Интериорен стил по аматьорски - 30

  • 46 682
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 23 160
Шарки,много са хубави,
Аз съм за первази от камък и лично ще си сложаот бял мрамор,изключая в детските стаи.

# 676
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Лейди, красиво е, да! А какви са ти наблюденията от топлопроводимостта им. В ПВЦ-то има въздушни камери.
ДХ3, благодаря за мнението  bouquet!
Рали, тон върху тон е това, което показваше Барба! Peace Аз много нося синьо върху синьо (и синьо-зелено) и ми допада идеята
ПП ДХЗ, нали перваза се монтира преди дограмата! До монтажа, трябва да съм избрала и монтирала перваз!

# 677
  • sofia
  • Мнения: 8 948
Первазите се монтират след дограмата. Е, може да има някакви изчанчени откъм изпълнение случаи, но по принцип е така.

# 678
  • Мнения: 23 160
Первазите се монтират след дограмата. Е, може да има някакви изчанчени откъм изпълнение случаи, но по принцип е така.
След,освен ако не са от ПВЦ ПЕРВАЗИТЕ,някои от които се подпъхват под дограмата,доколкото знам.

# 679
  • Мнения: 2 140
NovaTema, ние сме с первази от камък /не знам какъв камък и каква цена - мога да питам ММ/, за мен стои красиво, не държи студено. мога да снимам ако искаш. Сложиха ги след дограмата, същия камък е и на камината.  Даже на кухнята перваза ми е 30-40 см. широк и си държа оранжерия, хлебопекарна и какви ли не джунджурии.  Crazy

# 680
  • sofia
  • Мнения: 8 948
Первазите се монтират след дограмата. Е, може да има някакви изчанчени откъм изпълнение случаи, но по принцип е така.
След,освен ако не са от ПВЦ ПЕРВАЗИТЕ,някои от които се подпъхват под дограмата,доколкото знам.
Ясно, аз пластмасови нямам и за това така категорично.

# 681
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Первазите се монтират след дограмата. Е, може да има някакви изчанчени откъм изпълнение случаи, но по принцип е така.
След,освен ако не са от ПВЦ ПЕРВАЗИТЕ,някои от които се подпъхват под дограмата,доколкото знам.
Точно такова подпъхване коментирахме! Дограмата ляга върху перваза. Веси, благодаря! Ще говоря с изпълнителя и за този вариант.
Съпружка, благодаря! Ще ми е полезна всякаква информация и снимки!
Именно, ако цената на камък се доближава до тази на ПВЦ, бих избрала камък.

# 682
# 683
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Vayana, вътрешен или външен? Не вярвам да е външен, защото врачанския камък е много порьозен. Два пъти годишно се обработвал с химикали. Сега съм с някакъв варовик над камината. Опуших го за нула време!

# 684
  • София
  • Мнения: 1 390
Външни са - така си е построена сградата. На линка се вижда, че се поставят и вътре, и вън. Виждала съм и вътре - на мен ми харесва.
Честно казано - с нищо не сме го третирали, не виждам промяна. Знам че е порьозен, но се дръжи добре.

# 685
  • Мнения: 2 122

и нашите са такива- според фирмата изпълнител са врачански камък
гледах турските идваха 2 пъти по-скъпи на л.м
за около 6 м с тази широчина ни излязоха 136 лева

# 686
  • Мнения: 428
Извинявам се тези цени къде са, в кой град?

# 687
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Ами във врачанско има много фирми и цехове. Варовика се добива в района, имат и професионално училище по каменообработване. От там е най-изгодно. Имам някакви съмнения, че е порьозен и се захабява бързо и затова ще търся информация за гранит и мрамор.  

# 688
  • Мнения: 428
Според мен по добрия вриант е технически ,че не се ликьосва

# 689
  • Мнения: 6 358
Загледах се и аз по Jean-Louis Deniot.
Тази снимка ми напомни за дискусията за цвета на вратите,на касите,первазите и мебелите близо до вратите.
http://savvyhomeblog.com/wp-content/uploads/2012/09/Screen-Shot- … at-6.46.45-PM.png
Хубав пример! Peace

Със стенните аплици и аз страдам и седя без. Не, че няма хубави изобщо никъде, но са си трудна работа.

На нашата къща (и на повечето къщи в района) външните первази са от гранит, а отвътре дърво като дограмата.

Общи условия

Активация на акаунт