нашата нова седмица 25-31.10

  • 7 540
  • 118
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 324
Най-после сряда и то следобяд. Остават само още два работни дни, обаче не знам как ще ги издържа. В неделя бяхме на пикник (това май го казах вече), но разбира се след това програмата продължи у дома - до към 2 часа. Снощи празнувахме Димитровден и пак късно си легнахме и сега ми се спиииииииииииииии, едва си държа очите отворени.

Иначе както се вижда от лентичката съм в очакване на лелката и въпреки много силното стискане на палци, лелката ще ме навести най-късно утре  Sad Ама и с това сме свикнали  Wink

# 46
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Еха Таничке, каква пълна програма, да ти завиди човек благородно. Ние тази седмица сме на " сбор" много ми е готина таз думичка Laughing  Laughing  Laughing  Laughing
А за  лелките, закон. Никакво такова!

# 47
  • Мнения: 4 324
Цитат на: wa_wa
Ние тази седмица сме на " сбор"


Какво представлява сбор - а

# 48
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Ами на село се събират всички, има разни там люлки и панири, основното е май седенето на масата Laughing  Laughing  Laughing да си кажа това ми е първото такова събитие, в понеделник ще докалдвам какво точно се крие зад тези 4 буквета Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

# 49
  • Мнения: 1 101
Леле,Ева...ако знаеш само какво те чака rotfImbo
Ако е в някое от тукашните села, ще се нагледаш на селяния.На всяка цена да разкажеш после,че и ние да се посмеем..

# 50
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Ти пък сега, не ме плаши де Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 4 324
Цитат на: wa_wa
Ами на село се събират всички, има разни там люлки и панири, основното е май седенето на масата Laughing  Laughing  Laughing да си кажа това ми е първото такова събитие, в понеделник ще докалдвам какво точно се крие зад тези 4 буквета Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing


ехххх че ме обърка  Simple Smile  Grinning  Simple Smile  Grinning  Simple Smile  Wink  Wink

На такива събитя по нашият край им викат сЪбор - та знам какво представлява, ходила съм като малка - и тогава за мен събитието беше голямо шоу. За по-близките години обаче нямам наблюдения.

Айде ще чакаме отчет  Wink

А Силве - на теб да ти е жив и здрав рожденника. Утре юе чакаме да чуем какво му подари, а сега ти пожелавам приятно изкарване на празника  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1 101
Наистина някои райони му викат сЪбор.
А иначе, не е страшо Wink .Голям кеф е!Чак ми се доходи сега като ме подсети. И цялото село мирише толкова.....апетитно..ммммм
P.S.Мерси ,Танче! Embarassed

# 53
  • Мнения: 4 324
спомени, споменииииииииииииии

верно миреше само на скара  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  (тъкмо съм гладничка)

ама като деца - наистина страхотно се забавлявахме тогава. Поне преди години се организираше извън населените места, на някоя огромна поляна, чист въздух, народна музика и много емоции.........

Сега слушам че подобни събития се организират в центъра на разни селца и т.н., повече ми харесва варианта с поляната  Wink

# 54
  • Мнения: 697
Ето ме и мен с резултатите от доктора. Значи ову наистина не е имало. От ден 3 до ден 7 съм пак на Клостил само че този път по 2 хапчета, а 3 дена след ову почвам Дуфастон пак по 2 хапчета за 10 дена.

# 55
  • Мнения: 233
Привет момичета!
От мен новините засега са добри. Вчера ходихме в Окръжна на скенер и доцентът е казал, че всичко е наред. Има само един проблем - на бележката са допуснали една печатна грешка, от която другият доктор /включително и който НЕ СЕ зачете хубаво/ си направи извода, че нещата са много зле. Отпрати ни, защото нямал време да се занимава с нас!!! И сега пак трябва да се ходи до там и да се обясни за грешката. Ходихме и в нашата болница при рентгенолога и хирурга и те го потвърдиха, че е печатна грешка. Просто едно НЕ се е лепнало за ЛИНИЯ и е станало ЛИНИЯНЕ ОТКРИХА увеличени лимфни възли и всички го четат, че са се открили увеличени .... та така си прекарваме ние седмицата...

# 56
  • Мнения: 7 716
Новалекса, толкова се радвам за резултата. А казват ли нещо за подновяване на опитите?
Мимиоттърново, как установиха, че не си имала овулация?

# 57
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Брей какви добри новини имаме Grinning Браво Новалекса много се радвам за вас. ДСега можете малко по-спокойно.
Мимка, много гадно за миналия цикъл, сега стискаме палци тази доза да е добра, а каза ли ти защо е дуфастона?

# 58
  • Мнения: 4 399
novalexa, извънредно много се радвам на добрите новини при вас!!!! Grinning Само такива неща да се Чуват. За Чудене е какви елементарни грешки допускат понякога лекарите от недоглеждане и хиЧ и не се интересуват как се отразява това на психиката на пациента... Но важното е Че е само тъпа грешка!

mimitarnovo, това е стандартната процедура както и на мен ми обясниха в такива слуЧаи. Дано да имаш по-добър резултат следващия месец! ИнаЧе и аз се заЧудих как са установили липсата на ову след свършен факт.

Ва_ва, това на което ще ходиш и аз го знам като сЪбор. Ама не е важно как се казва, щото си е панаир. Аз не си падам по месото, но само като Чуя за събор и ми замирисва на кебабЧета. Забавлявай се! Grinning  В Германия имат същите събори като при нас и установих Че пиян немец и пиян българин не са много разлиЧни.  Stuck Out Tongue А Дуфастон е стандартна добавка при всеки вид леЧение на стерилитет, вклюЧително и терапия с Кломифен. Тогава веЧе не те питат какъв ти е прогестерона, идеята е Че трябва да се елиминират всиЧки рискови фактори. А и той си е направо безобиден на фона на Кломифен цитрата...

При нас всеки ден нещо ново и то по-лошо от предния път... Cry Мъжът ми беше на уролог, не знае на какво може да се дължи тая намалена подвижност. Направо е казал 'не мога да ви помогна'. Много обнадеждаващо, няма що! Twisted Evil Антибиотикът най-вероятно не е приЧината, по-възможно е стрес. Ама как да го намалиме тоя стрес??? Освен това изобщо не трябвало да се притесняваме, защото тя подвижността била всеки ден, едва ли не всеки Час разлиЧна. Да бе, защо ли изобщо си правят труда да я мерят тогава?! И как така мъжа ми си е направил веЧе 2 сперматограми, а аз още не съм си снимала тръбите? КатоЧе ли трябва да представям на всяка негова сперматограма по една снимка. В заклюЧение, ние да продължаваме да опитваме и хиЧ да не ни пука за подвижността. Шансовете изобщо не били толкова лоши. Същия тоя лекар каза преди време Че подвижност 56% не е много добра. Интересно как сега с 32% шансовете станаха толкова добри.  Rolling Eyes И накрая ако пък не става, да опитаме с инсеминация. И аз като Чух всиЧко това, направо ревнах с глас...

# 59
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Вяра, това за показателите май наистина е вярно, че така бързо могат да се сменят. Мъжът ти пие ли някакви витамини? Било добре, но тук Мели може да се изкажа най-компетентно. А можете ли да посетите друг уролог?
Колкото до инсеминацията, може да си звучи малко стресиращо, но пък си заслужава да се опита, така че горе главата, каквато и крачка да предстои, то тя е във вярната посока!
Колкото до с(ъ)бор, май навсякъде си е така, но аз си нямам село, та не съм я употребявала тази думичка много Laughing

Общи условия

Активация на акаунт