Нашата сватба през 2015 - тема 3

  • 30 772
  • 755
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 18 587
Зая аз аз съм съгласна с  идеята ти,смятам че справедливо
Имате ли идея къде мога да намеря воалетки за деца?Вероятно може и да синги направим не вярвам да е сложно.

# 676
  • Мнения: 14 374
Зая, много мило, но аз се завърнах Simple Smile Пишете на воля, имам готовност да направя новата тема Simple Smile

Не се включвам много, защото съм малко на пауза от сватбата. Големите неща са ми организирани, дреболиите съм ги отсвирила. Кумата ми си беше тук - запознахме я с кума  Laughing Вече броя дните, нямам търпение Simple Smile

# 677
  • Мнения: 245
Момичета кажете ми името на това ателие във Варна. За да разгледам нещата, защото в Бургас няма голямо разнообразие. А за дългата фотосесия.... в договора с фотографа ми пише 1ч. И 30м. за фотосесия и риших при взиманетата на кумата, кума и булката да има повече време за снимкии Simple Smile

# 678
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ние раздадохме поканите Simple Smile то при нас не са голяма бройка  Sunglasses .

Замислих се тези дни дали пък да не съм с цветна рокля, какво мислите ?

Запазила съм  си час за обучение по грим в МАС и ще си накупя продукти за цената много съм доволна.

Намерих и от къде да поръчам панделки за столовете и тишлайфер за масата, само се чудя още дали да само с панделки или да ги облека с белите покривала.

Сватбената халка мисля март да я поръчаме, става за една седмица, ще ползваме същият магазин от където са ни годежните халки.

Тази седмица мисля да отида и на фризьор и да обсъдя празнична фризура и да поогледам за други цветарски магазини, че този в който бях не ме грабнаха.

Тази седмица сме на ски, другата съм в странство, но по другата ще опитам да направя и торта  Simple Smile .


# 679
  • Мнения: 18 587
А защо не цветна рокля one 11 ? Щом ти се иска не виждам защо не,напротив ако ти харесва идеята,доста е нетрадиционно и оригинално.За какъв цвят си мислиш?

# 680
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Харесах една дантелена имаше я в гълабово синьо и пудрено розово много добре седяха и двата нюанса, не съм решила просто ми хрумна  Simple Smile . Ако намеря това, коеот ме грабне в бяло ще е то вероятно, но ако не намеря не знам .

ето намерих линк за тази рокля говоря http://www.inwear.com/inwear-patrice-dress-43783030.aspx

# 681
  • Мнения: 18 587
Ами пудрено розово ми звучи добре,но не знам,бяло или екрю си е класика.

# 682
  • Мнения: 659
Момичета, някой беше споменал за меденки за гостите, може ли да споделите линк за връзка с някой, който ги прави.

# 683
  • София
  • Мнения: 23 095
Момичета,днес имах среща с жената,която ми организира украсата,но нещо не мога да я доизмисля украсата за нашата маса  newsm78 .От едната страна ще има различни по размери чашки с камъчета и свещи,но от другата не знам какво да има,ще ми се да е нещо различно,мислих си за някакво малко (средно) ковчеже,от които да излиза нещо,например перлички или цветя,какво мислите имате ли някаква идея за нещо друго,просто забих  Laughing Самата сватба няма някаква конкретна тема - ще бъде в бяло и лилаво.

# 684
  • Мнения: 14 374
One, на мен и двата цвята много ми харесват. Представям си го едно много романтично такова  Heart Eyes

# 685
  • София
  • Мнения: 545


pepi_mdi, много ми харесва комбинацията от люляково и розово.  Simple Smile Това ли ще бъде вашата украса?


Ми надявам се да е нещо такова, още не съм искала оферта от ресторанта, трябва да им пратя какви цветове искам.
Да ви кажа бях на гости в Асеновград уикенда и нямаше как да не вляза поне в няколко магазина. В момента е пълно с абитуриенти , но все пак имаше и булчински рокли при това доста красиви. Е разбира се има и кичозни , но все пак ми харесаха няколко модела. Видях че обсъждате Радичев, там роклите ми се видяха малко по-ексцентрични и модела който аз искам там беше на цена около 500лв , а на адругите места около 330лв. И все пак мисля да ходя сериозно за рокля юни месец, да минат баловете

# 686
  • Мнения: 39
Момичета, някой беше споменал за меденки за гостите, може ли да споделите линк за връзка с някой, който ги прави.

това е едната жена, която намерих с меденки за другата чакам да ми изпратят линк ще публикувам и него когато го получа:

https://www.facebook.com/rozabakes

# 687
  • София
  • Мнения: 545
https://www.facebook.com/CakeWishAnn

Това пак е за сладки на една булка от този форум Simple Smile

# 688
  • Мнения: 2 475
Момичета, да ви се похваля, че най-после си имаме фотограф... или по-точно двама, защото те си вървят комплект.  Wink Ще си имаме и предсватбена фотосесия.  newsm44
Странно ми е само защо никой досега не ни е дал някакъв договор. Не би ли трябвало това да е задължително? Все пак това е един вид успокоение и за двете страни. Единствено от ресторанта ни дадоха някаква бележка за внесеното капаро. С всички останали просто се срещаме, даваме им капарото и съответно в замяна нищо не получаваме.

Alady, честити ви халки. Много са хубави.  Simple Smile

По въпроса с претопяването, който бях задала... ходихме до два магазина и попитахме. Общо взето ни казаха, че няма да претопяват, а просто ни купуват пръстените, правят ни халки и си доплащаме остатъка, което мисля, че не ни устройва. Все пак не е въпроса това, а че тези пръстени, които искахме да претопим имат някаква сантиментална стойност за нас и затова искахме да използваме тях. Не, че е гаранция, че ако се съгласят уж да ги претопят, действително така ще стане. Може да ни излъжат, а ние няма как и да разберем какво са направили.

Зая, много интересни идеи.  Simple Smile

Веси, и аз бих използвала свободното време за повече снимки. Колкото повече, толкова по-добре, но щом казваш, че вече времето с фотографа е уточнено, значи няма да имате тази възможност.

One11, браво за поканите.  Simple Smile А би ли споделила от къде си поръчала панделките за столовете?
Освен това, ако ти се чувстваш добре и искаш да си с цветна рокля, защо не тогава?!

# 689
  • Мнения: 1 604
mariq91, ние за момента имаме договор само с фотографа. Предстои да капарираме ресторанта и там ще има писмен договор задължително. С видео, водеща и сватбена агенция имаме само бележка за банков превод с посочено основанието за плащане.

Общи условия

Активация на акаунт