80 ОДЗ Приказна Калина

  • 3 867
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте,
моля да споделите мнение за  80 ОДЗ Приказна Калина. Какви са впечатленията ви от там ?

# 1
  • Мнения: 464
Има малко стари мнения по темата. Все още са актуални. Хората от тази ДГ не пишат много.

# 2
  • Мнения: 15
Здравейте, моля за актуална информация за  80-то ОДЗ. Трайно се местим в квартала - даже на улицата до градината - мога да изместя детето си там, т.е. има свободни места за този набор. Проблемът е, че  в момента  посещава страхотна градина и много не ми се иска - но май от обстоятелствата ще се принудя.
Затова моля за мнение от посещаващи заведението.
Благодаря.

# 3
  • Мнения: 15
Няма ли никой за мнение  ??????????????

Общи условия

Активация на акаунт