Баба Зима вънка шари, ЮЛЧЕ пипка де що свари. ~ Тема 5

  • 34 645
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 10 874
 lovekiss 1swing Flowers Bouquet Two Hearts


mam-Mim84, честита месечинка на Борис!  bouquet

Пчеличке, подаръците са страхотни, но аз и не съм се съмнявала, че ще измислиш страхотни неща. Heart Eyes

Пайче, честит имен ден!  bouquet

Елфита, честита ви месечинка!  bouquet

Усмихнат ден на всички!!! Hug Hug Hug

# 676
  • Бургас
  • Мнения: 366
Добро утро бебета и мамета  Hug
Нещо не съм добре тези дни, не мога да спя. Кукнах в 5 ч и до тук вече пуснах пералня, сготвих на беба манджата за обед, измих чаши останали от снощи  ooooh! и вече пия кафенце.
Вчера захраних и с риба, скумрия. Дея е моето малко добро прасенце и всичко излапа  Mr. Green Нямаше алергични реакции, сега като се събуди пак хубавичко ще я огледам, дано всичко е ОК!
Хайде да се затопля, че като съм вкъщи все съм яхнала прахосмукачката и моп-а....не ми се чисти вече ей, то след всеки ходя. Да се поФаля ММ за първи път смени наакания памперс на беба  Joy Процедурата трая 5 минути  ooooh!, няма да казвам как беше смотан памперса, имах чувството, че всеки момент съдържанието ще се изсипе на пода  hahaha През цялото време се чуваше "... спри, не ритай...чакай не мърдай..."  Mr. Green

# 677
  • Мнения: 181
Добро утро!

Честита пролет и от мен и честит имен ден,Пайче /малко на патеричка/! smile3525

Май в неделя няма ранобудни?  Party Синковеца се опита да стане в 5.30,но с малко гушкане откарахме до 7.

Риба ще дам май след 1 месец някъде,че ми се ще първо да предложа прословутата попара,а пък сега още сме на лечебно мляко и ще изчакам с новите неща.Сигурно ще е сьомга или пъстърва.

misi77,и аз съм така-чувствам се като прислужница,която всеки ден си има график да чисти палата на господарите.

Elfita,честита месечинка!   bouquet

Аз нищо не давам за зъбките,засега май не съм се видяла на зор и затова.Момъкът ми има 2 отдолу,един отгоре + 2,които вече са си направили по една малка дупчица във венеца.

Бяхме на консултация в петък- 8.900гр,73см.Въпреки разстройството е качил 300гр. този месец.Опипваше му сгъвките покрай гениталиите и каза,че едно лимфно възелче е леееко уголемено.
Иначе всичко е ок.Оставям го на земята да лази-отива да отваря шкафчета,изправя се пред телевизора на коленца и започва да го удря.Да ви кажа откакто го сложих на земята има голям напредък в движенията му-от легнало положение се изправя в полза за пълзене и след това сяда и отделно,че се научи да лази.

Офффффффффффф,мъжки майчета,това забелване на пишоната направо ще ме съсипе  Cry Педиатърката му забели още малко и сега съм аз наред-по 2-3 пъти на ден трябва да почиствам и да мажа с едно кремче.Явно много го боли-разперва ръце,започва да трепери и после рев...Направо ми се къса сърцето.Не знам при вас (тези,които са решили да забелват) как е?

Моя мартенски ден беше 21-ви,т.е. вчера  newsm53

Поздрави на всички и хубава неделя!  Two Hearts




# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Ей,верно,че си имаме именичка на първа пролет.sweetpie ,да си жива и здрава   bouquet

misi77 ,машина си.И аз така правя като ме удари съчмата,но после към обяд умирам за сън

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 421
Офффффффффффф,мъжки майчета,това забелване на пишоната направо ще ме съсипе  Cry Педиатърката му забели още малко и сега съм аз наред-по 2-3 пъти на ден трябва да почиствам и да мажа с едно кремче.Явно много го боли-разперва ръце,започва да трепери и после рев...Направо ми се къса сърцето.Не знам при вас (тези,които са решили да забелват) как е?

Моя мартенски ден беше 21-ви,т.е. вчера  newsm53

Поздрави на всички и хубава неделя!  Two Hearts
Добро утро и от нас  Hug
Пак се мятахме и проплаквахме цяла нощ.
Аз забелвам само вечер в легена като го къпя не го боли.
Педи ми каза че на 1 годинка ще го гледаме това,защото не било гаранция,че сега ако го забеля няма да се залепи пак.Аз съм забелила горе долу не е много.Всяка вечер го правя,не знам всеки различно ми обяснява.
Днес е слънчево при нас и ще бъдем навън цял ден.  bouquet

# 680
  • Бургас
  • Мнения: 366
Ей,верно,че си имаме именичка на първа пролет.sweetpie ,да си жива и здрава   bouquet

misi77 ,машина си.И аз така правя като ме удари съчмата,но после към обяд умирам за сън
Не съчма ами май гюле ме е ударило и през деня не мога да спя   hahaha луда работа.

# 681
  • Мнения: 360
Относно забелването- нашата педи. ни каза още от 4-я месец почнахме. По време на банята,2-3 пъти в седмицата. Мъжът ми го прави(все пак са си мъжки неща). Вече е почти готов. Много изчетах относно това,където пише че до годинката трябва да се оголи. Моя момък видимо не го боли.

# 682
  • Мнения: 500
Добро утро Simple Smile  Честит имен ден на Пайчето,макар и на патерица   bouquet
Честити месечинки и на мъничетата  Two Hearts  Gift
Пишката  аз вече съм я забелила изцяло и всяка вечер я измивам докато се къпем,ако  твоето мъниче го  боли много може да свариш отвара от смрадлика и да топваш вечер  за 1-2 мин и после изплакваш с нея,има антисептично действие.Надявам се да не залепне пишката и да не ни се налагат цепвания.
Днес на това хубаво време ще сме навън и то  с ММ иначе сама като кукувица обикалям ,аз чистя и готвя в повечето случеи по нощите,но  другата седмица ММ е отпуск и ще изрина кактто трябва,че сега само минавам като "лисицата с опашката"
Прекрасен ден на всички  smile3503

# 683
  • Мнения: 322
Здравейте момичета, честита ни пролет   bouquet
Ние сме с висока Т, комай е от излизащото зъбче, стои на 38 и това е. Беше и по-висока. Панадол, компреси, ходиме по боди с къс ръкав вкъщи. Давам Камилия за успокояване.
Дано всичко мине по-бързо, че вън става приятно. Хубав ден.

# 684
  • Мнения: 121
Относно забелването и аз забелвам от доста време,,,,,Почти на всеки преглед педито гледа до къде съм стигнала и каза,че имаме още малко,,,Последния път бая му го дръпна и детето се разплака каза ни да го мажем с един крем и да продължаваме с процедурата да видим следващия път какво ще каже,,,,,

# 685
  • Мнения: 3 404
ние мъжката работа много отдавна я свършихме  Laughing около 30 ден започнах май и леко придърпвах,мислела съм,че правя нещо.Правех го след банята и съответно човека се на пикваше  Laughing Един ден ми светна,че тука не е целия материал и дръпнах още,в коритото беше и се показа без проблем.През ден го къпя и тогава го забелвам.Понякога става страааашно  Mr. Green чак ме плаши как става на пръчка  Embarassed Laughing

# 686
  • София
  • Мнения: 198
Здравейте, мами Simple Smile

Помня от бременния ни период, че някои от вас пиеха хормонални хапчета и споменаваха за проблеми с щитовидната жлеза и други ендрокринологични.
Бихте ли споделили какви са симптомите при такива проблеми, изобщо не съм наясно....?
От няколко дни на моменти ми става лошо, сякаш ми се гади и нещо ме е "стиснало" за гърлото, вие ми се свят, по обяд особено започва да ми става супер топло, не съм в кондиция с две думи... И не, не съм бременна със сигурност Wink Понеже не се сещам какво друго може да е, реших, че може и хормоните да не са ми в ред...

