"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 50 тема

  • 40 979
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 645
Кити,  Hug то и аз не мога да се изказвам кой знае колко добре. Опитвам се само. В действителност имам много повече да кажа.  Joy Joy Joy Ама ще си се чета сама тогава.  Joy Joy Joy

Между другото малко са щастливците, които се докосват в живота си до истинската любов. Повечето хора изживяват някакво подобие, но то не е същото. А никой не иска да признае пред себе си, че е изживял само подобие.
Вчера си преведох с Гуги на немски нещо дето беше написала сценаристката Сема. На немски беше по-смислено и звучеше така: „Непроверената любов не е истинската. Всяко изпитание прави любовта безсмъртна.“
Явно така разбира истинската любов Сема. В някаква степен съм съгласна с нея, но разбиранията ми за проверките някакси не съвпадат. Слава богу в живота не всеки се влюбва в полицай, не всеки го отвличат, не на всеки убиват близките му, не при всеки се появяват бивши годеници, както и скрити деца, не на всеки сестрите и братята са предатели и т.н., и т. н. Въпреки това животът предлага много и различни от тези изпитания на хората и те също са някакъв вид проверки. Сема е доста хард в нейните представи. Може би затова казва, че такава любов днес нямало. Има, само проверките са други.

# 706
  • Мнения: 3 114
Охо,влизам в този клуб,ако че съм 1.60,но ми върви в живота на 1.87
 
Бях в клуба на Левент,С Ц се уплашиха от Йомер и го оставиха на самотек

# 707
# 708
  • Мнения: 1 056
Привет! Симпатичен бивш съпруг й намериха на Ипек. Дано дадат в ретроспекция сцени, от които да се види какви са им били отношенията и защо се е омъжила за него. Всеки случай Серхат не е чернокос, Ипек е с боядисана коса,предполагам, така че чие ли е наистина детето?  Rolling Eyes Подбрали са го да прилича на Йомер.  Wink
  Чета как може Ипек да е честен полицай и едновременно съпруга на мафиот? А дадоха ли някъде, че тя е работила като полицай, докато е била омъжена за Серхат? Според мен не е работила. Върнала се е на работа след развода си. Това за мен обяснява и недостатъчната й опитност. Раниха я почти на първата акция след връщането в Истанбул. А сега изглежда ще я спасява Елиф от предоверяване на мафиотите. newsm78 Така се довери и Елиф в началото и Метин я изигра, но тя не е полицай и нямаше нужния опит. Излиза, че и Ипек го няма.

# 709
  • Мнения: 2 645
Вали, и аз останах с впечатление, че Ипек няма достатъчно опит. На теория може да е добре, но практиката ѝ куца. За мен още като я отвлякоха не се държа като разумна полицайка, а като всяка друга. И Елиф така се мяташе и отказваше каквото и да е в началото. Питам се колко е умно да кажеш на похитителите си , че си запомнил на всички лицата и ще ги пратиш зад решетките.  newsm78

# 710
  • Мнения: 1 056
Не е особено умно. Може би изхожда от презумпцията за неприкосновеността на полицаите, в смисъл че има по-сурови наказания при посегателство срещу полицай, например в САЩ. Не знам обаче дали и в Турция е така.

# 711
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
привет  Hug

Ето я и Туба ,пазарува за сватбата ,само очите й са останали
Скрит текст:


за каква сватба пазарува  newsm78 newsm78 newsm78
сигурно на НилМет за сватбата  newsm78



Детето няма да е на Йомер май?

Напротив,
след тази статия на Месут Яр от името на феновете с критика към сценаристи ,канала и АйЙапъм, май детето ще е е на Йомер,защото Ейлем писа ,че е нанесен удар сутринта рано  /миналата седмица  по изявени фенове на Туба иЕнгин  подгодвиха това писмо и той обеща ,че ще го помести /


може ли някой да го преведе това писмо  newsm78

дайте това дето е писала Ейлем  newsm78 да видим какъв е тоя удар  Thinking

и последно, да питам, на нови4кия ще му разглеждаме ли пакета  newsm78

# 712
  • Мнения: 2 645
 Joy Joy  Joy Joy Joy Меги, палавнице, аз нарочно прескочих пакета на новичкия, ама ти не пропусна.  Joy Joy Joy Joy Joy Ще си имаме конкуренция.  Joy Joy Joy Не че Хю е без, ама той не плакне очите по същия начин.  hahaha hahaha hahaha

# 713
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Joy Joy  Joy Joy Joy Меги, палавнице, аз нарочно прескочих пакета на новичкия, ама ти не пропусна.  Joy Joy Joy Joy Joy Ще си имаме конкуренция.  Joy Joy Joy Не че Хю е без, ама той не плакне очите по същия начин.  hahaha hahaha hahaha

тоя 4ок Убав беее и такъв един, хем гюзел, хем адам , хем мускулест, хем татуиран  Embarassed Embarassed
аз от хулиганите съм си го заплюла  Sunglasses те сега ми е паднал  smile3508 smile3508

# 714
  • Мнения: 5 138
Joy Joy  Joy Joy Joy Меги, палавнице, аз нарочно прескочих пакета на новичкия, ама ти не пропусна.  Joy Joy Joy Joy Joy Ще си имаме конкуренция.  Joy Joy Joy Не че Хю е без, ама той не плакне очите по същия начин.  hahaha hahaha hahaha

тоя 4ок Убав беее и такъв един, хем гюзел, хем адам , хем мускулест, хем татуиран  Embarassed Embarassed
аз от хулиганите съм си го заплюла  Sunglasses те сега ми е паднал  smile3508 smile3508
сори майна снощи първа го заплюх ,моля на опашката ако обичате
след като ми занулиха Куруто , форумско око не съм оплакнала

# 715
  • Мнения: 826
Девремки, аз в клуба на Серхат не влизам  Naughty нИ мЪ привлича и това е! Да идва, да си взима жената и детето и там откъде е!

Бризче, много, много ми беше интересно да те прочета в скрития текст  newsm51

# 716
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Девремки, аз в клуба на Серхат не влизам  Naughty нИ мЪ привлича и това е! Да идва, да си взима жената и детето и там откъде е!

Ох, най-сетне един с моето мнение  Joy Точно реших, че нещо не съм добре с очите днес  Joy
И на мен не ми харесва, въобще.  Grinning
Сега Нервакова, като ми припомни Куру-то и ми стана едно носталгично  Sad

# 717
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Joy Joy  Joy Joy Joy Меги, палавнице, аз нарочно прескочих пакета на новичкия, ама ти не пропусна.  Joy Joy Joy Joy Joy Ще си имаме конкуренция.  Joy Joy Joy Не че Хю е без, ама той не плакне очите по същия начин.  hahaha hahaha hahaha

тоя 4ок Убав беее и такъв един, хем гюзел, хем адам , хем мускулест, хем татуиран  Embarassed Embarassed
аз от хулиганите съм си го заплюла  Sunglasses те сега ми е паднал  smile3508 smile3508
сори майна снощи първа го заплюх ,моля на опашката ако обичате
след като ми занулиха Куруто , форумско око не съм оплакнала

сори, ама аз съм с 7 4аса назад  Crossing Arms
ша требва да сме на опашката рамо до рамо  Crossing Arms

# 718
  • Мнения: 2 645
На мен Куруто не ми харесваше, т. че не се вайкам по него. Обаче този Нехат съм го гледала в Мелодията и там ми беше чок романтичен и чаровен. В моите очи си е чок ок. Не бих го отписала току тъй.  Joy Joy Joy Пък и пакет си има човека.  Joy Joy Joy

# 719
  • Мнения: 5 138
Joy Joy  Joy Joy Joy Меги, палавнице, аз нарочно прескочих пакета на новичкия, ама ти не пропусна.  Joy Joy Joy Joy Joy Ще си имаме конкуренция.  Joy Joy Joy Не че Хю е без, ама той не плакне очите по същия начин.  hahaha hahaha hahaha

тоя 4ок Убав беее и такъв един, хем гюзел, хем адам , хем мускулест, хем татуиран  Embarassed Embarassed
аз от хулиганите съм си го заплюла  Sunglasses те сега ми е паднал  smile3508 smile3508
сори майна снощи първа го заплюх ,моля на опашката ако обичате
след като ми занулиха Куруто , форумско око не съм оплакнала

сори, ама аз съм с 7 4аса назад  Crossing Arms
ша требва да сме на опашката рамо до рамо  Crossing Arms

 Thinking Thinking Thinking
кабулет

Общи условия

Активация на акаунт