"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 50 тема

  • 40 977
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 217
Аз пък съм си твърдо в клуба на Комисарио и от време на време по съвместителство в клуба на Мерт. На мен такива Серхат,Мерхат не ми минават. Joy

# 721
  • Мнения: 5 138
Аз пък съм си твърдо в клуба на Комисарио и от време на време по съвместителство в клуба на Мерт. На мен такива Серхат,Мерхат не ми минават. Joy
критическата ще ме хване докато дочакам реда на Ком`саря
докат чакам трябва да се поддържа форма

# 722
  • Мнения: 826
Девремки, айде сега прежалете един пакет, какво толкова? Така де, в името на общото благо, пуснете го човека да дойде и да си вземе жената и да си тръгва.
Вярвам, че не му е чак толкоз безценен пакета  Mr. Green, а?
 Hug

# 723
  • Мнения: 2 645
Вели, клуб на комисариото няма и няма да има, защото не се правят клубове на главните. Там се предполага, че сме всички.  Joy Joy Joy Другите се делят по симпатии.  Joy Joy Joy

# 724
  • Мнения: 5 138
Девремки, айде сега прежалете един пакет, какво толкова? Така де, в името на общото благо, пуснете го човека да дойде и да си вземе жената и да си тръгва.
Вярвам, че не му е чак толкоз безценен пакета  Mr. Green, а?
 Hug
пускаме го бе ,пътьом ще се отбие през нас само и през Меги

# 725
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
На мен Куруто не ми харесваше, т. че не се вайкам по него. Обаче този Нехат съм го гледала в Мелодията и там ми беше чок романтичен и чаровен. В моите очи си е чок ок. Не бих го отписала току тъй.  Joy Joy Joy Пък и пакет си има човека.  Joy Joy Joy

и на мен така,
Куруту и4 не можеше да ме впи4итли ни с пакет, ни с о4и...ама тоя с много неща ме впи4итлява  Joy Joy Joy Joy

# 726
  • Мнения: 3 217
Нищо,аз да си кажа,чи вие сте едни пеперудки-налитате ха на тоз,ха на онзи-постоянство трябва в този живот,постоянство. hahaha
Нерваче,нищо бе джанъм,и да те хване критическата какво толкова-то тогава либидото на жените се изостряло казват специалистите,така че дерзай. hahaha

# 727
  • Мнения: 3 114
Ех Момичета ,
Ми аз искам само членство в клуба му,не за друго ами защото е бивш на Пончика и ще е  свежа кръв в серияла + ще създава много проблеми

# 728
  • Мнения: 2 645
Постоянството е до време, после каквото бог дал.  Joy Joy Joy Нема да пропускаме птичето дето каца на рамото.  Joy Joy Joy Айде де, кучета и котки може, а прасета не.  Joy Joy Joy Joy

# 729
  • Мнения: 7 904
Понички, ненаситниHug Hug Hug
Мислех и аз яваш яваш да се насоча към Серхо, но като гледам как стръвно му се нахвърлихте ... И пакетната битка захванахте... Laughing Ама, имайте си едно наум, че е мафиотски бос  Mr. Green В дълбоки води нагазвате.

Довечера ще ви проверя ( сигурно в нова тема) как сте Simple Smile Хади бакалъм, разгеле!

# 730
  • Мнения: 3 217
Мая,ми той човекът може и да не създава проблеми,може пък да не е чак толкова лош.Тя кифлата го набеди,защото й е взел детето,ама знаеш ли как стоят нещата-представи си,че непрекъснато му е натяквала колко обича Йомерко,пък него го няма за нищо,еми писнало му на човека,грабнал си детето и дим да го няма. newsm78Този актьор нещо няма много свиреп вид,та ще видим какви ще ги къдри.

Димони,кучета и котки може,ама прасета-ъъъъ,тц.Макар,че нали знаеш приказката-дебел мъж с пари се казва Мечо,а дебел мъж без пари е свиня.

# 731
  • Мнения: 2 645
Вели, виж сега. Дали е Мечо, дали е свиня, дали е мафиот, кво ни бърка това. Ние няма да се женим за него. Само малко ще го папкаме.  Joy Joy Joy После е свободен да си взима жената и барабар с детето да си ходи там откъдето е дошъл.  Joy Joy Joy

# 732
  • Мнения: 3 217
Виж за последното съм с две ръце -за.По-далеч от нашите хора,да си имаме уважението. Joy

# 733
  • Мнения: 4 795
 Ох, най-сетне един с моето мнение  Joy Точно реших, че нещо не съм добре с очите днес  Joy
И на мен не ми харесва, въобще.  Grinning [/quote]

Хриси, и аз, и аз - на твоЙто мнение  Laughing Много ми бозав тоз младеж - и с пакет, и без пакет  Joy Joy Joy По-запърженките по ми допадат  Joy Joy Joy Joy Joy

# 734
  • Мнения: 2 645
Добре де, ама вас кара ли ви някой да правите навалица?  Joy Joy Joy Joy Joy Стойте си на сухо.  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт