Нашата сватба през 2015 - тема 3

  • 30 751
  • 755
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 545
mariq91, и на нас не ни дават за нищо бележки или договори, имаме само една квитанция от ресторанта за капарото  hahaha , всеки прибира ей така парите и за нас нищо, могат да си ни излъжат както си искат

# 691
  • Мнения: 2 469
Да, значи си е често срещана практика това. Жалко, че е така. Дано да не става нищо, защото доказателство за нищо няма. Малко ми е смешно когато капарирахме фотографа и видеото, срещнахме се с тях на обществено място и им подаваме парите, все едно въртим някакви "тъмни" сделки посред бял ден.  Sunglasses  Не само, че е смешно, но е и доста тъпо. Все пак в кой век живеем. Ама от една страна ние сме си виновни, като не сме попитали навреме.

# 692
  • Мнения: 39
mariq91, и на нас не ни дават за нищо бележки или договори, имаме само една квитанция от ресторанта за капарото  hahaha , всеки прибира ей така парите и за нас нищо, могат да си ни излъжат както си искат

На нас ни дават квитанции за капарото което сме дали

# 693
  • Мнения: 1 603
Явно е въпрос на професионализъм. Срещата ни с фотографа също беше на обществено място, но когато се прибра ни изпрати договор с електронен подпис.

# 694
  • Мнения: 2 469
Добре, че все пак не всички са така. Не е справедливо според мен да се действа по този начин, но минало е вече. Въпросът е поне, когато дойде времето да си свършат работата като хората и да останем доволни.

# 695
  • Мнения: 18 569
Влизам да си изкажа възмущението от една продавачка в Малкия Цум на Пиротска.
Реших да вляза просто ей така за да видя какво има, там е по принцип много зле знаете, но понякога съм попадала на доста хубави рокли.
Та влизам, аз отивам на втория етаж при булчинските и започвам да разглеждам чаши, свещи и букетчета за хвръляне.
Внимание-нула. Няма дабър ден, какво търсите, нещо да ви помогна-няма такова нещо.
Един вълчи поглед, удно отегчение и жената си продължи да си оправя роклите.
Трябваше да извикам два пъти за да ме чуе и да дойде, и сътответно да ми покаже едни конусовидни ритуални чаши и един букет.
После отидох да гледам роклите, то не че нещо ми хвана окото.
Развика ми се-не се пипали, писнало й да им оставят петна, следователно се завъртях и си тръгнах, и тя изсъска нещо след мен.
Не ходете там! Доста се позамислих дали да не се върна и да не й кажа, че с това отношение-клиентела няма и да има. То така или иначе съм почти убедена, че няма. И сега ме е яд, че не го направих.
За мен това е меко казано недопустимо отношение към клиента.
Хубаво, може и да съм виновна, че не забелязах табелите "не се пипа", и все пак, тя не показа никакво ама никакво подобаващо отношение.
Там е отвратително, не ходете.
А от същата тази жена миналото лято си взех кумскатата рокля. Тогава не беше така зле.
Толкова груба беше, направо ужас. Исках това да споделя с вас  Simple Smile
Чашите много ми харесаха, бяха с една сладка панделка в шампанско и много хубави, но няма да си ги купя. Познайте защо  Wink

# 696
  • Мнения: 2 469
Такива продавачки има навсякъде. Дори не знам как ги наемат на работа. ooooh!
Те със сигурност не осъзнават, че така не се печелят клиенти, а дори напротив. Изобщо не знам дали се интересуват какво ще си кажат хората и какво мислят.
Онзи ден отидох в един магазин да ми опаковат един подарък. Казах на едната продавачка (бяха две), че искам червена хартия и че не искам панделка. При което двете се спогледаха, може би, защото казах, че не искам да има панделка. Казах й добре тогава, като искате сложете и панделка и те се погледнаха отново, все едно кой знае какво съм казала. Накрая като видях как ми беше опакован подаръкът, толкова се ядосах, че нямах търпение да изляза от магазина. Отпред бяха сложили панделката, а отзад на три места толкова грозно беше залепено тиксо, че си помислих, че сигурно се шегуват с мен. Не повтарям повече....

# 697
  • Мнения: 18 569
Ами отвартително е какво да кажа  Sick
Отделно цените бяха надути-един нищо и никакъв букет 40 лева, а дори по агенциите букетите за хвръляне са максимум 20 лева
Бях днес още в два магазина за рокли, пак на Пиротска, ами съвсем друго-дадоха ми визитки, обясниха ми, каквото ме интересуваше, казаха ми ако искам да пробвам да се обадя за час през седмицата.Всички съботи са им заети смятайте  Grinning Иначе на 29 март казаха, че официално започвала булчинската кампания и ще изложат вече новите модели за летните и есенните булки урааа  Party
в единия магазин имаше красиви модели и тези дни ще звънна и ще отида
далеч съм от мисълта, че ще си купя рокля точно от там, но искам да ги премеря, а и имаше доста голям избор
за капарото-и на мен нищо не са ми давали, но аз не се и сетих да питам, а може би трябваше.
не вяравам обаче да има проблеми с това, но знае ли човек, всякакви ги има  Simple Smile
mariq91 честито за фотографа, за фотосесията идеи мисли ли?

