Интериорен стил по аматьорски - 30

  • 46 651
  • 746
  •   1
Отговори
# 90
  • софия
  • Мнения: 25 478
Момичета, има голяма вероятност да имаме желаното жилище. Но то ще се нуждае от преустройство и функционално разпределение. Аз имам идеи, знам какво ми харесва и какво не, но искам поне основните отправки да бъдат направени от професионалисти. Бихти ли ми препоръчали такъв/такива?

# 91
  • Мнения: 6 311
На мен ми хареса и би ми било ужасно интересно в подобно жилище. Аз също колекционирам идиотщини (роботчета на пружина), но имам дете и съм ги набутала в неговата стая, обаче не му давам да си играе много, много с тях. Laughing Другото, което събирам (колекционирам е силна дума, понеже не ми е цел и нямам много бройки), са маски с лица на животни. Имам подобна леопардова. Комбинацията картина-стена е върхът. Изобщо всички цветове са му много добри.
Опърпаният диван не ми хареса. Все пак и аз съм Дева, някои неща са по-силни от мен. (Blue_water, как ще се оправяш с тоя кабел при корниза, не знам... Joy)

Боги, да видим сега дали ще го впиша, както си го представям Атомиума. Особняк е той...

От мен днес тази къща (има и слайдшоу с повече снимки). Масата+лампата - yes! Готини комбинация от картини и камина; браво, че са децентрирани така. Simple Smile
Shhhh, кучето! Simple Smile)))))
Блу, ти ли мислеше да пъхнеш микровълнова в една ниша...? Виж.

# 92
  • София
  • Мнения: 14 708
Може ли за съвет за апартамента ни - http://prikachi.com/images.php?images/832/7893832j.png, искаме да изместим кухнята към хола, а кухнята да стане родителска спалня.
Само това сме виждали, като нашия апартамент е - http://prikachi.com/images/825/7893825B.jpg, http://prikachi.com/images/826/7893826T.jpg. Нагоре почти всички съседи са така.

Предпочитах Г-образна кухня, но стената между хола и коридора е някакъв 10 см. итонг, едва закачихме един секционен шкаф на нея.

# 93
  • София
  • Мнения: 226
И аз се чудя на опърпания диван, но всъщност той сигурно принадлежи на Котката. Хитро.

# 94
  • софия
  • Мнения: 9 590
Сетих се, че на Шарки съм виждала дрешника, нещо подобно ще е по обяснения и на приятелката ми. Купили са етаж от къща и имат стаи бол. За избеляването и аз щора и предложих, а от прах вярно няма спасение ако е на главна улица жилището. У нас е кошмар, а хем сме странично на главната, и тя е сравнително ненатоварена. В съседите отсреща е коренно различно положението, гледат към вътрешен двор.

Оох, сетих се за дрешника на Кари Брадшоу...

# 95
  • На брега
  • Мнения: 1 482
И аз се чудя на опърпания диван, но всъщност той сигурно принадлежи на Котката. Хитро.
На котката е, на котката... И на свекърва ми са такива "дизайнерски" с нейните 4 котки Laughing'
  Нагоре почти всички съседи са така.
Йованка, ако имаш предвид това, че съседите ти се разполагат на тази стена, мисля, че е заради канала. Когато местиш кухня, най-малкия проблем ти е итонга. Има специални дюбели за газобетон. Ще извикате някой с такъв уред да ви ги монтира. Споделих до и в темата за кухните, можеш да си разиграеш няколко варианта на разпределение с virtual kitchen planner в тази сайт. Задаваш си размерите на помещението и избираш уреди и позициониране.

# 96
  • Мнения: 481
Още като видях дивана (който сам по себе си е хубав, но прекалено мърляв), зачаках да видя снимка с котка  Laughing. Апартаментът е мега як, цветовете са супер!

# 97
  • софия
  • Мнения: 9 590
Оставете го тоя диван, прах как се чисти от милиони джунджурии  Grinning

# 98
  • Мнения: 481
Shhhh, хич не ми пука, да не го чистя аз, аз само се наслаждавам, гледайки го Simple Smile. Аз не бих си го причинила, ама то не е ясно на младежа пука ли му за прахта, виж, че е с обувки на белия китеник. Сега като се замисля живея с мъж, три деца, две кучета и три котки, така че и на мен не ми пука прашно ли е, не е ли, има ли косми и т.н.  Mr. Green

# 99
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Човека е творец! Има нужда от различни по цвят и грамаж стимули за да твори клубна музика! Хубаво е, че показват собственика. Отива му!

# 100
  • Мнения: 644
Блу, ти ли мислеше да пъхнеш микровълнова в една ниша...? Виж.
Аз, но при мен не се получава, ще пусна по-натам пак схема и проект с молба за помощ. Събрала съм оферти, но сега искам да си почина от тая кухня.
 #Crazy

Кажете ми, моля, как си слагат мрамор за плот? Как го поддържат?

Последна редакция: пн, 02 фев 2015, 14:06 от blue_water

# 101
  • Мнения: 13 770
... Сега като се замисля живея с мъж, три деца, две кучета и три котки, така че и на мен не ми пука прашно ли е, не е ли, има ли косми и т.н.  Mr. Green
С цялото това домочадие, имаш ли въобще прах в къщата. Или нужда от прахосмукачка Grinning Опираш ги вечер всичките подред и готова хигиената Joy

Хубава му е къщичката на човека, само играчките малко в повече ми идват Laughing

Последната къща, пусната от Барба - как се постигат тези дебели, пухкави легла с 50 см матрак? С 2 матрака един върху друг или? Много ми харесва!

# 102
  • Мнения: 438
Дами виждам че се сещате за мен като сте гледали тая меко казано помия които са направили тия дизайнерчета с дневна,хол и кухня дето е 30м2 . Като видях осветителните тела ми се доповръща - какви са тия bling bling осветителни тела ? според мен изобщо не се вписват .Прави сте че доста българско изглежда - някак лишено от единство . Вие забелязахте ли че от вътрешната страна на бара долу където ще са краката на хората има някакви принтове на картинки - за бога кой ще гледа какво има в краката си ??? Единственото което ми хареса е ... керамичната котка която е върху кухненския плот .

 Този апартамент вече е по-мой . ВЕднага бих влязъл да живея в него , като само бих пребоядисал , че тва бялото ми е много бяло Grinning

аз съм в творчески застой , че много работа се стовари изведнъж . Ще ви следя с интерес !

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Някой търсеше такива чаши http://ecx.images-amazon.com/images/I/81UvbZTGklL._UY576_CR0,0,430,576_.jpg. Май беше gadamer  newsm78 Има ги в http://it.buyvip.com/

# 104
  • София
  • Мнения: 427
Барба, снимките нещо не излизат  Rolling Eyes

yovanka, много жилища са с изместена кухня в хола, но трябва да погледне специалист как ще бъде прокарана водата, защото може да се окаже проблем, Поговори и със съседите, може да ти дадат идеи. Има начини да се закачат шкафове и на стената с итонг, но се посъветвай със специалист. В краен случай вместо шкаф на въпросната стена може да има рафтове, вместо шкаф.
Пълно е със снимки в интернет на кухни в хола.

Общи условия

Активация на акаунт