Предстои ми Инвитро/Икси - Да поговорим 54

  • 74 537
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 212
Здравейте! И аз имах пункция днес. Да попитам аспирин протекта по колко ви го изписват?
Благодаря!

# 691
  • София
  • Мнения: 331
Аз оставам за другия месец  Sad.
Изследването на хормони на 10 ден показа, че яйцеклетката е некачествена, а и съм с високо ЛХ и ще я изпуснем.

# 692
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414

Здравейте! И аз имах пункция днес. Да попитам аспирин протекта по колко ви го изписват?
Благодаря!

по 1 вечер, но на мен ми го изписаха след трансфера. След пункцията ми казаха да продължа ден-два с капки Ка вит.

# 693
  • Мнения: 973
На мен акушерката, като тръгвах от пункцията ми каза- от утре по един на ден.

# 694
  • Мнения: 973
Ох, Вивиан. Само не се отчайвай. Нямаш право. Да продължаваме напред е единственият ни път. Прегръщам те силно.

# 695
  • Мнения: 212
Защото сега не ми го изписаха, а при предишното ин витро още от деня на пункцията по половинка ми предписаха, към 8ма сед.го увеличихме на 1табл.дневно . Така го пих до 12-13 седмица.

# 696
  • Мнения: 22
Здравейте,момичета!Чета и стискам палци на всички ни да стигнем до заветната цел(двете чертички на теста и ревящ финал).
Да се отчета: понеделник-пункция,5 извадени Я,4 оплодени.Вчера вечерта -трансфер на 2  хубави ембриончета,останалите 2-вече замразени.

# 697
  • Мнения: 973
Браво Пинки! Успех.

# 698
  • Мнения: 392
Здравейте момичета аз също съм в стимулация. Днес ми е 4ти ден. Първи опит ми е и съм при док. Минев в селена. Стимулацията ми е с 250 гонал и 75 менопур. На 6ти ден(неделя) съм на преглед за да видим как реагирам. Притеснявам се дано всичко на е наред .. Hug

# 699
  • Мнения: 973
Здравей, Iovis. Недей да се притесняваш. Всичко ще бъде наред. Лекарят си знае работата. Ти вярвай и бъди максимално спокойна. Само това ще ти помогне.
И аз до вчера се питах какво ли не. И се тресях. А, ето ме вече лежа след пункция.
За твоята клиника отзивите са много добри и се надявам да помогнат и на теб. Питай за всичко доктора, което те притеснява.
А, за останалото-ние сме тук, с каквото можем. Дори и само с добра дума. Но понякога това е крайно достатъчно.

Мацките от форума са свестни и отзивчиви, а някои от тях и доста знаещи.

Успех!!!

# 700
  • Мнения: 392
Благодаря много за отговора Iolr! Права си понякога на човек му е нужна една мила дума за да се почуства добре  Hug...Знам че сега трябва да сме спокойни но ми е доста трудно! Вълнувам се много! Нямам търпение да стане неделя и да разбера как са нещата! Успех на всички тук пожелавам и ще пиша да кажа каво е станало в неделя  Praynig

# 701
  • Мнения: X
Има американски аспирин Low dose 81mg. или 75 мг.( на Bayer).
Аз от българския или по-високата доза, след по-дълготраен прием (шест месеца), започвам да получавам кръвоизливи от носа. Разбира се, може да е индивидуално.
Когато се употребява продължително аспирин дори и протект, жената трябва да е сигурна, че няма язва.

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 179
iovis, няма от какво да се притесняваш, подкрепям  lolr. И аз миналата седмица като теб се вълнувах от всичко, което ми се случва и най вече от това което предстои след стимулацията, но ето че пункцията мина и имам доста добри резултати за сега. Наистина най-важно е да си спокойна, мисли си как целенасочено вървиш към  прекрасният пухкав финал на начинанието ylinfant, стъпка по стъпка. Поздрави от мен и успех!

# 703
  • Мнения: 973
Добър Ви ден, с днешно инфо от мен!  Simple Smile Обадиха се от клиниката от 5 инвитро са се оплодили и развили до днес 4, а от 5 икси само 2. Това е. Остават 6 героя с уговорка за разговор в понеделник. И вероятност за трансфер по първоначални данни за сряда- пети ден.
Болки нямах до днес. Слава Богу. Но корема, по-скоро червата долу са ми подути. Не мога много да ям. А, може от хормоните да се образуват газове, или пък от множеството жълти тела, които се образуват на мястото на фоликулите. Може самите яйчници да не са спаднали и да притискат около тях. Знам ли. Но нямам място за нищо. Дано до сряда да ми мине напълно.

# 704
  • Мнения: 652
lolr, браво мила, до тук добре, юнаците да се делят и развиват добре, а ти да се оправиш до сряда. Пий много течности (ако помня добре е хубаво) и си почивай.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт