Пазаруване от Amazon - тема №42

  • 67 206
  • 760
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 424
Благодаря за темата   bouquet

Какъв е курса днес? Някой пускал ли е поръчка? Чак ме е страх  Rolling Eyes Аз пускам памперси и разликата в цената тук и там не е фрапиращо голяма и колкото е по висок курса, толкова по неизгодни стават. На ДСК съм ако има значение.
И аз съм към ДСК за днес незнам какъв е курса,но вчера имам осчетоводена сума на 2.62 лв. за лира.                                                                                                                               
chockolina      bouquet

# 16
  • Мнения: 2 070
От няколко дни разглеждам и немския и Вип-а. Колкото и да съм "на Вие" с немския (учила съм го някога в училище) ми омръзна повечето ви покупки да са оттам  Crazy.
Та сега с удоволствие ще чакам за някакви оферти за номер 36, например маратонки ми трябват сега за пролетта.
Искам да си поръчам нещо, но напоследък нито в Ebay, нито в co.uk. мога да харесам нещо  Peace

# 17
  • Мнения: 4 032
Запис и от мен.Благодаря за темичката

# 18
  • Мнения: 1 893
Докога са намаленията?

# 19
# 20
  • Мнения: 2 355
Благодаря за темата   bouquet Нищо не чакам, но се оглеждам за изгодни покупки.

# 21
  • София
  • Мнения: 695

Парфюма ми го подариха преди 2 седмици... много ми хареса аромата...

# 22
# 23
  • Мнения: 166
Здравейте!
Някой да има информация от първо лице за този инхалатор http://www.amazon.de/Omron-C802-CompAir-basic-Kompressor/dp/B00A … cr_pr_product_top ?
Сега е в сделките за 33,99 евро

# 24
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Благодаря за темата Hug
Обмислям да поръчам това:
http://it.buyvip.com/=pe_219891_63105461_dshi2?src=email&sal … p;=qd_home_eb_1_6
Някой има ли си вкъщи биокамина?
ПП: Нещо не ми се получава линка newsm78

Последна редакция: пт, 30 яну 2015, 12:28 от Ally_t

# 25
  • Мнения: 659

Парфюма ми го подариха преди 2 седмици... много ми хареса аромата...

И на мен много ми харесва,даже ми е на свършване,ще си взема пак  Heart Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 813
Здравейте!
Някой да има информация от първо лице за този инхалатор http://www.amazon.de/Omron-C802-CompAir-basic-Kompressor/dp/B00A … cr_pr_product_top ?
Сега е в сделките за 33,99 евро
+1 Много мъничък ми се вижда, в английския амазон го има но не е с продавач Амазон, струва 27 паунда  newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 3 857
Благодаря за новата тема!  bouquet

Чакам два чифта обувки за ЛМ, едни боти за детето и една чанта за мен.

# 28
  • Мнения: 4 370
Здравейте!
Искам да попитам някой в темата организира ли групови поръчки в Амазон?
Никога не съм поръчвала и искам да попитам дали някой може да ми поръча ето това:
http://www.amazon.de/Silit-23684411-Topf-Set-10-teilig-Achat/dp/ … keywords=silargan
Какви са условията?
Много е лесно сама да си поръчаш и найдобре с директна доставка до БГ,тъй като артикула е скъп,а и тежък предполагам,поради което няма смисъл да се ползва превозвач.
За да си го поръчаш ти е необходима карта Виза,не зависмо дебитна или кредитна. Също Мастъркарт става. Регистрираш се в сайта и пръчваш,много е просто. Само внимавай да не се абонираш за "амазон прим"! Прочети първа страница на темата,там има инфо за всичко. Успех !

Благодаря за инфото!
Обадих се на една жена която се занимава с поръчки от разни сайтове. Смята смята и каза че през превозвач излизало по изгодно и ми сметна че ще ми струва 504лв +- няколко дребни левчета, ако й вземе повече превозвача. Сложи си и комисионна, като сметна еврото по 2,15. Дано не скочи сумата много, че ще ме е яд.
Карта имам , но като не съм поръчвала досега и ме е страх да не объркам нещо. Сега ще й копирам какво ми написа.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 045
А Н И, ето ти моите изчисления:
Директно до БГ -
Цена на продукта: 209.38е + 1%ДДС= 211.14е
Доставка - 40е
Обща сума: 251.14е или 492.50 лв (курс 1,96)

Доставка до Германия и изполване услугите на куриерска фирма:
Цена на продукта - 209.38е
кг според Амазон - 13 г. - при използване услугите на Габко - 3.50лв/кг - 45.5лв транспорт до София
и до Шумен най-вероятно със Спиди - до техен офис - 19.32 лв
Обща сума: 410.5 + 45.5 + 19.32 = 475.32лв

Сама можеш да сравниш сумите и да прецениш кое ще ти е по-изгодно  Hug

Общи условия

Активация на акаунт