НОЕМВРИйче ходи и се смее,бърбори и лудее!

  • 54 807
  • 738
  •   1
Отговори
# 180
  • На десетия....
  • Мнения: 371
Джудже , много ти се е на събрало Hug
Сиво облаче, кажи че ще и го пратиш,  ако може да го спре да плаче.
Димана понякога вечер става невъзможна. Мрънка за всичко сърди се и тя не знае защо. И при нея зъби. Ресците се показаха, кучешките ги няма,а назад напипах някакви. Снощи не спа от 2ч до 4ч, сутринта остана да спи ,а аз отидох на работа. И сега още не е заспала.

# 181
  • Мнения: 520
Било много ревало детето.  Ей те лудите са навсякъде. После ще и пречи как се смее сгурно.  ooooh! Бебе е още какво иска тази.

Мойте съседи колко рев са чули Whistling През деня, през  нощта  докато беше по малък. И сега ги буди като ревне посреднощ. Даже са питали дали имам  нужда от помощ.

# 182
  • Мнения: 1 298
Djudjeto, мале, много инциденти наведнъж са ви се събрали  Hug, дано вече да няма подобни неща и бързо да му минават на Виктор синините и цицината  Hug. ММ има леля и братовчедки, племенници във Франкфурт на Майн, но с леля му сме в лоши отношения
Сиво облаче, как пък има такива хора, не знам  Sad

# 183
  • София
  • Мнения: 295
Ей глупави хора, даже не си заслужава да се ядосваш. Вместо да се притесни защо плаче детето, тя ... ама и аз много се ядосах.
на Калина баща и се прибра с една детска прахосмукачка преди 2 дни. Издава шум като истинска, но съвсем тих. Има си едни топченца, които са боклука" и прахосмукачката ги изсмуква. Е да ви кажа голям кеф, по цял ден чисти. Ама като мен-мести разни неща, които и пречат да чисти под тях и после ги впъща на място.  Много е смешна. Чак съжалявам, че мощността е детска, можеше да изчисти къщата детето  по собствено желание Mr. Green

# 184
  • Мнения: 197
Сиво облаче, съседката да не е стара мома? Синчето на комшиите отгоре ни тормози с музика, а от другите страни нямаме, но предпочитам да ми се оплакват, отколкото да съм в течение с най-новите поп фолк парчета Simple Smile

Djudjeto, добре че е спокоен вече малкият, за да си изкарате хубаво в Германия. Гумата вярвам, че ще се намери кой да я оправи Simple Smile

Вода давам филтрирана и преварена чешмяна. Изворна рядко се сещаме да купим.

Момичета, побърквам се вече вкъщи! Искам да е лято или поне пролет Grinning Вие излизате ли? Аз все се разубеждавам като видя времето или излизаме тримата с колата, ама не е като да сме цял ден навън...

# 185
  • Мнения: 1 298
Ох и аз искам вече да е пролет, това ми е любимият сезон, когато не вали де  Simple Smile. Мелани, ти ме знаеш колко излизам, ама да си кажа, сега по-рядко, но като видя долу-горе да не е под 0-та и да не духа зверски излизам, понеже днес оцеляхме, се чудя дали и утре да не направя една разходка , че изперквам вече вкъщи  Rolling Eyes

# 186
  • Мнения: 97
Джудже, доста напрегнат ден сте имали с малкото човече. Да са ни живи и здрави няма как ще се удрят и ще падат, но поне да са леки и приемливи тези неща. Аз ползвам Арника в такива случаи и съм много доволна.
А как може наистина никой да не ти предложи помощ като те виждат колко си натоварена с малко дете и пукната гума?!
След известно време ще се смеете с Виктор на тази история Simple Smile Радвам се,че той е добре и е забравил за неприятните случки.

