Интериорен стил по аматьорски - 30

  • 46 715
  • 746
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 6 391
Мерси за комплимента, Ема! Заслугата е на цялата тема, понеже е диалог с хубави събеседници. Simple Smile

Така ли? Ами страхотен е и май наистина е много неин тип. Simple Smile Дори е млад и хубав. Simple Smile
Много приятни интериори. Впечатлява ме, че при цялата лъскавост и натрапчива луксозност не прекалява, а умее да спре на ръба и да бъде оригинален, забавен, модерен. Впечатляващ вкус!
На тази снимка се усмихвам все едно са ми разказали хубав виц (на френски:)))) - красиво, закачливо, с подтекст....

# 661
  • София
  • Мнения: 226
И аз му станах почитател откакто Богиня го представи преди година май беше. Перфектен. А снимката Барба е като от "Опасни връзки" декор

# 662
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Външен е, нали? Струва ми се, че това е фасада с бръшлян.

# 663
  • софия
  • Мнения: 9 590
Много ви изпускам напоследък, но страхотни красоти сте напускали, лампите са един път!
Намерете ми нещо такова за стена  Praynig

# 664
  • Мнения: 6 391
Намерете ми нещо такова за стена  Praynig
Е, дай снимка на тази стена, само слушаме за нея. Laughing

# 665
  • софия
  • Мнения: 9 590
Нямам снимка на този компютър, ама... стена  Simple Smile
В момента е проста черна, под нея е дивана. След Ремонтът сигурно пак ще е тъмна, така я виждам  Simple Smile
Въпросът е, че аплиците са ужасно грозни, хубав аплик аз не съм видяла.

# 666
  • Мнения: 23 407

Въпросът е, че аплиците са ужасно грозни, хубав аплик аз не съм видяла.
Вярно е.И аз търся два аплика за стената на стълбите/пусках ви снимки скоро/ и още не съм открила. Crazy

# 667
  • Мнения: 6 038
Шшшш, ти нямаше ли от тази серия, но с щипката?

Скрит текст:
- тази е точно за стена и няма визия на аплик.

# 668
  • Мнения: 5 160
Вие съвсем тип аплик - прилепнали по стената ли търсите,
или може и този тип - стенна лампа

http://www.houzz.com/photos/wall-lighting

Има и Богински  в линка Grinning

# 669
  • Мнения: 5 160
Сега се усетих - по постната снимка,
че търсех за детска стая като от едно време лампа, която се върти и отразява фигури по стените. Не намерих. Тези са много хубави. Само дето цените кой ги знае...

# 670
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Тази на снимката е много руска! Светлината ѝ е, като рисунъка на скреж върху стъкло Heart Eyes.
Вътрешни подпрозоречни первази ме интересуват. Избрахме дограмата и ни предлагат PVC перваз, 20лв/лм. Гледам (ако се ориентирам правилно), че около тази цена може да се сложи и гранит, мрамор. Какви первази препоръчвате?

# 671
  • София
  • Мнения: 16 217
Сега се усетих - по постната снимка,
че търсех за детска стая като от едно време лампа, която се върти и отразява фигури по стените. Не намерих. Тези са много хубави. Само дето цените кой ги знае...
60 euro. Бях купила такава лампа с Малкия принц от магазинчетата под стъклената пирамида на Лувъра. Но не издържа много, 1-2 месеца...

# 672
  • вятърничава
  • Мнения: 1 931
Загледах се и аз по Jean-Louis Deniot.
Тази снимка ми напомни за дискусията за цвета на вратите,на касите,первазите и мебелите близо до вратите.
http://savvyhomeblog.com/wp-content/uploads/2012/09/Screen-Shot- … at-6.46.45-PM.png

# 673
  • София
  • Мнения: 16 217

Въпросът е, че аплиците са ужасно грозни, хубав аплик аз не съм видяла.
Вярно е.И аз търся два аплика за стената на стълбите/пусках ви снимки скоро/ и още не съм открила. Crazy
В момента сме с ей такива http://wolfram.bg/index.php?view=detail&cat=wall-mounted&id=17 по стълбите и коридорите. С предния апартамент, с немците, са нещо като кръгло матово сиво-зелено стъкло, зад стъклото крушката върху метален куб. Доста добре изглеждаха, обаче с нанасянето на немците са останали само 2 стъкла, товарачите им са отнесли едното при качването на кашоните. Мисля, че сегашните ни аплици са доста по-практични откъм удар...

# 674
  • Варна
  • Мнения: 923
Nova tema, аз съм за первази от камък. Стоят по-красиво от пвц-то. Моите прозорци ще ги "обличам" с первази, корнизи и завеси на пролет и още не съм запозната с цените и видовете къмък. Но съм имала в една от квартирите, ами супер е!

Общи условия

Активация на акаунт