Бебеправене 2015! И знайте,сбъдват се мечтите! Бъдещето носи ни чертите!-тема102

  • 21 834
  • 763
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 671
Здравейте, момичета  Grinning Извинявайте, че се цопвам така, но исках специално да пиша и да пожелая много, много късмет и успех на Естлар  Hug   Надали ме помните, но до около Март миналата година пишех тук, после забременях(инцидентно  Joy)  и ми се случиха много объркани неща и забравих да се вписвам  Crazy   
Та така..успех, Есталр, много се надявам този шанс, който сте си дали да е успешен.
Късмет и на останалите момичета  bouquet

# 16
  • Мнения: 4 954
Боже, Ирайн, помня, че бяха големи драми тогава/ Еми, хубавите неща се случват инцидентно,   bouquet , знам, че го искаше много, така че - честито

# 17
  • Мнения: 421
да се запиша и аз  Flutter

# 18
  • Мнения: 656
Запис и от мен.   bouquet

# 19
  • Мнения: 481
 oops ЙОЛИ и ЛОЛИ,  разглеждайки новата тема, видях,че ме няма в списъкa на очакващите 2 черти. Cry Confused
Скрит текст:
Разстроих се малко Naughty(не защото не съм там,а защото го приех,като някакъв лош знак...! От 2 дни пак ме обхващат мрачните мисли и страха,че за пореден път ще се разочаровам...).Но не затова ви пишa всъщност,а за да кажа,че проверявайки за пореден път дали все пак не съм някъде там..,видях празен ред между имената ,натиснах мишката,появи се курсора и се самодописах.Исках да питам да не съм сбъркала нещо,ако трябва да се изтрия? newsm78Не знаех,че мога да се добавям сама,но после си казах-нали и аз чакам все пак..ма.ка му! Моля да ме извините,но наистина не знам трябва ли да казвам на някои да ме добавя някъде

Благодаря, shinzou.newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79

# 20
  • Мнения: 3 199
Питате за мен, да дам отчет. Сега се върнах от работа  ooooh! До следобед нямаше и следа от зацапване и бях супер щастлива, но после изведнъж стана по-тъмно кафяво (не червено), но оскъдно. Мъжа ми е бесен, категоричен е, че трябва да изляза в болнични, поне до прегледа, докато се види как се движат нещата. А установи ли се бременност, аз съм твърдо решена, че няма да се връщам на работа. Мисля утре да звънна на личния, той да ми издаде за грип примерно.
Веднага се обадих на гинеколожката, много говорихме, обясни ми, че тя нищо не може да направи, докато не минат още няколко дни да се види на ехографа. Каза ми да продължавам Дуфастона, Но-шпа (вчера не го пих, защото нямах болки ама май трябва постоянно да го пия) и Витамин К (бил за задържане - някой чувал ли е да го изписват в такива случаи). Каза, че трябва да се пазя, но и да не се обвинявам, че съм отишла на работа, че не трябва да се залежавам и т.н....
Моля се само моето зацапване да е от този тип "нормални" зацапвания , но и да спре! Praynig
Иначе втората чертичка сутринта е почти колкото контролната и се появи за около минута, като след това се насищаше. Гърдите ме болят и то доста вече........

п.с. Много е хубава темата! Дани ни е на късмет  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 21
  • Мнения: 2 497
Хм, и аз не се виждам при чакащите newsm78 Надявам се това да значи, че съм някъде по пътя към успелите Mr. Green
Шикерче, вземи си болничен без да ти е съвестно - когато забременях за кратко се чувствах като парцал, а точно тогава трябваше да съм тежка нощна смяна... е, взех си болничен за нещо вирусно, ако не се лъжа и съжалявам, че го взех само за един ден (сега си мисля, че ако поне докато се установи какво и как трябваше да си стоя в къщи, но.... Tired) Не казвам, че да работиш е страшно, но все още се питам "дали ако си бях останала още няколко дни нещата нямаше да са по-различни" и не мога да си отговоря... А нямах зацапвания, докато не дойде денят Х Sad Така че - почивай, докато не се установи, че всичко е ок и тогава си работи колкото ти позволява състоянието - това не е глезотия Naughty

# 22
  • Мнения: 4 954
Шикереста, витамин К е за кръвосъсирване и спира кървенето, така че до предписват, да. Пий го!! Иначе мъжът ти е прав, не се прави на герой сега, никой няма да те похвали, още по-малко да ти върне загубеното /дори да са нерви и притеснения само/.

