Предстои ми Инвитро/Икси - Да поговорим 54

  • 74 536
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 973
Lile, тенк ю
 систър. Дай боже, всичко да е наред. Стискам силно палците и за теб. И скоро всички от проблемното да се местим в истинските мамешки теми!

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 179
Браво lolr! Стискам силно палци! Възстановявай се бързо, че трансфер те чака!

# 707
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Браво  lolr това е чудесен резултат.Стискам палци. Моят корем е все още подут но това всичко е от хормоните.

# 708
  • Мнения: 973
Благодаря Ви, Пипи и Вале.
Страхотни сте.

Пипи, теб не те ли посъветваха какво да правиш, за това подуване? Все едно съм изяла хладилника и не мога да дишам. С какво да неутрализираме тези хормони. И пулсът ми е висок. А, антибиотика ми е гаден. Ужас, направо. Искам да съм добре на трансфера, а незнам какво да правя.

# 709
  • Мнения: 652
Lile, тенк ю
 систър. Дай боже, всичко да е наред. Стискам силно палците и за теб. И скоро всички от проблемното да се местим в истинските мамешки теми!
Дай Боже, мила! Чул те Господ!  Hug  Praynig

# 710
  • Мнения: 24
Здравейте момичета! Досега ви следях редовно и рядко пишех. От днес започнах стимулация с Мерионал: 2-ри,3- ти ден по 2 флакона от 75 сутрин и вечер, 4 ти ден 2 флакона сутрин и преглед следобяда за продължение. Понеже ми е първа стимулация се чувствам доста притеснена...

Стискам палци на всички и ви желая успех!

# 711
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
 lolr ми няма какво да се направи.Организма трябва да се изчисти от тия хормони.Просто си търпя и толкова. Какво да се прави като така ние писано да станем мами  Hug

 polkapolka Успех  и спокойствие. Сега това е най - лесната част.Повярвайте ми след трансфера е много по гадно това чакане. И всеки път като хода до тоалетна се моля да не видя зацапване или нещо подобно.
 

# 712
  • Мнения: 973
Милата Пипи, за всеки намираш добра дума. Да си ни жива и здрава, и много успешна мама, съвсем скоро.

# 713
  • Мнения: 24
Благодаря ти Pipilota за милите думи:-)!
От сърце ти желая успех!

# 714
  • Мнения: 392
Чудесен резултат мила Iolr! Сега си почивай и само позитивни мисли...  Hug

# 715
  • Мнения: 973
Благодаря Iovis,

Polka, само спокойствие му е майката.

# 716
  • Мнения: 678
Здравейте!!! Като гледам какви отличнички има тук...  bouquet Успешни трансфери и тестове  Hug
Аз съм на естествен цикъл и днес седми ден беше изненада 16 мм фоликул. По принцип такъв размер имам след 10 -11 ден. Док казаче хормоните си отговарят на големината на фоликула и продължаваме   Confused Аз исках да се откажа и този месец, но май ще се хвана на хорото.

# 717
  • Мнения: 275
Polkapola, aaangel добре дошли в темата и мн успех в предстоящото...
Момичета, вчера ми звънаха, че ембрионите се развивали добре след размразяването  Party и днес съм на трансфер.
Това ми е първи ЕТ, и като при всичко първо ми е притеснено, но пък ще мине и замине. Стискайте палци всичко да е наред  Praynig
Успех на всички и една много слънчева неделя Hug

# 718
  • Мнения: 973
О, Truly, много късмет и успех, днес!

# 719
  • Мнения: 275
О, Truly, много късмет и успех, днес!
Благодаря ти мила lorl. На теб кога ти е трансфера?

Общи условия

Активация на акаунт