Любов без ласки

  • 26 371
  • 261
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 6 149
Обич на мама, ти предприе ли най-накрая нещо?

# 256
  • Мнения: 1 536
Обич на мама, ти предприе ли най-накрая нещо?
След толкова години ,ще  и е трудно нещо да промени. Мисля си,че самият той,не иска да се промени.И неговата не е лесна,но какво му е виновна тя?
На мен ми прави страхотно впечатление ,разликата в поведението му в компания с приятели и след това със нея насаме. Confused
Не ми се виждат добре нещата.

# 257
  • Мнения: 1 127
версия 1: не ще жената, и от няма и къде, да отбие номера....

Аз пък винаги съм си мислела, че е като му е много готино, т.е. точно обратното.
Или като не е правил секс от дълго време.
 Rolling Eyes

В единични случаи всичко може да се случи.
Но не и когато става въпрос за система.
Няма как някой да не ти е безразличен, а ти да неглижираш проблема, и като щраус да си заравяш главата у пясъка, и всеки път да го/я/ гледаш в гръб,  да пришпорваш, или игнорираш . Най-нормалното нещо е точно обратното- да се опиташ и на него/нея/ да му/й/ е добре. Ако неволно се случи, писаха вече-повтаряш. Ако можеш, не можеш ли, опитваш се да можеш, или търсиш алтернативи.
Или пък да нямаш доблестта да му/й/ кажеш, че вече ти е безразличен/а/. Не зная. Опитваме се да се шегуваме, ама тия теми са сериозни, имало е и обратният вариант - мъжът да е отхвърлян и нежелан.
Ние не можем да разрешим нечии проблеми, пишем хипотетично само, а пък а дано сме били полезни, и помогнали с нещо минимално,  щото едва ли има човек, който да иска да бъде отхвърлен. А отделно пък  криворазбраното чувство на гордост или другото - на безхаберие могат да изиграят лоша шега...Дано не се стига дотам.

# 258
  • Мнения: 420
Само на мен ли направи впечатление, че този човек има някакви блокажи в секса?
Като че ли е бил възпитан, че секса е нещо мръсно и пошло, за което не се говори, а се прави в краен случаи, по наи-бързuя начин, в пълна тъмнина и изобщо това е една голяма срамота.
Авторката спомена, че се изразява с медицински термини, за да е по-приемливо за него...
Има необходимост от сериозна терапия този човек, доколко обаче тои го съзнава е отделен въпрос.

# 259
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
              Силно религиозните евреи правят секс през дупка на чаршаф.Да не е приел юдеизма?Отхвърлям вероятността за любовница,защото от години е такъв.Може да е пълен некадърник в секса,зле възпитаван сексуално,ако изобщо е възпитаван в тази насока.Светът иначе е пълен с прикрити геьове-да не възмутят семейството си,че чакат внуци/отчел се е човекът/,да не се изложат в обществото.Каквито и да са причините,явно изобщо не му пука от това,че жената е неудовлетворена....така ще си кара,освен ако не го удари силна плестница от жената и тя не му тегли шута.Мисля,че тя обмисля тази идея,просто  я спира финансовата страна.

# 260
  • Мнения: 96
              Силно религиозните евреи правят секс през дупка на чаршаф.Да не е приел юдеизма?Отхвърлям вероятността за любовница,защото от години е такъв.Може да е пълен некадърник в секса,зле възпитаван сексуално,ако изобщо е възпитаван в тази насока.Светът иначе е пълен с прикрити геьове-да не възмутят семейството си,че чакат внуци/отчел се е човекът/,да не се изложат в обществото.Каквито и да са причините,явно изобщо не му пука от това,че жената е неудовлетворена....така ще си кара,освен ако не го удари силна плестница от жената и тя не му тегли шута.Мисля,че тя обмисля тази идея,просто  я спира финансовата страна.
 
 Шалом , още един чаршаф с дупка , и какво правим сега??? Не чувствате ли , че ставате вече нагли???

# 261
  • Мнения: 96
Обич на мама виж тук един линк ,

           http://chitanka.info/text/9741/45#textstart

Ето и един метод от тази книга ,

"  Върху това се основава методът, наречен „техника на натиска“, който превъзхожда всички опити за лекарствено лечение и при последователно прилагане прави мъжа способен да овладее еякулационния процес и волево да го забавя. За тази цел обаче е необходима готовност за съдействие от страна на партньорката. Тя трябва да стимулира мъжа с ръка и при първите признаци на предстоящата еякулация да притисне с пръсти главичката на пениса там, където тя е сраснала с гема, като по този начин прекъсне рефлекса на еякулацията. Това трябва да се повтори многократно. Индивидуални пояснения на този метод се дават от опитен сексолог."

Общи условия

Активация на акаунт