Интериорен стил по аматьорски - 30

  • 46 649
  • 746
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 14 708
И специалист си имаме, но ММ настоява да бутаме стената и да изкараме водата на най-лесното място. А аз си искам коридора и грамадния гардероб. Grinning

# 106
  • Мнения: 6 311
И специалист си имаме, но ММ настоява да бутаме стената и да изкараме водата на най-лесното място. А аз си искам коридора и грамадния гардероб. Grinning
Yovanke, ами ако бутнете стената, за да я изградите по-стабилна и ѝ преместите вратата, както и ако преместите вратата на детската... ще запазиш коридора, ще имаш кухня на ъгъл и ще си близо до водата. Thinking

Скрит текст:

# 107
  • София
  • Мнения: 14 708
Това е и предложението на родата /ВиК инж./. Не сме проверявали тази стена каква е, обаче. Уж преградните стени в ЕПК не били носещи.

# 108
  • Мнения: 644
а комина къде е

# 109
  • София
  • Мнения: 14 708
Комина е в горния ляв ъгъл на хола и понеже е във вид на колона е разбит от комшиите нагоре. Явно им е пречела. Тръбата ще мине в този случай през детската в кухненския комин, той е в ъгъла до банята и детската.

# 110
  • Мнения: 644
е как ще разбият комина лелееее  ooooh!

# 111
  • Мнения: 1 011
Както са го разбили, така ще го изградят наново, а и глоба ще платят.

# 112
  • София
  • Мнения: 14 708
Чудеса творят хората в панелките.

# 113
  • софия
  • Мнения: 9 590
Местили сме вода на три метра, трябва да има наклон за мръсния канал, не знам точно колко градуса. И друго, колкото повече се отдалечавате от комина, толкова по-зле ще работи аспиратора. Премислете го хубаво  Peace

От линка на Барба и от един мой, който пусках тия дни, се чудя откъде ги намират тези мрамори с толкова красива шарка? Никога не съм харесвала мрамор! Вие сте виновни  Wink

Още нещо от този сайт
http://www.yatzer.com/A-View-Into-The-World-Of-An-Avant-Garde-Collector

# 114
# 115
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Много ми харесват! С малко дете съм, а и на мен много лесно ми излизат синини и бих си избрала кръгли.
Аз пък загледах килимите в немския вчера.

Как съчетавате осветителните тела над две зони (зона за хранене и дневна) в едно помещение? Допустимо ли е в едната зона да са висящи, а в другата да е плафон на тавана примерно?


# 116
  • Мнения: 22 948
Аз имам плафон над холната част и полилей над трапезарната.Беше ми трудно да ги съчетая,определено.

# 117
  • Мнения: 2 414
http://nicety.livejournal.com/1037637.html
Кухнята и барбекюто на терасата Heart Eyes

# 118
  • София
  • Мнения: 1 390
Аз в общото помещение кухня-трапезария-хол имам 3 осветителни тела. В кухнята и хола имам вид плафони от една серия на Масив, но с различен брой крушки, а над трапезарната маса - полилей. От еднакъв материал - черен метал. Доста комбинации разиграх, но мисля, че се получи оптимален вариант. Кореспондират и с камината.

# 119
  • Мнения: 104
А дали ще ти е възможно да покажеш? Интересно ми стана. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт