В деветия месец влизаме вече, чакаме те, МАРТЕНСКО човече! - тема 7

  • 32 701
  • 703
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 122
говорих за предната НОВА тема Simple Smile) опитах се да пиша в нея, но ми давваше, че е заключена

# 16
  • Мнения: 6 833
Аз не съм виждала друга тема  newsm78  може би е пусната по погрешка и са я изтрили.

# 17
  • Мнения: 39
Аз затова снощи давах зор някоя да пуска новата тема, че да не надхвърлим 50-тата страничка  Rolling Eyes
Аз викам да си спретнем някоя софийска срещичка, даже и без да е с някое деяние, като йога или подобно, че да може да си побъбрим подобаващо по женски  Mr. Green
Хайде де Simple Smile

Много се смях за памперсите 1ви номер Simple Smile Има един магазин на бил. Христо Ботев, близо до градинката на Майчин Дом (стария). Намира се отляво преди нея, като се движиш в посока Централна гара. Там моя приятелка пазарува, каза че цените са супер, но продават на едро. Не знам колко бройки трябват, можем да проучим и да си направим някаква партия.

# 18
  • Мнения: 138
Записче. Hug
Бебка тъкмо се размърда, днес не беше много активна, но то и аз спах до преди малко. Laughing Почнах ампули тотема, стискайте палци да мога да вдигна малко хемоглобина, че иначе АГ-то ми каза, че съм за кръвопреливане, а хич не ми се иска. Cry

# 19
  • Мнения: 1 359
ЛИДЛ-ските (Tojour)  и ДМ-ските (Babylove) памперси съм ги използвала с дъщерята. Много доволна останах от ДМ-ските 2-4 размер, 4+ нещо куцаше  Laughing  Пак ще ги изпробвам, само да минем на 2-ри размер, първите седмици ще си използвам белия Памперс.  Peace

# 20
  • Мнения: 93
 1stroller preggo
аз ще съм с памперс за новородени такива тук дават от болницата Simple Smile

# 21
  • Мнения: 207
Запис и от мен. Дано темичката посрещне само здрави и пухкави бебоци и щастливи майчета   bouquet

# 22
  • Мнения: 128
И аз да се запиша Simple Smile
Много се изморих- стягах багажа за болницата ooooh! и открих, че съм купувала дрешки предимно 62 размер..... дано да не са му много огромни Praynig

И хубаво, че сте писали за памперсите, че да се сетя, че не съм купувала. Но иначе с клечки за уши съм се снабдила Grinning

Трета вечер имам силни болезнени контракции, но след 2-3 часа спират. Немога да спя от болката и все ми е на акъл дали не започва чакания момент. днес като си погледнах огромното шкембе доста се е смъкнало надолу. Малко ме е страх да не отида в групата на януарските мами  Grinning

# 23
  • Мнения: 270
Цоппп и аз съм тук. Скоро не съм влизала, че имах ингажименти, но сега се връщам в предната тема да ви чета. Ние сме добре, растем, много щуреем и много ми се смъкна тумбака вече. Другата седмица съм на ЖК и ще решим проблема - секцио или нормално. Лека вечер на всички!

# 24
  • Мнения: 999
Привет   bouquet

Днес бях на ЖК - 2500 измериха бебето, от вчера съм в 9-тия месец. Казаха, че вече може да се роди и няма да е драма, но аз искам да го докараме поне до 38-ма седмица и поне до 3кг. Другата седмица трява да определим и дата за секциото.

Шубето си ме е хванало вече, но гледам да се настройвам позитивно... Simple Smile

# 25
  • Мнения: 8
Запис и от мен  Stop Надявам се да сме  си  полезни взаимно  и  да родим  едни  здрави  и хубави бебета   bouquet

# 26
  • Мнения: 432
И аз да се запиша Simple Smile
Много се изморих- стягах багажа за болницата ooooh! и открих, че съм купувала дрешки предимно 62 размер..... дано да не са му много огромни Praynig

И хубаво, че сте писали за памперсите, че да се сетя, че не съм купувала. Но иначе с клечки за уши съм се снабдила Grinning

Трета вечер имам силни болезнени контракции, но след 2-3 часа спират. Немога да спя от болката и все ми е на акъл дали не започва чакания момент. днес като си погледнах огромното шкембе доста се е смъкнало надолу. Малко ме е страх да не отида в групата на януарските мами  Grinning
Ти вече си в девети месец,нали?Знам,че влезеш ли в девети е вьзможно вьв всеки един момент да почне раждането.
Консултира ли се с лекаря за контракциите?

# 27
  • Мнения: 127
Благодаря за прекрасната тема  Hug
Желая на всички ни много щастие и здрави бебчета!
Другата седмица влизам в 9 месец и тогава съм си запазила час за лекаря с когото ще раждам. Няма нищо ново или интересно около мен. Изпаднала съм в една дупка и си кротувам там. За бебо нямам никакви въпроси, всичко ми е ясно или предвидимо такова.  Crazy
От понеделник поне Ива тръгва на предучилищна и ще съм сама.

# 28
  • Мнения: 128
И аз да се запиша Simple Smile
Много се изморих- стягах багажа за болницата ooooh! и открих, че съм купувала дрешки предимно 62 размер..... дано да не са му много огромни Praynig

И хубаво, че сте писали за памперсите, че да се сетя, че не съм купувала. Но иначе с клечки за уши съм се снабдила Grinning

Трета вечер имам силни болезнени контракции, но след 2-3 часа спират. Немога да спя от болката и все ми е на акъл дали не започва чакания момент. днес като си погледнах огромното шкембе доста се е смъкнало надолу. Малко ме е страх да не отида в групата на януарските мами  Grinning
Ти вече си в девети месец,нали?Знам,че влезеш ли в девети е вьзможно вьв всеки един момент да почне раждането.
Консултира ли се с лекаря за контракциите?

Да Паяче, права си  Hug! в деветия съм и това което лекаря ми каза да правя е да продължа с магнерота 3х1. Аз обаче мисля да го пия до края на седмицата и после каквото стане.
То ако си е решило да излиза.....спирка няма.
В понеделник съм на друг лекар, че имам много работи да си говоря с него Grinning

# 29
  • Мнения: 432
Еее ами да,аз сьщо бих го спряла,че ако е решило да излиза,няма да го спираме!Стана ми интересно,че няколко  поредни вечери контракциите са придружени с болка,но по-важното е,че си го споделила с доки.Ще стискаме палци бебчо да си поседи на топло още малко и после за едно леко раждане  Hug

Общи условия

Активация на акаунт