Баба Зима вънка шари, ЮЛЧЕ пипка де що свари. ~ Тема 5

  • 34 653
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 366
  Ех Лаленце как я спомена тая цаца сега само цаца и бира ще сънувам ха ха. hahaha
Лека нощ дами

# 61
  • Мнения: 10 874
 Ех Лаленце как я спомена тая цаца сега само цаца и бира ще сънувам ха ха. hahaha
Лека нощ дами
Ох, мани, че откакто я споменах и на мен много ми се дояде... Sad

baloni Да ти е жив и здрав ТМ и много да ви радва дълги години!!! bdbaloni
Hug Hug Hug

# 62
  • Мнения: 556
Добро утро момичета Simple Smile
Денят ми започна накриво, защото Амето тръгна да се изкатурва от дивана и в скока си си изсипах кафето Close. Ама сега с второто взе да ми минава Simple Smile
Някой беше питал как носим бебетата, аз моето на хълбок, или с лице към мен и тя ме обкрачва или с гръб към мен и тя ми сяда на хълбока. От ортопед знам че така е най-добре за бебето, а и по-малко тежи Simple Smile
Аз съм от тежките случаи за излизането. Амето откакто се е родила, едно че я изведох на 8-ия ден от раждането, т.е. 3 дена след като се прибрахме и друго че нямам ден без излизане. Дали ще е 3х30 минути или пък ще е разходка за 4 часа, няма значение. Но и живея на място дето и да не ти се излиза пак ще си намериш какво да правиш и да зяпаш. А и си имам другарче за разходките ( Моник@ Wink  bouquet). Но дори и преди да ми се родят деца пак си бях такава. Ако остана за повече от 4-5 часа, извън спящите моменти, почвам да изтрещявам и ставам зла Laughing Laughing. Виж в мол ходя рядко, оня ден бях малко, но без Амчето. Иначе с нея макс 3-4 пъти да съм била и то защото се е налагало.
Пайче
, за такива състояния, които за мен се дължат на хронична умора, рутина и битовизъм, онзи ден си купих лавандула на цвят да си я правя на чай. Помага и при преумора, безсъние И мигрена. Да пуснеш фото като се разкрасиш. Да ти се порадваме всички и да ни стимулираш pletka. Иначе малко по-интензивно luvbed чудеса прави с настроението. Вкарвай ТМ в употреба Simple Smile
Нашето захранване върви главоломно бързо. Детето си Иде от нашите чинии с апетит каквото има. Лещата май е фаворит, ама не моЕ само на леща. ММ стачка ще ми вдигне

# 63
  • Мнения: 370
И при нас върви с апетит, колкото пъти се опитам да дам "подходяща бебешка храна" не проявява чак такъв интерес, но от нашата храна яде с апетит и пита за още. Въпросните кюфтета с тиквички, яйца, сирене, брашно лимец, копър и магданоз, запечени на фурна с малко зехтин много ги хареса. Ашуре от турския примлясква с кеф. Лакомийка е.  Плодове на корем си хапва. К'во повече да иска човек. Гледам като ям да се намира и нещо за нея, но реших да не се втелясвам, при нея важното е да е вкусно, пък дали с ръка или с лъжица няма значение.
Ашурето е по-скоро нещо като кисел с варено жито, стафиди, сушени кайсии, нар, сушени смокини, булгур и нахут, а понякога слагат и кокос.

# 64
  • Мнения: 556

Ашурето е по-скоро нещо като кисел с варено жито, стафиди, сушени кайсии, нар, сушени смокини, булгур и нахут, а понякога слагат и кокос.
?
ууууу, нар Heart Eyes Ама със семките ли? Аз не посмях. Внимавай със сушените кайсии, че ги третират с някаква токсична гадост. Един колега на Венсан се натрови от такива и то био Sick. То верно че си трябва количество за натравяне, ама на тях колко са им коремчетата.

# 65
  • Мнения: 613
Здравейте!!

Аз цаца и бира не обичам, но как ми се дояде един хубав чернокоп или паламуддд...леле мале !! До нас на морето има едно рибарско ресторанчте- там сре предлага единствено уловеното същата сутрин + няколко обикновени саладки. Нищо излишно и всичко прясно и от градината. Е няма така вкусотия! Всичко това над морето! Леле няма ли да идва това лято? Вече нямам търпение! Мисля цяло лято да се изселим с ВИктор там, а ММ когато може уикендите и отпуската при нас.

ВИктор и аз честно го нося на хълбок.

За разходките и аз не издържам да не излизам. Много рядко пропускам от велик мързел. Иначе всеки ден навън. Минимум 2 часа, но често стигаме до 3-4.  Но както каза бебе2, то и тук в центъра винаги си намираш нещо за вършене, пък и ние често се виждаме, та не ни е скучно.  Crazy Задачки си намираме често. Масларски каза задължително да се извежда всеки ден поне по половин час, защото е полезно за бебето. Само при мъгла - не и под -15 градуса.
Иначе и аз като се роди го изведох рано на 10тия ден  Mr. Green

Нашето захранване и то си върви. СПрях да се втелявам във въвеждане на продукти, брой лъжички и т.н. Карам го на усещане. Сутрин го кърмя към 6-7, после закуска към 10 (каша), скоро и попара - после обяд към 14 и после пак яде към 18 и накрая кърмя към 21:30. Малко куца режима, обаче с този късен обяд и една никакво следобедно закуск-вечеря. Ама какво да направя, като малкият се събужда в 10! Хич не е от ранобудните :/ Не върви да го будя в 8-9, за да яде каша егати.  Thinking

# 66
  • Мнения: 370
Абе и Лили от скоро нещо не се буди около 3, само се върти и сумти, чак към 6 суче и спи до 9. Пак ще се променя режима, явно. Ама и то аз като спя, не знм със сигурност в колко се буди  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 10 874
Нашето захранване и то си върви. СПрях да се втелявам във въвеждане на продукти, брой лъжички и т.н. Карам го на усещане.
И аз, и аз. Heart Eyes И много добре ни се получава. Яде си колкото иска и си показва кое харесва и кое - не. Откакто разбрах, че харесва само купешки пюрета, единствено чета съдържанието по етикетите и гледам да са с месец назад, т.е. Елица както е на (почти) 7 месеца, сега яде пюрета за максимум 6-месечни. Peace Но вече толкова неща има въведени и няма никакви реакции, та дето се вика мога да карам и по-смело, но засега тази схема е добра и си караме по нея.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 366
Тъкмо се чудих каква да я джуркам  за вечеря и Вие с тези рибоци ми дадохте идея, та извадих пастървичката от фризера  Mr. Green
Днес изключително ме мързи, нищо не ми се пипа и ми е едно сънливо  Whistling
Иначе за разходките-все сме по улиците, стига да не вали. Вчера ходих по работа в Несебър и беба ми беше навигаторка. Двете минахме през всички инстанции, където трябваше да ходя. Добре че взех кенгуруто, че ръцете ми бяха заети с разни бумащини. Пък тя душицата така се кефи, че я разнасям напред-назад  hahaha Рядко я нося толкова дълго, че тя си тежи (сигурно вече е 9 кг), пък аз умирам от болки в кръста.

# 69
  • Мнения: 613
Само наминавам да ви пусна това Simple Smile http://www.-zlovreden-kod-/%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%BE% … 5--news35457.html

Последна редакция: сб, 31 яну 2015, 00:53 от Monik@

# 70
  • Мнения: 3 404
Само наминавам да ви пусна това :)http://www.-zlovreden-kod-/%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B0-%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%BE-%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%85-%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%B9-%D0%BD%D0%B5-%D0%BC%D0%B8-%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0-%D1%87%D0%B5--news35457.html
не се отваря,дай интервал м/ у еконката и адреса

# 71
  • Мнения: 1 517
Наистина всички сме се увлякли по фейса и вече никой не пише тук.  Confused Пък аз рядко и намирам въобще време за компютър, че все ту се разнасяме из къщи, ту сме на разходки. Ние със захранването сме наникъде и още се будим нощем за сукане  Tired Всъщност нямам идея дали захранването ще промени нещо в тази насока.  newsm78

И да се похвалим, че днес ставаме на половин годинка  birthday

# 72
  • Мнения: 3 404
Пети,весел ви празник   bouquet

# 73
  • Мнения: 322
Ехо от нас,
Наистина всички сме се увлякли по фейса и вече никой не пише тук.  Confused Пък аз рядко и намирам въобще време за компютър, че все ту се разнасяме из къщи, ту сме на разходки. Ние със захранването сме наникъде и още се будим нощем за сукане  Tired Всъщност нямам идея дали захранването ще промени нещо в тази насока.  newsm78

И да се похвалим, че днес ставаме на половин годинка  :ty:
скоро и във фейса ще настане тишина, само да ни замирише на слънце и зелени салатки .... Laughing. Захранването не променя навика на сукането нощем поне при нас, а доколкото чувам и при други. Честито полугодие.

Готови сме с изследванията, разходихме се два пъти даже днес, и ми се яде китайско, откакто бях в 4 месец бременна не съм кусвала  Embarassed, първо ми беше лошо, после кърменето и коликите ... и рибка пърженка не отказвам, и печенка, всякаква   chef., колко енергия хабя с колесата навън.

Моника, що е това дето не се отваря?


# 74
  • Мнения: 366
Здравейте мами минавам да ви почерпя по случай 40 рожден ден на моя прекрасен мъж
Цял ден я мисля тази цаца:-)

И аз нося малката на хълбок.

О и ние се замисляме с малките да се измесем лятото ма морето,но чакаме да видим на ММ дали ще му потръгнат нещата.

За захранването ми остана телешко и свинско. Рибата ще почака.

Лека вечер мамчета.

Общи условия

Активация на акаунт