Сиво облаче, на твоята съседка може да й кажеш да си гледа нейната паничка и да не си вре носа, където не й е работа. Тя какво си мисли,че на теб ти е много приятно дететенцето ти да плаче ли?! Деца са , естествено,че ще има и такива моменти.Всички сме хора и трябва да се проявява разбиране.
Ние имаме съседи над нас с три дечица и по цял ден тропат. Но това е положението. Деца са, не можеш да им кажеш да стоят мирно. Сигурно и съседите под нас мрънкат , ама ..... Simple Smile

Стефи, да дам отчет за чиата Simple Smile
Днес сутринта  приготвих юфка с прясно мляко и мед за Паруш и докато изстиваше добавих и малко чиа. Стана много вкусно. Чиата като се накисна и стана като гел.

# 187
  • Мнения: 837
 iiiveto_-благодаря и се радвам,че я харесва ,по нататък ще купя и аз ,ще питам едната приятелка как е на англ.език ,че тя е добра в езика и в храните даже може да ми я купи тя  Simple Smile
сиво облаче -не и се връзвай на съседката  HugКато беше дете сина ми и имахме такава съседка под нас пълно ку-ку ,бил плачел ,бил тропал ,дразнел я с количките си по пода ....все нещо измисляше до един ден в които и се развиках и повече нищо не я дразнеше .А се развиках защото го беше причакала на 4-5г беше сина -аз го пусках сам зад блока и обикновено след 10-20мин слизах при него ,та тя го срещнала и му казала,че ще се обади на Полицаите да го вземели и той идва и реве -леле полудях и слязох долу и и викам -Аз уча детето ,при проблем да има доверие на полицаите и да ги търси ако се загуби -ти ще го вземели ,и казах още един път заговориш ли го аз ще се обадя на полицаите !-малко спомени ми върнахте ,но и до днес помня яда си  Simple SmileСлед години и ти ще разказваш за тази съседка на други с проблем както сега аз на теб  Laughing
evropa Калина е по модерна  Simple Smile,ние сме на древното летателно средство метла .Иначе да виждала съм ги тези прахосмукачки .
Мелани-ние излизаме често ,но и тук има дъждовни дни като днес в които сме у дома и хич не е добре ,че Никол се научила и стане ли 9-10ч и започва да чука по вратите да си носи дрехите ,пък и на мен ми е добре като излизаме разговор с други българки ,децата се уморяват и после спи добре следобеда -аз искам даже вече плаж  Grinning

# 188
  • Мнения: 445
Излизаме всеки ден за минимум 1 час, когато е по-студено и максимум 3 часа - толкова изкарвахме навън, когато бяхме на Боровец.

Мелани, мина ли обрива? Имаше ли други странични ефекти от ваксината?

Напоследък попадам на потресаващи статии за заразени деца с морбили в Щатите. Там се оказва, че има нещо като бум на зараза с морбили, защото много последователи на Antivac движенията са отказали да ваксинират децата си с тази ваксина. Сега Американската Педиатрична Асоциация е започнала наново да образова родителите, колко е важно да ваксинират децата си (особено с тази ваксина за морбили, паротит и заушка) и колко е опасно за обществото, ако не го направят. Особено ми въздейства разказа на един баща-педиатър, на който дъщеричката му е заразена с морбили, а тя не е ваксинирана, тъй като е болна от рак. Сънувах кошмари през нощта.
Отнесох се, но много се бях разстроила...

# 189
  • Мнения: 1 034
Ние от една седмица не сме излезли. Тук не е толкова студено (около 2-3 градуса), но духа супер силен и супер студен вятър и не се стои навън  Sad
Аз да се оплача, че онзи ден имах инцидент с колата. Толкова нелепо, че си умирам от яд като се сетя. Бутнах се в един паркиран автомобил (на забранено място). Карах с 20, разсеях се за секунда и направо смлях колата... Embarassed Добре, че не бях пила, та няма да има финансови последствия, а само малко ядове покрай каското. Полицаите и катаджиите бяха много мили и много ме успокояваха (ММ е в системата на МВР, а едното момиче в колата е жена на полицай). Мислех си как ако бях в София или Варна щяха да ме депресират с отвратително отношение...
Иначе вие пробвате чия, а ние днес ще пробваме попара  Laughing Малко сме назад, но когато й беше дошъл редът при захранването не му хареса и повече не съм пробвала.
Аз напоследък все по-често си мисля колко е хубаво, че сме в къща и нямаме съседи. Дени постоянно блъска с нещо по пода и докато бяга насам натам си представям как се чува...

