Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 62 595
е, да, де, ама вкъщи не живееш с гласови данни, нито гласовите данни са ти майка, нито са ти жена, изобщо, гласовите данни няма да ти подадат чаша вода. Тази жена сама си знае какво й е в душата, но на мен ми изглежда завършен егоист, който няма нужда от никого.

# 136
  • Мнения: 4 892
Какво значи гротескно?

Сбръчкана бабичка, нормално. Дай сега с чул да ходи на главата.

Горко ви на някои.

# 137
  • София
  • Мнения: 62 595
На мен също ми изглежда гротескно - опънала си е лицето със сто пластики, обаче няма как да си скрие врата и ръцете.

# 138
  • Мнения: 25 887
Недейте да четете, че ще се набръчка. Мозъкът или челото - все тая...

# 139
  • Мнения: 4 892
До колкото знам се показва малко, за да предпази себе си и префинените души.

Сбръчкана е цялата, просто е на сто години.

# 140
  • Пловдив
  • Мнения: 968
   Аз, знам кой е Дориан Грей и явно това ми е проблемът!
От модерните вампирки - веднага ставам!
Но има и друга езотерична литература със съвети как да сме безсмъртни
и вечно млади.
Младостта е дар, който трябва да изживееш и да му се радваш.
За съжаление това го разбираме като станем на 30-40-50 и т.н.

# 141
  • Мнения: 192
Аз въобще не свързвам красотата с младостта, колкото и странно да звучи на някои хора.
Има много млади хора, които изобщо не са красиви, съответно те ща са си такива и на 30, 40, 50 и тн...,просто при тях процеса на стареене личи повече
Като цяло истински красивите хора са малко и те винаги си остават красиви и това не е клише.Аз самата съм виждала жени, които са били на 20 красивици и съответно и на 40 50 са си такива.
Има нещо друго обаче младостта прикрива доста външни недостатъци, които в последствие обаче се проличават от там и неправилното схващане, че всички млади хора са красиви.
Тук на няколко пъти забелязах, да се говори за 30-40 годишни жени, като за вече състарени жени.
За мен това не е правилно и никак, ама никак не го разбирам това твърдение.Та на 30 си все още млад, пълен с енергия , но вече ошлайфан човек.Това би трябвало да са най -красивите ти години  чисто физически!
В България обаче имаме доста странни схващания за много неща така че може би идва от нашата народопсихология.В бг например всеки ден срещам  жени на моите години,които изглеждат супер състарени и не мога да си обясня на какво се дължи това newsm78. На мен пък ми дават 18-19.
Аз когато отидох да живея за първи път в чужбина останах като гръмната #Crazy
Видях толкова красиви мъже на 45- 50 години и изобщо не им давах тези години.Тук обаче се бях нагледала на 20 -25 годишни млади мъже с шкембета и не добре подържани фигури, които изглеждаха най малко на 40 Sick Така че много зависи.
Напоследък виждам една тенденция, младото поколение да е доста по зле изглеждащо от предходните такива и не знам на какво се дължи newsm78.
Аз самата съм на 20+ и не се притеснявам за  старостта като такава, но си признавам, че много сериозно се грижа за външния си вид още от сега със спорт, качествена козметика и много сън Simple Smile
Ще дам  и един пример Ариана Карембьо 43, красавица си беше, красавица си е и сега Heart Eyes
http://actu.last-video.com/wp-content/uploads/2014/04/la-sexy-ad … voir-denfants.jpg

# 142
  • Мнения: X
Не е на 100 и не е толкова сбръчкана.
Умирам от смях ССФ като почне да се притеснява, че може да стане като Лили Иванова.

# 143
  • Мнения: 1 416
Колко ли мазохистичен трябва да си, за да желаеш вечен живот?!
Това ми се струва по-скоро като проклятие.

# 144
  • Мнения: 4 892
Хора, вий сте шантави  Joy на 30, 40, 50 човек е млад, хайде, нека 50 е средна възраст, вече след това, след 60 може да гледаме към старостта. Но нереалните очаквания на някои хора за живота като цяло, замъгляват преценката. Това, че на 37 вече не ми се ходи да ми думка музика в дискотека цяла нощ, не значи, че няма да карам ски, да плувам, да играя тенис, или да ходя на танци. Та чак до по-сериозна възраст.

Не е на 100 и не е толкова сбръчкана.
Умирам от смях ССФ като почне да се притеснява, че може да стане като Лили Иванова.

Така е, малко подсилих  Wink и на мен ми е много забавно.

# 145
  • Мнения: 1 416

Хора, вий сте шантави  Joy на 30, 40, 50 човек е млад, хайде, нека 50 е средна възраст, вече след това, след 60 може да гледаме към старостта.

Остаряването, обаче, не се случва изведнъж - ей, така, събуждаш се остарял, а е процес, започващ от някъде. Реално след 25 години - тогава клетките престават да се делят.
И да, на 30 вече не си същия като на 20, да не говорим за по-нататък. Организмът си го показва. Безсънните нощи с купоните вече по-трудно се преживяват, примерно, организма не се възстановява така бързо, както преди. Личи си и по кожа, и по всичко.

На 50 не е на средна възраст, защото тогава би следвало, че общоприетата за край на живота е 100. На 40, 42 е може би точно в средата на живота си човек, ако приемем, че средно до към 80 живеят хората.

# 146
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Реално след 25 години - тогава клетките престават да се делят.
Ти сериозно ли Shocked?

# 147
# 148
  • Мнения: 1 416
Сега, не съм много сигурна, че съм се изразила правилно в случая, но имах предвид, че до тогава човешкото тяло е приключило с процеса на растеж.

# 149
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Растеж и делене на клетката са съвсем различни понятия. Имаш ли представа какво производство на еритроцити тече в тази минута в теб, чрез делене?

Общи условия

Активация на акаунт