Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 29

  • 80 128
  • 735
  •   1
Отговори
# 510
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Аз от сафореле

# 511
  • Мнения: 18 562
Много съм доволна от измивния гел на билка с крастевица и пъпеш,както и от този на хималая с нийм.

# 512
  • Мнения: 57
Много съм доволна от измивния гел на билка с крастевица и пъпеш,както и от този на хималая с нийм.


От мен на измиващият гел на билка,за който говориш,кожата ми стана толкова суха,че...  #2gunfire #2gunfire А иначе от ВСИЧКИ Продукти на хималая съм доволна. От паста за зъби до  скраб за тяло Wink

# 513
  • Мнения: 524
някой използва ли сапун вместо интимен гел?

# 514
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
някой използва ли сапун вместо интимен гел?
         

           НЕ НЕ НЕ
           

# 515
  • Мнения: 18 562
Съвсем малко изсушава гелчето ня билка,на мен обаче ми понесе много добре.На хималая е чудесен гела.
Много искам да си взема сапун на аll naturals гледах ги в била и миришат уникално,аз съм фенка на млякото и меда като аромат.
А искам да похваля едни супер ефтини и уникално добри маски за лице от била,на марката зеленая аптека или нещо от сорта,чудни са съвсем скоро ще пиша за тях в блога.
Има с джинджифил и черешка,с крастевица,с пъпеш,също и пилинг,купих си няколко вида и много ми харесаха всичките,лев и нещо са,стигат за два пъти да ги използваш.

# 516
  • Мнения: 17
Някой беше питал за кафява спирала, в ягодка кафявата спирала на Calvin Klein е на много добра цена! http://bg.strawberrynet.com/makeup/calvin-klein/true-lashes-volu … ra/119446/#DETAIL

# 517
  • Мнения: 551
Не ми харесват продуктите на Билка и не ги ползвам само заради силния аромат. На много хора им харесва, но на мен ми става лошо.

Много харесвам тези два продукта за почистване на лице:



# 518
  • Мнения: 18 562
Enigma_691 за същия гел и аз говоря, с нийм, за почистване на лице на Хималая.

# 519
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
някой използва ли сапун вместо интимен гел?
aз ползвам бебешки сапун или глицеринов сапун,пробвах два гела-един на Ейвън и един на Лактацид и се отказах завинаги от геловете

# 520
  • Пловдив
  • Мнения: 13 489
някой използва ли сапун вместо интимен гел?

Аз, имаше период, където използвах само гелове,  но ги спрях, сега съм само с тоалетен сапун.

# 521
  • Мнения: 3
Здравейте, на въпроса за интимните гелове така като чета ги отхвърляте,те могат ли да причинят някакви инфекции?

# 522
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Ами аз ползвах интимния гел на Еъвън и започна едно парене,щипане...

# 523
  • Мнения: 147
някой използва ли сапун вместо интимен гел?

Аз. Ползвала съм гел 2 - 3 пъти (2 - 3 флакона имам предвид - Лактацид и Ейвън). От много много отдавна ползвам само тоалетен сапун. Какъвто купя - имам си 3 - 4 предпочитани марки.

# 524
  • Мнения: 282
Авиа - шампоаните с хума, това е последното ми добро откритие, като ефект - цена. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт