"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 50 тема

  • 40 939
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 217
Нещо тази "ревнива" ситуация не мога да я стопля-явно аз нещо не съм в ред.Лелята и Аслъ се проявяват като големи бели тъпи гъски.Хайде лелята си има нещо на ум,ама Аслъто ме разочарова. Sick

# 16
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
За нуждите на сценария е беее, как не можеш да стоплиш.  Joy
Сега кой от къде мине ще налива масло в огъня.  ooooh!

# 17
  • Мнения: 13 301
Йо верно хич не притопля, че става нещо.  Rolling Eyes Няма да го подхващам само заради нежния поглед към снимката на Ел в телефона.  Heart Eyes

Селфи, много си го нарочила. Joy Joy Joy Joy

Ама може ли да е толкова залюхан?  ooooh! Нали е баш комисар. Да проведе едно домашно разследване.  smile3530

# 18
  • Мнения: 5 138
Много пълнеж за нуждите на сценария най вече Аслъ и леля наливащи масло в огъня,
ама Арда ме изкефи как излови доктора аз докато зацепя от де е познат  ooooh!

Доубедих се детето не е  на Йо, но чиче ще я накара да каже че е негово за да раздели Елмер
 Party Party Party Party Party  не си загубих седмичния чаааай

# 19
  • Мнения: 13 301
Доубедих се детето не е  на Йо, но чиче ще я накара да каже че е негово за да раздели Елмер
 Party Party Party Party Party  не си загубих седмичния чаааай

Това как го разбра?  newsm78 За чоджука? За пъклените планове на Чичи не се съмнявам.  Peace

# 20
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                   Ринка, благодаря за новата розова тема! Да я изпишем с много любов !

                              

                            Дано сме винаги така! Peace

    

 

# 21
  • Мнения: 3 217
Абе залюхан той-ако на теб светът ти се срива пред очите само ще ти е до измислените драми. Peace

# 22
# 23
  • Мнения: 825
Ринка,  newsm51 за розАвата ни къща в унисон с тази на ГГ .

Значи от Аслъ и аз не очаквах да се пеняви. Обаче ако Йо беше казал на Ел, че брат му иска да ги раздели и е предложил и на леля същото, тя щеше да се усети, че й наливат масло в огъня

# 24
  • Мнения: 13 301
Това с вдигането на тела от Ипеко и мен ме напрегнА.  Mr. Green Много мразя като звъня да вдига някой друг.  Mr. Green Дори да не става дума за ревност.  Naughty

# 25
  • Мнения: 5 591
Ринка  благодаря за новата тема !


Много пълнеж за нуждите на сценария най вече Аслъ и леля наливащи масло в огъня,
ама Арда ме изкефи как излови доктора аз докато зацепя от де е познат  ooooh!

Доубедих се детето не е  на Йо, но чиче ще я накара да каже че е негово за да раздели Елмер
 Party Party Party Party Party  не си загубих седмичния чаааай
Нерваче  Heart Eyes Hug  И аз мисля ,че чоджука не е на Йо .

# 26
  • Мнения: 5 138
Доубедих се детето не е  на Йо, но чиче ще я накара да каже че е негово за да раздели Елмер
 Party Party Party Party Party  не си загубих седмичния чаааай

Това как го разбра?  newsm78 За чоджука? За пъклените планове на Чичи не се съмнявам.  Peace
от дето разбирам кога нема да има чай  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 41 793
Ринка Hug,благодаря за новата тема! newsm51 smile3525



# 28
  • Мнения: 825
Това с вдигането на тела от Ипеко и мен ме напрегнА.  Mr. Green Много мразя като звъня да вдига някой друг.  Mr. Green Дори да не става дума за ревност.  Naughty

Значи аз на мястото на Ел виждам как севгилито ми носи на ръце бившата си - Ипек, няма да се разсърдя само ако направи същия маршрут носейки на ръце Арда. Така де и той ранен, щом за един деврем може, трябва и за другите  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 13 301
от дето разбирам кога нема да има чай  Mr. Green

 smile3505 Респект!  newsm10 ИзгорЕха ми само два чарпака варено и парче нахапан кейк.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт