Отговори
# 660
  • Мнения: 1 040
Поколенията едва ли биха те помнили задълго само за едната ти гола доброта.
Ако след теб останат 5 апартамента, това е друго  Laughing

# 661
  • София
  • Мнения: 19 446
Поколенията едва ли биха те помнили задълго само за едната ти гола доброта.
Ако след теб останат 5 апартамента, това е друго  Laughing

Ами, не е задължително. Могат да кажат "циция, скръндза, само едни апартаменти й бяха в главата. Защо да не остави - ни дете, ни котЕ".  Grinning

Андариел е права за консуматорското общество и егоцентризма. По на Изток човекът се възприема предимно като част от общността. Каквато идея прокарваха и в "Аватар", че снощи го гледах.

кукумицинка, от 30 до 40 е доста време, и изразът "30 годишни магарици" ми е доста пресилен. Все пак не живеем до 50, та на 30 вече да се смятаме  за стари.

# 662
  • София
  • Мнения: 62 595
На 30 говорим за жени, а не за момичета. Казваш 20-годишно момиче, но 30-годишна жена. Мине ли се на "жена", значи годинките си чукат (беш за магарици, а не за магарички).  Simple Smile

# 663
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
На 30 говорим за жени, а не за момичета. Казваш 20-годишно момиче, но 30-годишна жена. Мине ли се на "жена", значи годинките си чукат (беш за магарици, а не за магарички).  Simple Smile

В съвременния "прочит" на нещата -  20г са деца, 30г- са момичета....жените сме след..... 40.... Joy

# 664
  • Мнения: 19 316
Да, то в съседната тема чета, че милфките били по-желани от младите момичета...

Няма лошо човек да си повдига самочувствието.

# 665
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
.
......че милфките били по-желани от младите момичета...
Няма лошо човек да си повдига самочувствието.

 newsm78 Отивам да се образовам...относно "милфките" newsm78
Предполагам е нещо миришещо на ....повече от 30?
Младото си е младо, няма какво да се заблуждаваме...
Обаче, ако освен кожа, невинност и усмивка, може да предложи и ...малко живец, истински смях,  обща култура и естествен оптимизъм - няма да е лошо.
Мнение на мъже, мноооого, не мое. Peace
Иначе и първите три вършат работа/та/. Laughing

# 666
  • Мнения: 2 265
Зависи за колко млади става въпрос. Една сериозна връзка едва ли ще потръгне ако всичко се основава само на младостта на жената.
Ох, направо прозвучах като бабка Mr. Green , а не съм.

# 667
  • София
  • Мнения: 62 595
Когато и двамата са млади, тъкмо са си лика-прилика.

# 668
  • Мнения: 4 120
Да, то в съседната тема чета, че милфките били по-желани от младите момичета...

Няма лошо човек да си повдига самочувствието.
има и такива моменти...милфки,кугърки...

# 669
  • София
  • Мнения: 5 884
Къде ги четете тия работи, къде? Thinking


Но си има и мъже с подобни предпочитания, едва ли всички налитат на "момичета".
А и има особен тип харесвани мадами. Като се сетя на една приятелка леля й какъв изтребител е, пък и нееднократно съм виждала повечето мъже как гълтат корема, изпъчват гърди и придобиват тъповато изражение,  в нейно присъствие... Crazy

# 670
  • София
  • Мнения: 19 446
Да, то в съседната тема чета, че милфките били по-желани от младите момичета...
Няма лошо човек да си повдига самочувствието.
има и такива моменти...милфки,кугърки...
Аз научих що е то кугър преди дни, т.е. избрах произволно от 3 възможности. Смешното е, че ми лепна като пол и възраст.

http://www.wikihow.com/Know-if-a-Woman-is-a-Cougar - не намерих нищо на български по въпроса.

# 671
  • Мнения: 4 120
На мен и като натюрел  Embarassed(от звездни компромати научих думата, покрай Деми Мур)

# 672
  • Мнения: 19 316
Аз от онзи сериал с Къртни Кокс - Cougar Town, научих какво е кугър. Има си и мъже с подобни предпочитания, но не може да се каже, че са мнозинство. Повечето хора подсъзнателно обикновено "избират" да харесат (да се влюбят) в партньори, които предлагат бъдеще. И да не е, докато смъртта ги раздели, поне да има идея за обозримо близкото бъдеще - например, ако са млади, да е достатъчно сексуално атрактивен партньорът, че да гарантира в по-висока степен добро поколение и по-хармонично живеене заедно. Ако единият партньор е значително по-възрастен и си има свой собствен живот и семейство/деца, то няма изгледи за кой знае колко дълго съвместно бъдеще заедно. Даже не казвам, че точно по-възрастната жена е по-нежелана или желана от по-възрастния мъж. Андариел е права - повечето хора предпочитат партньори приблизително на тяхната възраст. Тези, които предпочитат по-възрастни или доста по-млади, обикновено имат някакви комплекси, свързани със семейството, в което са израсли и родителя от противоложния им пол (Едипов, Електра комплекс) или пък им е начин за измъкване от мизерия, не знам. Говоря за системен избор и харесване на такива, по-възрастни партньори, защото се случва понякога да харесаш някого, въпреки че е прекалено млад/възрастен според твоите критерии, но други качества надделяват.

# 673
  • Мнения: 2 265
Не зная какви комплекси имам, но всичките ми приятели си били по-възрастни от мен, бъдещият ми мъж също. От малка общувам с по-възрастни хора и от двата пола, явно това ми се е отразило. Не че не е имало привлекателни мъже на моята възраст, но явно любовта не пита.

# 674
  • Мнения: 19 316
Говоря за значителни разлики във възрастта - над 10-15 г., в зависимост от това на колко е по-младият партньор. Защото 10 години разлика при 13-годишна ученичка, са повече, отколкото 20 години при 33-годишна жена. Разлика от около 5 години при над 20-годишни партньори я приемам като приблизително еднаква възраст.

Общи условия

Активация на акаунт