АВАТАРНИ ИГРИ 9

  • 25 890
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 278
Време има, пари няма Simple Smile Трябва да събираме вече за децата Simple Smile
За анкетата - ние празнуваме и двата празника навън (вкъщи) с приятели, не знам къде да отбележа  newsm78

# 31
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Е, и това е вярно.
Твоите колко са големи?

# 32
  • Мнения: 5 278
Малки са още, на 8, но като си помисля, че има 10-ина години до бала, а нямаме един лев заделен и като виждам колко е скъпо всичко, ще трябва да се замислим вече. А то са и уроци и какво ли още не. Малки деца- малки харчове, но после става с пари  Confused

# 33
  • Мнения: 14 424
Малки деца- малки харчове, но после става с пари -много вярно.
Може и да ми се смеете ,ама в една вързаст ядат та се късат-не мога да смогна на хапване,ей!
Иначе и на мен ми се учи и то много .Само време да намеря.Не знам защо ми се учи  език,да речем иврит или мандарин Flutter Иначе за протокола-стоя на отсрещтната страна на банката на ДиДи Wink

# 34
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
А, Сосче, ти ме изненада сега Thinking Нали ми каза, че работиш това, с което аз ти казах, че в работата не споря Grinning Ако си спомняш от срещата Peace

# 35
  • Мнения: 14 424
Е,то не пречи и лекцийки да чета за парички Embarassed Какво да правиш човещинка Flutter Просто исках да кажа ,че независимо от степента на образование до която съм стигнала ми се ще да съм ученичка.Просто мисля,че днешната младеж има много повече възможности в тази насока ,от тези които аз съм имала и  ми се "наваксва".Друг е въпроса до колко ще успея,ама ми се ще Laughing  Ей,на и дрешката ми такава-чете като лудо Joy ,че и в снега се въргаля Joy

# 36
  • Мнения: 6 559
Хоп и аз тук да не ви изгубя  Laughing Laughing После ще се връщам да чета темата, че имам малко работа сега. Иначе и на мен зор ми дойде идеята за темата...но каквото сглобих на първо четене, това ще е  Mr. Green

# 37
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Е, това е нещо друго Сосче Peace

# 38
  • Мнения: 10 697
Нова тема имало, аз съм я пропуснала  Hug

# 39
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
: Иначе за протокола-стоя на отсрещтната страна на банката на ДиДи Wink
Охо, Соуси, нещо по моето направление ли си? Да зная, ако видя нещо зор да се обадя на приятел  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 4 740
Ох, на мен така ми се иска вече да видя комбинациите за играта  Mr. Green Винаги ми е много интересно да ги гледам като ги публикувате тук и сега като е празно цяла седмица ми е странно. Нямам търпение да дойде неделя.

# 41
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
Какво даваш да ти пусна малко авнта ??, Mr. Green  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 4 740
Какво даваш да ти пусна малко авнта ??, Mr. Green  Mr. Green

Каквото пожелаеш  Mr. Green
Аз съм толкова любопитна, че просто ме изгаря отвътре  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 1 891
подаръче, Честита лентичка! И прекрасна и спокойна бременност ти желая!

# 44
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
Какво даваш да ти пусна малко авнта ??, Mr. Green  Mr. Green

Каквото пожелаеш  Mr. Green
Аз съм толкова любопитна, че просто ме изгаря отвътре  Mr. Green

hehehe, хм, потрай още малко  Hug

Общи условия

Активация на акаунт