Мамаса, мисля, че идеята на тези списъци беше да може всеки да се вписва сам в тях, затова се предложи да са в документ, който може да бъде допълван от всеки.

Отчет - първа инжекция сложена. Мътя яйца, петелът спи изтощен, не ще да заножда кокошката си тази вечер, но я обгрижва с храна и помощ от всякъде.

# 23
  • Мнения: 3 199
Благодаря ти, Рансън! Така е! В крайна сметка това е най-важното нещо, за което се борим не от вчера и наша мисия е да го задържим. Искам да знам, че съм направила всичко, което е зависело от мен, а не след време недай си боже да се обвинявам! Някои неща не зависят от нас, но което зависи сме длъжни да направим  Peace Дано всичко е наред  Praynig

# 24
  • Мнения: 3 199
Естлар  Hug Още утре ще се уредя с болнични. Тъй като утре е неделя, а на мен дежурството ми се пада тогава, как да процедирам - да звънна по телефона на личния утре или направо в понеделник да отида в кабинета му, всмисъл със задна дата издават ли болнични? newsm78

# 25
  • Мнения: 481
Шикерче, fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover направи всичко,което е по силите ти ,за да сте спокойни с мъжа ти.Работата няма да избяга!Ма.ната на всичко,следвай приоритета!

# 26
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Момичета, направих списъка така, че да може да се дописвате, да се триете, колкото пъти искате Simple Smile Документите може да се редактират от всеки. Много е ангажиращо аз или някой друг да следи и да добавя, да следя кой кога иска да бъде махнат и т.н. и т.н., затова прехвърлих отговорността на вас. Аз дописах който се сетих, а ти мило Рансънче, май искаше да те махна от там преди две три теми ... извинявай ако не си била ти  Embarassed Позабременелите с кеф ги дописвам Simple Smile, ама останалите нека се погрижат сами  Mr. Green . Така де, нищо лично, най ме бива да разпределям задачи и да стоя и да гледам  Joy
Забравила съм да сложа пояснителното текст! Веднага се поправям, докато все още мога да редактирам поста Simple Smile

Шикер  Naughty ти си за бой! Не знам какво работиш, но и 8часа да седиш е вредно! Тъй че казвай че си болна и готово ... да не ти пука! След някои и друг месец като мине кризата, може да се върнеш за малко, за да имаш болнични. Още в миналата тема ти казах, че е по-добре в този критичен момент да си почиваш. Дано не става нищо, но недай си боже стане, няма да можеш да си го простиш! Поне мен би ме било яд! Марш в леглото и никаква работа, ТМ е прав и трябва да го слушаш  Hug

# 27
  • Мнения: 2 497
Обади се на личния и той ще ти каже какво да направиш. И при мен се наложи да почивам в неделя и като се обадих се разбрахме в понеделник да цъфна първа пред кабинета, тъй като въведе ли болничен с нова дата не може да се връща към старата...
Йоли, не съм била аз но щом е за самодописване отивам, докато не съм забравила Crazy

# 28
  • Мнения: 781
Запис и от мен, предимно четяща😄 Прекрасна темичка и дано се изпълни с двучертичков валеж!
Шекер, стискам силни палци! И аз съм чувала за витамин К, че е коагулант!

# 29
  • Мнения: 4 954
Всеки личен лекар има "спешни кабинети" с които работи събота и неделя, които също могат да издадат болничен. Така е по закон, ако не, вариантът, който ти предложиха, също е добър.

Общи условия

Активация на акаунт