 Sick Sick Sick

# 687
  • Мнения: 191
Здравейте, мами Simple Smile

Помня от бременния ни период, че някои от вас пиеха хормонални хапчета и споменаваха за проблеми с щитовидната жлеза и други ендрокринологични.
Бихте ли споделили какви са симптомите при такива проблеми, изобщо не съм наясно....?
От няколко дни на моменти ми става лошо, сякаш ми се гади и нещо ме е "стиснало" за гърлото, вие ми се свят, по обяд особено започва да ми става супер топло, не съм в кондиция с две думи... И не, не съм бременна със сигурност Wink Понеже не се сещам какво друго може да е, реших, че може и хормоните да не са ми в ред...

 Sick Sick Sick
аз съм с базедова болест по принцип при първата ми бременност я откриха случайно.Ендокринолога ми изписа хапчета ,но не бяха хормонални и то в лека доза заради бебето!Не съм имала никакви признаци освен че гушата ми е по голяма и се вижда като преглъщам или си опъна врата!Каза ми че след като родя на 6 мес да отида за профилактика увеличаване на дозата и ако не подейсстват може да ми махнат възлите оперативно!Така и не стигнах до там понеже забременях отново!Но определено неразположения не съм имала,много бързо се изморявам нищо друго!

# 688
  • Мнения: 212
Добро ви утро! Аз както се завърнах така пак съм изтървала поне 10 страници. Не мога да прочета обаче всичко признавам си. Пък и сега като видяхме малко хубаво време забравих и за компютър и за въртуални мами Simple Smile

Малчо все още няма зъби и все си мисля е ся излезе ама не! Вече не ми дава да му пипам устата да го мажа с гелче преди даваше. Почна да реве едно такова по драматично  Rolling Eyes ох не знам дано излизат вече че е много изнервено вкъщи. Тия дни не иска и да яде друго освен мляко. Изяде 2- 3 лъжици и айде пак. Аз чакам пробвам пак - реве. Давам мляко цока като невидяло  Misc Baby Bottle Та се надявам вече да се показва. Иначе му давам Дентокинд и го мажа с гел Bonjela. Гела работи понеже и аз го тествах за Дентокинда нямам представа  newsm78
Вчера много му се зачервиха бузите и брадичката. Без обрив без суха кожа само червено. Той понеже беше болен и аз помислих че е температура пак, но не. Днес много леко е така.
Купих инхалатор Оморон с28. И вече се закашля много малко а сополи само сухи има.
Пийс

# 689
  • Варна
  • Мнения: 483
Привет!
И ние вчера се възползвахме от хубавото време и си направихме чудесна разходка. Днес обаче е отврат - духа направо ураганен вятър, така че няма мърдане.

Не помня, но май писах, че на Ади лицето й е много зле. Цялата й брада е червена, направо разранена от лиги, има и лишеи. Челбцето й също е зачервено леко, а едната й буза е покрита с червени пъпки. Мазах с какво ли не. Вчера купих интензивния Нахткерцен балсам на д-р Тайс и много се надявам да помогне. Положението е много зле. Не го свързвам с храна. По тялото си няма никакви пъпки, лишеи и подобни. Само на лицето. В сряда ще я водим на гастрото, че й свйршват лекарствата за рефлукса, а в четвъртък сме на консултация. Усещам как пак ще ни се размине ваксината.

Авенсис, и моята не дава да й бъркам в устата вече (обаче нейните пръсти са нон стоп там.И как само ги смуче!Ужассс!! Не знам как се случи.).  Прочетох във форума, че момичетата слагат гел върху бибата и аз започнах да правя така. Пак има ефект и ми се струва по-хигиенично. Аз ползвам Бочмко и давам Дентокинд и Хамомила Вулгарис вечер преди лягане.

Да ви покажа какво поръчах след доста чудене
http://www.hippoland.net/produkti/detski-prevozni-sredstva/ride-on/dolu-kola-4v1


Може да се ползва като люка и за бутане с крачета. Дано да й хареса на Ади, че вече се чудя с какво да я забавлявам. Ние проходилка няма да ползваме.

Общи условия

Активация на акаунт