# 698
  • София
  • Мнения: 23 052
Като стана въпрос за чаши тъкмо качих в албума снимка на нашето шампанско с чашите (нямат нищо общо с типичните сватбени чаши,но само като ги видях в 1 сайт,знаех,че това са си моите чаши),както и снимка на книгата за пожеланията!  Hug

Последна редакция: пн, 23 фев 2015, 17:46 от seangelova

# 699
  • Мнения: 208
Като стана въпрос за чаши тъкмо качих в албума снимка на нашето шампанско с чашите (нямат нищо общо с типичните сватбени чаши,но само като ги видях в 1 сайт,знаех,че това са си моите чаши),както и снимка на книгата за пожеланията! Crossing Arms
Лелеее уникално сладки чаши!Точно това,че не са типичните сватбени чаши много ми допада Simple Smile.От кой сайт си ги взела?Аз чакам да ми пристигнат панделките за чашите да си ги сложа и шампанското и тогава ще кача снимчици.Момичета всички ли ще имате книга за пожелания?Аз много се чудя.Защото като бях на сватба септември и никою не се сети да пише.Та булката ни подкани и пусна книгата по масите,но всеки се чешеше по главата и нз кащво да пише Simple Smile.Апък 90%от хората в пликовете слагат картички и там има пожелания.Не знам чудя се още  newsm78
За капарото на нас само фотографа и оператора не ни дадоха.Но в офиса попълнихме договор и там си пишеше колко сме дали капаро.Нищо,че ние нямаме копие Simple Smile.Иначе за всичко друго имаме.Днес дадох капаро и за извеждането и казах на човека да ми даде бележка,а той ме гледа като гръмнат Simple Smile.И на едно хвярчащо листче написа,че съм дала капаро Simple Smile

# 700
  • София
  • Мнения: 23 052
Като стана въпрос за чаши тъкмо качих в албума снимка на нашето шампанско с чашите (нямат нищо общо с типичните сватбени чаши,но само като ги видях в 1 сайт,знаех,че това са си моите чаши),както и снимка на книгата за пожеланията! Crossing Arms
Лелеее уникално сладки чаши!Точно това,че не са типичните сватбени чаши много ми допада Simple Smile.От кой сайт си ги взела?Аз чакам да ми пристигнат панделките за чашите да си ги сложа и шампанското и тогава ще кача снимчици.Момичета всички ли ще имате книга за пожелания?Аз много се чудя.Защото като бях на сватба септември и никою не се сети да пише.Та булката ни подкани и пусна книгата по масите,но всеки се чешеше по главата и нз кащво да пише Simple Smile.Апък 90%от хората в пликовете слагат картички и там има пожелания.Не знам чудя се още  newsm78

За капарото на нас само фотографа и оператора не ни дадоха.Но в офиса попълнихме договор и там си пишеше колко сме дали капаро.Нищо,че ние нямаме копие Simple Smile.Иначе за всичко друго имаме.Днес дадох капаро и за извеждането и казах на човека да ми даде бележка,а той ме гледа като гръмнат Simple Smile.И на едно хвярчащо листче написа,че съм дала капаро Simple Smile

И аз в началото много се чудех,ама викам айде,пък сега няма да ги карам насила да пишат,който реши  Laughing Иначе сайта е http://printyourday.com/svatbeni-chashi-quot-roza-quot-p-1239.html жената,с която си писах и ми ги направи беше много любезна и ми направи шампанското точно такова,каквото го исках,непрекъснато ми пращаше снимки - варианти,изобщо много съм доволна.Може би цената е малко височка,но наистина се влюбих в тях  Heart Eyes

# 701
  • Мнения: 18 569
Чудя се за книгата, като че не виждам много смисъл, знам ли. От друга страна е хубаво да има.

# 702
  • Мнения: 2 469
Miss_Bingley, още не сме мислили за фотосесията. Не знам точно коя имаш предвид- предсватбената или сватбената, но така или иначе нямаме идеи все още. Фотографът ни каза, че ще ни изпрати списък с места, където може да ни снима и някакви идеи. Честно казано с това, че ще имаме фотосесия преди сватбата, ме спечели този фотограф. Дано измислим нещо по-интересно до тогава, пък и той ще ни помага. Поне тогава ще имаме време да се поснимаме. Иначе със сигурност няма как да се сравни емоцията както в самия ден, но дано да се получат хубави снимки. Има време до тогава, все ще измислим нещо.  Simple Smile

seangelova, много са ви хубави чашите.  Simple Smile

Аз ще имам книга за пожелания. По принцип обичам такива неща, така че не мисля да пропусна. Трябва обаче да се измисли някакъв вариант за подканване на гостите, защото иначе няма да стане.  Това остава един хубав спомен и мисля да се възползвам. Не мисля да разчитам на картичките в пликовете, защото все пак не е сигурно и картички дали ще има.  Rolling Eyes

# 703
  • Мнения: 18 569
mariq91 за сватбената питах
а тази предстватбена каква й е идеята, има ли смъсъл от такова нещо, пак ли ще бъдете с рокля и костюм
принципно е много добре като идея, защото ти е спокойно и можеш да се наснимаш на воля, но ако е без сватлените облекла идеята ми се губи  Simple Smile та затова питам, че ми стана интресно, защото и нащия предлага само, че следствадбена и тогава пак сте с рокля и костюм
А за книгата -ще напишат по нещо гостите, не вярвам да е чак толкова досадно  Simple Smile
времето минава бързо, всеки пише по нещо, не отнема чак много време, а и хубаво като цяло  Simple Smile

# 704
  • Мнения: 14 349
Аз да дам идея за книгата с пожелания. Бяхме на сватба на мой братовчед. Предварително ни беше помолил да му изпратим наши снимки. В книгата ги бяха изкарали и ги бяха сложили на страничката, където всеки да си напише пожеланието. Мисля си, че е много готин спомен и смятам и ние така да направим.
seangelova  чашите са супер  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт