Червено вино снощи пих и втората черта открих! - тема 101

  • 19 782
  • 693
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 481
Златно момиче(наистина си златно!!!),добре че ме откри Rolling Eyes..за малко да сА зАтрИА,бря bowuu Joy

# 631
  • Мнения: 385
Estlar,Runsun   fingerscrossed за утре!
Овчице весело изкарване и благополучно имплантиране!
Анадара същия успех и на следващите изпити!
Нектаринке бързо да се оправяш!
Лисе,дано пък е имплантация  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Дискавъри  wavey   welcome и да не се задържаш,бързо към отчет!
Мелче,палчета за 9-ти!
Това запомних  Embarassed
 smile3558 cheers Wine Glass Я,който му се пие да си пийне!

# 632
  • Мнения: 1 571
Златно момиче(наистина си златно!!!),добре че ме откри Rolling Eyes..за малко да сА зАтрИА,бря bowuu Joy
  Mr. Green
Кофеинче, как си? Дай малко отчет, не така транзитно  Hug

# 633
  • Мнения: 16
Момичета и аз ви чета, но ми е трудно да се включа да не е нахално се притеснявам. Месеца и за мен беше небебеносен Ц ми дойде без закъснение. Записах час при добър репрудоктивен специалист за другата седмица, повече от година се опитвам да забременея и не става. Правила съм хормонални изследвания при ендокринолог миналата година,но не по повод незабременяването а във връзка с оскъден цикъл 2-3 дни, уж нищо притеснително нито за Ц нито за Бебеправенето.....                                         А тук подкрепата е голяма и ще остана, надявам се не за дълго ! Желая ви лека нощ и да сънувате щъркелииии Simple Smile

# 634
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Дискавъри, Любов.....добре дошли момичета! Надявам се да не се задържите дълго и ако търсите подкрепа и добри съвети, тук ще ги получите на драго сърце от всички Simple Smile
Нели А., още ли си обидена  Hug

# 635
  • Мнения: 319
Здравейте!
Приемате ли нови членове?
Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 636
  • Мнения: 3 595
Любов Hug Точно гледах списъчето и се надявах да се похвалиш с положителен тест. Съжалявам се лелката! Дано следващият месец донесе повече късмет!

Весето - приемаме, приемаме, добре дошла и да не останеш дълго!   bouquet

# 637
  • София
  • Мнения: 1 757
Любов защо се притесняваш,ние не бием тук  Mr. Greenсамо някой път(особено аз)сме лоши ако някой се сърди че не му обръщаме внимание,дано не си от тях   bouquet Желая ти това да е вашия лекар и бързо да ви помогне.Успех  bouquet
Дискавъри,Весето добре дошли и скоро отишли към отчетни  Hug
Благодаря ви за палчетата за 9  Hug
Скитъър виж как те хванах,никво махане там да стой номера  Hug Hug HugБлагодаря ти че ме мислиш   bouquet
Рансуууун утре с двучертичков тест,чу лииииии  Praynig Hug

Последна редакция: пт, 30 яну 2015, 22:21 от *mel*

# 638
  • Мнения: 319
Благодаря!
Да се представя тогава...
Казвам се Весела и влизам в "Искам бебе" за втори път.... Първия беше през 2010г....надявам се никой останал от тогава да няма и да си имат дечица вече...От 2г. сигурно не съм влизала във форума... На 24г. съм,имам си една прекрасна Ванеса,която март ще стане на 4г.... Много емоции и приятели намерих тогава тук,когато бебеправихме...Време ни е за второ детенце,мисля....От скоро не се пазим с мъжа ми... Казваме си,че ако стане-добре...няма да го върнем я Simple Smile За сега нищо...

# 639
  • Мнения: 1 139
Здравейте момичетааа newsm51
Добре дошли на новите и дано не останете дълго  smile3521
Пак едвам ви изчетах
Палчета за всички които имат нужда
При мен нищо ново,чакам си часа при доки на 6
Лека вечер  luvbed

# 640
  • Мнения: 16
Скеетър Блгаодаря за подкрепата ! Всеки месец започва с все по големи надежди от предишния!                                                                   Мел не се сърдя разбира се, повече се притеснявам да не преча, защото не съм много активна !                                                                       Весето добре дошла и по скоро към отчетни !                                                                                                                                             П.С. Щъркела в съня вещае бебе Simple Smile

Последна редакция: пт, 30 яну 2015, 22:52 от Любов99

# 641
  • Мнения: 481
Дискавъри,Любов и Весе-добре дошли и нали знаете-скоро да ви гоним! Wink
Ванеситка-много учиш,мила,почини си малко luvbed

# 642
  • Мнения: 5 134
Тази тема май традиционно си остава най-динамичната във форума Simple Smile
Докато ви намеря сте минали 43 страници, а аз търсех къде да се запиша в списъка с бебета. Мисля, че успях.
Успех на всички момичета!! Знам колко е трудно и отчайващо понякога и знам колко е невъзможно за вярване, но един ден всичко ще си струва, всичко. bouquet

# 643
  • Мнения: 142
Добро утро, милички !!!

Чета,чета и не мога да ви изчета !!! Изписали сте темата !!!  Joy

Естлар Стискам палчета и аз !!! Желая ти успех !!!  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Облаче, Мел Съжалявам за лелките !!! Нищо, другият месец е ваш !!!  Hug hug

Мел За другия понеделник имаш палчета от мен !!!  fingerscrossed

Анадара Честито за изпита... Само така и само с шестици !!!  sohappy А какво учиш?  Simple Smile

Дискавери и Весето Добре дошли и да не се задържате за дълго тук !!!  Hug Hug  bouquet  bouquet

На всички останали многоооо гуш и целувки !!!  Hug Hug Hug

Така.... При мен нищо ново съществено. Във вторник сме при доки... и да видим !!! Вече би трябвало за последно преди лечението !!!  Naughty
Аз реших да се разтоварвам малко със спорт  Joy Без това напълнях повече от позволеното  Embarassed
И сега тичане и фитнес... Чувствам се прекрасно !!!   animal085 newsm39 running

Сега отивам да си пия работното кафенце !!! Пожелавам ви прееееекрааасен деееен !!!  Hug

# 644
  • Мнения: X
Аз само ви наглеждам  Mr. Green При мен нищо ново, дори не знам кога ще ми дойде този месец, след предния възстранен МЦ. Не ме болят гърдите, последните месеци започваха да болят малко след предполагаема О. Ще видим  tooth
Искам да честитя специално на Шикерчето. Браво миличка, дано всичко върви добре до финал  Hug Heart Eyes
Естлар, Мел, стискам палци  Hug
Хубав ден момичета, чакаме с нетърпение новата тема !

Общи условия

Активация на акаунт