Баба Зима вънка шари, ЮЛЧЕ пипка де що свари. ~ Тема 5

  • 34 649
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 913
Благодаря на всички за отзивите! Е, вече каквото - такова. Изпратена е, в сряда ще я получа.
Утре имам РД, ама не ми е празнично, след всичките перипетии напоследък.

Честит Рожден Ден! Да си много здрава, щастлива, обичана и обичаща! Дано бързо оздравявате всички и с минимум медикаменти.  Hug За проходилката съжалявам, ако съм те вкарала във филм, но пък понеже с баткото имахме на Чико, всички колелета си се въртяха с лекота на 360 градуса и проходилката си се движеше без никакви проблеми и без инциденти и тази определено не ми/ни допадна.

♥Elfita♥ и аз даже по едно време си го мислих. Да минава и тя по реда си и да не я мисля повече тази варицела. По-интересното е, че майка му и баба му на ММ нямат спомени да е карал. Та туко виж и едно 30годишно дете имам да обгрижвам.  Laughing

fuzzyblue може и да няма нищо, но може и да е проблем. Наистина най-добре да се консултираш с педиатъра.

# 706
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Благодаря за пожеланията! Няма проблем, утре ще пристигне новата. Дано да ни е на късмет!  Peace

# 707
  • Мнения: 191
Благодаря на момичетата, които се включиха по хормоналната тема Wink
В сряда ще си пусна едно ТСХ за всеки случай да видим дали всичко е в норма...
Tsh ft3 ft4 mat това пусках аз

# 708
  • Мнения: 212
Хелоу Simple Smile   food010
Пийвам си кафето с мляко от вчера останало в чашата че няма друго  hahaha Ужас. Днес Бебко се събуди в 5 да яде и пак заспа. И си викам ееей ся густо и аз ще поспя ама мм като ми е захъркал на ушенце идеше ми да се гръмна  #2gunfire не мога да свикна и туй то.
Днес сефте яде попара (бебето, не мм той яде редовно) и взе че му хареса  feeding само дето козето сирене ми мирише много гадно ама другия път ще е краве. Много се зарадвах че той тия дни ми прави номерца с яденето. Подозирам че вече наистина му излизат зъби (но то това и друг път се е случвало а зъби НЕМА) понеже му е бяло едно място на венеца само дето не отгоре а отпред  newsm78
Вчера излезнахме в най-големия вятър с 2 други мами от групата и едната предложи да идем на гости в тях и беше много приятно. Моя само го хвърлих в кошарата за игра и забравих за него Simple Smile Много ме е яд че няма къде да сложа и аз. После го возих на един лъв и много му хареса и мисля да купя един такъв той е и уокър мисля че ще е супер. Ей го

лошото е че 2 пъти падна от него на меко де. Ама майка ти ако е бльон нищо не може да те спаси!
Ще диря да купя нещо такова или подобно че много му хареса

# 709
  • Варна
  • Мнения: 483
Авенсис, точно за а не пада поръчах такава количка с оградка отстрани. Днес я чакам да дойде.
Любито,ЧРД   bouquet

# 710
  • Мнения: 208
Добро утро!
lubito честит рожден ден!  newsm59
Мама Сънчо много неприятно наистина. Децата са жестоки да, ММ снощи ми заяви, че иска Деа да ходи на частно училище, защото там щяло да бъде по-спокойно и няма да има агресия, че ако някой я ударил щял да го смаже от бой. Аз му казах, че не може да я предпази от всичко  Sad
Звезда хихи, моите сме ги инструктирали още от вратата в банята да си мият ръцете, и то ММ е по-краен само ходи им прави забележки  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Елфита бързо оздравяване на каката и дано вие се разминете.
Avencis тва нещо много яко! Ние няма да взимаме проходилка, но такова чудо може и да вземем.
Извинявам се, ако съм прпуснала някой  Wink

# 711
  • Мнения: 500
Добро утро, тази нощ Владислав се разкашля с едва като давеща кашличка и се обадих на педи утре ще го прегледа, че днес се връща от отпуска, но ми каза да му купя един проспан. Така че пак ще сме без ваксина, вече се притеснявам  4 месец я отложиха. Дано нищо му няма на детенце, аз все още се двуумя за инхалатора и не за друго, а защото ММ си е втълпил че с инхалатор дробчетата стават лениви, ама живи и здрави ще поръчам само да ми пределее.
От 3 дни вече си имаме и проходилка с 8 колела ,много маневрена, малкия хвърчи с нея направо, , много си я харесва. Иначе е на Лорели, аз също не ги харесвам като марка, но пък нямам оплакване от техни продукти (кошарката, шезлонг)
Все забравям да попитам, но може ли да споделите мнения за столчета за кола, трябва да купуваме, а не съм се спряла на нищо определено.
Да похваля и ММ вчера ми купи хлебопекарна  от Лидл и на малкия приборите за хранене от промоцията.
И ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЛЮБИТО   bouquet
Извинявайте за дългия пост, отивам да пригжтвям обяд на малчо и после да излизаме, усмихнат ден  Sunglasses Laughing

# 712
  • Мнения: 212
Ние няма да взимаме проходилка и без това няма къде да движи с нея и ще стои на едно място пък то и с бънджито си стои на едно място така че няма нужда.

