буквално се срина. И здравословно, и визуално и всякак.

Зависи, майка ми и сега цъфти и я мислят за наша сестра.

# 274
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Нино, взима ли някакви добавки, нещо...?

# 275
  • Мнения: X
Ох тая критическа взе да ме плаши вече. Наистина ли тогава рязко се сбабичкосваме? Confused.
според мен не е задължително, до човек си е и до настройка  Simple Smile аз съм на почти 50 и имам само 2 бели косъма. Ако човек се е отказал да се поддържа физически и психически, ще остарее и по-рано. Има и двадесет годишни глигани, както преди време споменаха някои медии  Mr. Green
Виж за зъбите и аз вече съм решила, чакам първите възможни 2 седмици отпуск и ще ги сменявам.

# 276
  • Мнения: 4 892
Не само, че нищо не взима, но не спортува и е имала доста тежки здравословни проблеми. Гинекологични, язва, дискови операции и т.н. според мен е до ген. А блясъка в очите е до дух. Никога не е падала духом и винаги е много ведра и усмихната.

# 277
  • Мнения: 14 654
Критическата ме притеснява най-вече с това, че доста често приятната заобленост от ханша и бедрата се измества на горе - по корема и талията. И жените придобиват ужасната фигура на картоф, в който са забодени две клечки.

# 278
  • София
  • Мнения: 4 878
А блясъка в очите е до дух. Никога не е падала духом и винаги е много ведра и усмихната.

Съгласна съм с това. Интелектуалната и духовна поддръжка са в основата на физическата. Може би, това е една от причините, подлагащите се на пластически операции "за хубост", да изглеждат толкова уродливо....

# 279
  • Мнения: 4 892
Ние имаме една позната леля, тя е с тънки крачета и дундесто дупе. Simple Smile Много е готина и смешна.  Мама си и ма навсякъде Simple Smile Та е равномерна.

# 280
  • Мнения: 4 120
 Майка ми духом не се слелчи, просто физически се промени. Дори миналата година, разказва ми как протекла среща на випуска и отбелязва- "Танцувахме до сутрихта ". Аз, понеже знам, че татко не е от най танцувалните я питам- "Е с кого танцува?", "Ами с момичетата", "Какви момичета, бе, мамо, на 61" и в този момент ми се искаше да се плесна сама през устата, но моята уста сигурно и на 50г ще е по-бърза от мисълта...Много тъжно ме изгледа мама  Sad

# 281
  • Мнения: 870
Не съм се замислял, далеч съм от старостта още. Не ме притеснява особено.
Факт е, че жените са необлагодетелствани от фактора време.  Един от минусите на пола ви, тъжно, но факт.
Не съм женен още ,  не възнамерявам да правя това с по-възрастна от мен жена.

# 282
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Нямам проблем да ми се премести закръглеността нагоре, стига да си запазя красивото лице в настоящия му вид. На вариант слаба и елегантна с пергаментовия вид на Сара-Джесика Паркър не съм навита.

# 283
  • Мнения: 19 041
Мен белите коси не ме плашат. Баща ми е с чисто бяла коса и нито една бръчка Simple Smile. Майка ми също беше така. Аз започнах да побелявам на 20 и към момента ако си пусна моя цвят, ще съм сива сигурно Embarassed. Слава богу, това е поправимо.

Аз и по-рано сигурно започнах да побелявам. В днешно време с всичките му възможности за боядисване еъобще не е проблем. Пък и съм забелязала, че при младите хора с рано побеляла коса, косата просто е побеляла, но иначе косъмът си изглежда жив и млад, докато при по-възрастните косата е старческа - по-изтъняла, суха, оредяла.

# 284
  • Мнения: 870
Едно трябва да се признае на жените обаче. Имат невероятната  способност и механизми за самоуспокоение. Очевидно  необходими и неслучайно съществуващи, предвид  нелеките изпитания на пола. Peace

Общи условия

Активация на акаунт