"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 50 тема

  • 40 981
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 217
Димони,не че се заяждам,но обясни ми каква е разликата между "любовта да се показва" и "любовта да се доказва" newsm78Как се показва любовта и как се доказва?

# 691
  • Мнения: 10 030
Въпреки, че Ипек ми беше напълно излишна, както и чоджука ни  Wink, мисля, че тя може и да блъфира, размахвайки някакъв фалшив запис на флашката. Защо решихме, че непременно е предателка  newsm78 Или аз пак нещо изоставам с инфото  newsm78 Макар, че постоянно се питам- как може да си едновременно неподкупно ченге и съпруга на мафиот Rolling Eyes




Пише го в първи абзац.  Peace

# 692
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Може  Peace пак казвам че не споря.
Просто виждах, как Ел се влияеше от тях.
Ако не беше Аслъ, вероятно щеше да вдигне телефона.
Просто те не спряха да дуднат и да й подклаждат съмненията.
Човек, когато е наранен и уязвим, е и по-податлив на влияние.
Така или иначе, никой не може да ме убеди, че лирическия герой, заслужава да го зарежат за такова нещо.  Grinning

п.п. Вяра, извинявай  Hug но не успях да разбера. По фенове на Туба и Енго ли е нанесен удар, или по сценаристките  newsm78 И какво общо има това със сценария и дали детето да е на Йо или не  newsm78

# 693
  • Мнения: 2 645
Ако тръгнем по пътя на доказването, то тогава за каква любов говорим? Значи всичко, което правим го правим с някаква цел, осъзнаваме тази цел и тя е свързана с това да докажем на някой нещо си. Показването е неосъзнато. То е спонтанно. Няма цел. То е изразяване на чувства.
Йомер никога не се е опитвал да доказва любовта си, никога не е изричал това, което ти изричаш, Вели. Той никога не е казвал на Елиф, ама виж сега аз колко направих за теб, защо обръщаш внимание сега на една дума , на някакви си действия. Той продължава да показва любовта си. И това е пътят, по който ще открие разбирането от другата страна.
Ако Елиф също като някои се прави, че нищо не вижда и не чувства само, защото той е направил толкова много за нея, то тогава това ще е благодарност, не любов. Тя не се прави, че не вижда и не чувства. И тя показва любовта си по този начин и по това, че не е готова да се предаде, а има намерение да се бори за любовта си.

# 694
  • Мнения: 148
Може  Peace пак казвам че не споря.
Просто виждах, как Ел се влияеше от тях.
Ако не беше Аслъ, вероятно щеше да вдигне телефона.
Просто те не спряха да дуднат и да й подклаждат съмненията.
Човек, когато е наранен и уязвим, е и по-податлив на влияние.
Така или иначе, никой не може да ме убеди, че лирическия герой, заслужава да го зарежат за такова нещо.  Grinning

п.п. Вяра, извинявай  Hug но не успях да разбера. По фенове на Туба и Енго ли е нанесен удар, или по сценаристките  newsm78 И какво общо има това със сценария и дали детето да е на Йо или не  newsm78
феновете на Туба и Енгин написаха писмо до този журналист ,което съдържа критики към сценаристи,Атв-канала и Продуцента.Днес е излязла статията от писмото. Явно СЦ-Ейлем  е чела това и е обидена. та феновете вече са се примирили, че заради отмъщение  ще издокарат ,че детето  е от Йомер

# 695
  • Мнения: 3 217
Именно това е,което и аз искам да кажа.Естествено,че нито един от двамата не е тръгнал да прави баланс на това кой какво е направил за другия-за мен показването и доказването на любовта са едно и също нещо.Показваш(доказваш) любовта си с действията си,а не само с думи.Вярно е,че както се казва жените обичат "с ушите си",но главно са действията.А аз в действията и в думите на Йомер виждам безкрайна любов. Peace

# 696
# 697
  • Мнения: 6 546


  "Серхат" в Сървайвър. Клуб ще има ли? newsm78

# 698
  • Мнения: 2 645
Вели, за нас като странични наблюдатели, Йо е доказал любовта си. За самата любов няма такова нещо. Никой не си го и мисли. Всеки един миг се показва, но не за да се доказва. Ние не говорим за съдебно дело. Любовта- истинската- си има свои закони и не винаги са логични и разумни.

# 699
# 700
  • Мнения: 3 114
Леле ,ще го скапят момчето , то и в серияла,няма спане няма ядене,направо,си му личи на,Енгин умората,подпухнал,
Туба и тя имаше такъв вид преди нова година,та и сега ,добре че ролята й в последните епизоди й пасва че е много тъжна .

# 701
  • Мнения: 2 645

 Joy Joy Joy като гледам само Пелинчето позира за снимката с кеф.

# 702
  • Мнения: 3 114
Ето я и Туба ,пазарува за сватбата ,само очите й са останали

# 703
  • Мнения: 4 795
Сакън, Димони, никой никъде да не отива  Joy Може би не съм се изразила много точно, разсъждавах си малко  Wink. Още повече, че аз вярвам в онази истинската, голямата любов  Embarassed
А иначе, с риск да стане досадно, пак ще кажа, че страшно ми харесва това, което пишеш и почти на 100% съвпада с моите мисли. Но нали знаеш - някои имат дарбата да се изразяват много по-добре от други, за което аз съм много благодарна.   bouquet  bouquet  bouquet Това го казвам с най-искрени приятелски виртуални чувства  Simple Smile

Брех, днес нещо много се разприказвах /разписах/ - дали не съм прекалила с кафетата  Joy Joy Joy

Хубав слънчев ден на всички ви!

# 704
  • Мнения: 3 217
Кой е този образ до Пелин?
А пък Пелин как ме нерви-съперничи си с Нилюто по плиткоумие. Peace Чуш,Арда,сус Арда,сакън Арда-е,стига.Нито иска да го изслуша,нито да да му помогне.И той горкият се намира в небрано лозе с тази ески женичка и с Хюсеин на главата си,ама тя нейното си знае. Sick

Общи условия

Активация на акаунт