Баба Зима вънка шари, ЮЛЧЕ пипка де що свари. ~ Тема 5

  • 34 600
  • 731
  •   1
Отговори

Анкета

Изберете заглавие на следващата тема!

Опции:

# 720
  • Варна
  • Мнения: 483
Привет!
Нашата кола дойде. Нямам търпение ММда се прибере от работа и да я сглоби. Ние нали няма да ползваме бънджи и проходилса, та разчитам на нея да ми спечелва по някоя и друга свободна минута.



С нея поръчах и едни сладки гуменеки, които са й малко големи сега, но стига да не върви стях, няма проблем да ги носи. Само дето ми пратиха в друг цвят, различен от поръчания, но пак са хубави. Такива, само че лилавото е черно.



Столчесо ни за кола е Бреви 0-18 кг и може да се монтира в двете посоки. Ади много го харесва. Преди само ревеше и се извиваше в стария кош, а сегай е приятно и удобно. Много е стабилен, отдолу е със стоманена рамка, а не пластмаса като повечето столове. Недостатък е, че е огромен и заема много място.

http://www.hippoland.net/catalog/product/view/id/71382/s/brevi-s … tegory/123456789/

За изправянето - не помня Ади къде започна да се изправя, но май на раклата на нашето легло като се опитваше да докопа всичко що е там. Сега се изправя навсякъде - по мебелите, в нейното легло, върху нас. Само че не стъпва на ходило, а на пръсти или на предната част на стъпалото. Разбрах, че често се среща и по-късно сама ще се научи как трябва.



# 721
  • Мнения: 10 874
Любито, много ме зарадва твоят пост. Heart Eyes Браво на колегите ти! Понеже нали вчера сподели, че не ти е много празнично, та сега се зарадвах да видя, че ти се е променило настроението. Hug

Марбелла, честити придобивки! Hug Много е хубава колата. Heart Eyes

За изправянето - Елица още не се изправя, затова и не взимам отношение. Peace При нея всичко се случва изведнъж, та вероятно някой ден ще ме изненада. И зъби още няма никакви, чакаме ги уж, ама като я гледам каква е кротка и спокойна, май няма да дойдат скоро. newsm78 Да ми е жива и здрава, пък все ще се случат нещата някога. Laughing

# 722
  • Русе
  • Мнения: 1 760
Любито, много ме зарадва твоят пост. Heart Eyes Браво на колегите ти! Понеже нали вчера сподели, че не ти е много празнично, та сега се зарадвах да видя, че ти се е променило настроението. Hug

Да, страхотно беше!  Heart Eyes Сега очаквам ММ и каката да се приберат.

И Гери не се изправя. Кака и на тази възраст се изправяше, като се набираше на кошарата.

Столче за кола поръчахме това, но още не сме го монтирали:

http://www.amazon.co.uk/Britax-Evolva-Group-Combination-Thunder/dp/B009O1P4B6

И аз не исках тъмно, но това беше много изгодно като цена.

# 723
  • Мнения: 500
Любито имаш страхотни колеги, весел празник довечера.
Влади първо се изправи подпирайки се на мен, сега вече в кошарата стои прав зокато отида до wc или да му донеса нещо.
Ще събирам мнения и предложения за столче и до Великден трябва да сме купили.

# 724
  • Мнения: 370
Лили започна да се изправя на спалнята върху мен Simple Smile сега навсякъде.
Днес за пръв път й направих каша от оризово брашно и банан, е като й дойде пауъра и вършее из цялата стая, направо не се спря  Laughing
Ние също не ползваме проходилка, а и не виждам нужда. Спрях и играчки да купувам- не си играе с тях, дай й всякаква кухненска посуда, ципове, телефони, малки тубички и шишенца, ластици и парчета плат, шивашки сантиметър  Laughing
Аз се чудя дали да си взимам лятна количка, ако реша съм се спряла на тази http://www.babylifemalechko.com/index.php?m=320&lang=1&c … -%20Cerman%20Rose как ви се струва?
Идеи как да съхраня домашна кокошка, без замразяване?

# 725
  • Русе
  • Мнения: 1 760

Идеи как да съхраня домашна кокошка, без замразяване?

Вакуум? Буркани? Май това е.
Лятна количка ще използвам от каката, ако не е мухлясала в мазето. Ето такава е:

http://www.chiccousa.com/gear/strollers/liteway/liteway-fuego.aspx

# 726
  • Мнения: 3 404
Любе   bouquet жива и здрава да си.
И ние сме на тема столче,оставихме го за утре.Иначе пробвахме едно,ама каква марка беше не си спомням,има 3 позиции на гърба и май до 18кг.Ама едно не ми е ясно защо идват къси,крачетата леко стърчат,а на височина е ок,покрива главата.При вас как е и в коя посока ги монтирате?
С месата до къде сте,аз дадох жълтъка и сме на 3 меса.Мисля да вкарам телешкото за да го подготвя за кухня др месец.
Бънджито няма да го монтираме,днес един майстор ми обясни,че нещо не му се вижда сигурно заключването му и яко ще трябва да се дупчи стената над вратата.Нещо не ми се разбива къщата и ще му спестя подскоците  Laughing ползвате ли бънджите от тия?

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 421
Да се отчета след днешната ДК
8.980 кг 71 см. Прати ни при очен за слъзния канал,дано да не стигнем до сондаж.Има лишей на крака мазах го с какво ли не и не се маха повече от месец.Педи каза,че ако до следващата ДК не се махне,отиваме и на кожен лекар.Иначе ни похвали че добре се развиваме само дето не стойм седнали стабилно,но и това ще стане.Успокоявам се че всички деца са различни,МС малко по-бавно се развива,но е щастлив и здрав,това е важното.
Това е от нас лека и спокойна вечер. Hug

# 728
  • Мнения: 102
Lubito - честит рожден ден!!!   bouquet
Проходилка имаме, но освен играчките в нея и да се прикрепя за да стои в нея прав за нищо друго не се ползва. Тя е и със счупено едно задно колелце, но няма как да го сменя, поне не се сещам  Thinking та може и това да затруднява придвижването, движи се но малко, не е като да хвърчи с нея, както беше баткото, но неговата беш епо-обикновена, нямаше стопери, не че не е падал от нея, но той направо летеше - а сега е една тромава такава, чудя се има ли смисъл да взимам нова или да караме така, то и без друго едва ли ще се ползва дълго...

# 729
  • Мнения: 1 835
Любито, честит празник newsm59!
Елфита, бързо да оздравявате. Да оздравяват и останалите болни!
Столче за кола, ще си ползвам сегашното. То е до 13 кг и ще ми върши работа. Все пак сериозна сума дадохме за него. За изправянето - все още не можем. Зъбчетата са си два, още от 6 месеца. Каши разнообразявам, като варя от брашна, които ми смилат на място в едно магазинче, безглутенови. Глутена може да го оставя и за след годинка, ще видя как ще дойде. Единствената готова каша, която ползвам е оризовата на Хип, че тя ни е много вкусна Heart Eyes. Също не смятам да ползвам проходилки или бънджита. Подариха ни това за Коледа - http://www.chicco.bg/chiko_igrachki.shtml /на стр.8/, но още е в кутията, не съм го извадила. Ще го извадя, когато започне да се изправя, че сега само то липсва, наред с всички останали атрибути Crazy

# 730
  • Мнения: 500


Със захранването сме горе долу,поне на обяд и следобед ядем вече заместените но не съм вкарала жълтък и масло и въобще мазнина,ето днес върнах едно пюре с пълнозърнсти спагети на хип ,защото имаше масло и се зачудих при положение че давам от 1 седмица каша 7 зърна дали може да кавам вече глутеново пюре.
Лятна количка няма да купуваме,нашата се трансформира  адбор марсел 3 в 1  е

Последна редакция: вт, 24 мар 2015, 23:38 от yulianka

# 731
  • Мнения: 10 874
Заповядайте в новата тема!  love001

Общи условия

Активация на акаунт