# 190
  • Мнения: 445
Бисквитка, случват се инциденти. Важното е, че няма пострадали, другото се оправя.

# 191
  • Истанбул
  • Мнения: 329
Бисквитка, важно е че всички хора сте добре. Вещите нямат значение! Хубаво че полицаите са се отнесли с разбиране.
И ние не сме излизали вече 5 дена с малки изключение, но аз 15-30 минути на вън не го броя за разходка. Тук при нас е над 0-та, но вали постоянно, и не стига дъжда, ами има и невероятно силен вятър. Онзи ден като видях снимките на Никол във фейса, направо завидях за прекрасното време. Искам и аз, а детето колко иска не ми се говори!
За ваксините от 2 дена си мисля да питам, мамите които живеят в чужбина, да споделят кои ваксини се слагат на децата в държавите където живеят. Просто от любопитство питам. Нищо конкретно. И да кажа че в Турция слагат същите като в България, с малки промени и добавки - който го интересува да прочете
Скрит текст:
Хепатит Б - 3 пъти както в БГ
БЦЖ - 1 път на 2 месеца - тук не правят Манту, веднъж е достатъчно
ДТКПХ - 3 основни приева и една реимунизация, както в БГ на 2,4,6 и 18 месеца
Стрептукокус пневмоние - 3 основни приева и една реимунизация, както в БГ на 2,4,6 и 12 месеца
МорбилиПР  - 1 основен прием и една реимунизация, както в БГ, на 12 месеца и в Първи клас
ДТКП без Хемофилус инфлуенца - реимунизация  в Първи клас
Орална ваксина срещу полиомиелит - на 6 и на 18 месеца
Дифтерия и тетанус - реимунизация  в Осми клас
Хепатит А - на 18 и на 24 месеца
Варицела - на 12 месеца

# 192
  • София
  • Мнения: 849
Бисквитка, случват се инциденти. Важното е, че няма пострадали, другото се оправя.
newsm10
Здравейте,
Извеждам Ясен навън всеки ден. Може да е само за половин час - да идем до долния край на улицата. На връщане по-често е гушнат, защото колите ми идват в гръб (ако спазват посоката на еднопосочната улица) и е опасно. Тротоарите , разбира се, са заети с паркирани автомобили. Ако е подходящо времето ходим в парка, но до там имаме 15 минути с количката. На собствен ход до там не съм опитвала да го водя. Дори да се справи с такова натоварване, аз няма да издържа - спира се на всяка крачка, събира камъчета, клечки, фасове, бърка в дупките на шахтите!
Джудже , много перипетии! Представих си себе си в тази ситуация! Като се знам колко съм неоправна,  направо ми се доплака.  Важното е ,че малкия е ок Simple Smile
Сиво облаче, не се ядосвай. Простотията не ходи по гората!  Ние пък пречим на студиото за красота на долния етаж Sad За съжаление подобни "взаимодействия" в жилищен блок са неизбежни. Чист късмет е да попаднеш на разбрани и цивилизовани съседи. Иначе, ако се разчита на правилници и разпоредби да регулират тези отношения, направо си загубен.

# 193
  • София
  • Мнения: 10 698
Децата още са малки. Дупе да им е яко на мрънкащите съседи като станат на 2-3, те тогава ще чуят чудо нечувано...
Съседката под нас на събранието на блока казала на мъжа ми- ЗНам кога става и кога ляга Жорко, ама през останалото време какво правите бе?! Мазилката ми се е напукала, ще падне всеки момент!

# 194
  • Мнения: 94
Ние сме на 1вия етаж. Произвеждат зверски шум, добре е, че отдолу няма никой. Ритане на топка, яздене на кон и т.н.
По мен са викали съседи посред нощ, че съм лоша майка и не мога да си успокоя детето. Той наистина ревеше с часове и нищо не помагаше.

Общи условия

Активация на акаунт