# 713
  • Мнения: 181
Благодаря ви,момичета!Днес в първото ако нямаше нищо,продължавам да следя,извинявам се за "аканата" тема! Simple Smile

За столчетата за кола-аз се спрях на това http://e-chipolino.com/4174/%D0%A1%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%87%D0%B5 … 81%D0%BA%D0%BE%20 Има полегнало положение,може да се сложи и обратно на посоката на движение и не е супер скъп.Цветът е светъл,но си мисля,че по-тъмните цветове лятото много ще се напичат в колата.

Честит рожден ден,lubito!!!  ura 

Последна редакция: вт, 24 мар 2015, 11:39 от fuzzyblue

# 714
  • София
  • Мнения: 3 411
Не само се напичат, всички столчета за кола спарват ужасно. Моето дете, дето не се поти по принцип, в стола за кола е вир вода. За голямото дете говоря. Simple Smile fuzzyblue, вие не бяхте ли с разстройство до скоро? Ако да, може още да не му са се успокоили червата. Спокойно, наблюдавай го, най-вероятно е било еднократно.

И нашата кака кашля покъртително, задния сопол тръгна. Онзи ден ми пробва номера, че била болна и не трябва да ходи на градина. Simple Smile И бебето се опитва да се разболее. Sad Няма спокойствие.

Не помня кой беше писал, но кърмата втечнява всякаква храна. Заради ензимите в нея, започват да разграждат храната.

# 715
  • Мнения: 181
ТоНu_,да,и аз се надявам да е от това.Дано на вашето бебче му се размине.

И аз си мисля,че много ще се поти,ама има ли спасение от това?

# 716
  • Мнения: 613
Приивет!

Болните дечица да се оправят!
Ние не сме били на консултация не знам от кога...така не ми се ходи, ама май ще трябва.

LubitO: Честит рожден ден ! Бъди здрава, щастлива и много обичана!   bouquet

Да ви питам - вашите бебоци къде се научиха да се изправят?  В какво? Вчера Виктор се изправи за първи път върху мен(видях го, че се набира и направих нещо като мост и се изправи). Да обаче на земята като си пълзи няма на какво да се набере. В кошарката с тия обиколници пак не виждам как ще стане. Не искам да ги махам, че много се удря през нощта. Някакви предложения?

И да ви похваля ММ. Сутринта преди да излезе за работа ми остави прясно изцеден сок за сили и витаминки  Blush Heart Eyes

Хубав ден !

# 717
  • Мнения: 51
Първо привет на всички. Радвам се, че темата се раздвижи малко. Аз напоследък нямам много време за форума, тъй като мъника е доста активен, опитва се да ходи и не мога да го оставя сам. В кошарата му е скучно и не стои в нея.
Lubito честит рожден ден! Бъди здрава, щастлива и много обичана. Весел празник. Дано и болестите да се разминат вече.
Monik@ моя син се изправяше като се набира по мен или на облегалката на ъгъла в хола, но след това започна и в кошарата за игра да се изправя. Според мен зависи на детето къде му е удобно.
Ние също сме с покашляне, което всички лекари казват, че е от секрет в нослето, до преди два дни имаше и температура. Според мен е забърсал някой вирус, но не знам защо според всички останали е от зъбите. А ние си нямаме нито един още. Доста са подути, но ...........
Аз също доста се замислям за инхалатор. Даже си харесах един на Пик, но ще се двоумя още малко.
Ставам шефа се събуди.   

# 718
  • Мнения: 10 874
Любито, честит рожден ден!!! baloni

Мама Сънчо, не знам какво да кажа. Sad Много кофти ситуация наистина. Cry Hug

Болните да оздравяват бързо!!! Praynig

Новата тема е готова. Ще я пусна като изпишем тази. Hug

Усмихнат слънчев следобед! Hug Hug Hug

# 719
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Много ви благодаря!  Hug
Днес колегите ме изненадаха, като ми изпратиха букет по куриер докато се разхождах в парка с други мами с бебета. Стана ми много мило.  Heart Eyes Аз почти му се накарах на човека.  hahaha Звъни ми непознат номер:
"Имате пратка, но не сте на адреса"
Аз: "Не съм на адреса, защото получих СМС от Спиди, че утре ще получа пратката. "( имам предвид проходилката, която поръчах)
Куриерът: " Тази пратка не е от Спиди"
Аз: "А каква е?"
Той: "Изненада е"
И така.  Laughing
Ще се включа по-адекватно по коментираните теми като ми премине вълнението.

Общи условия

Активация на акаунт