Клуб на храбрата шивачка - тема 17

  • 78 995
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 555
Урока е чудесен, но аз препоръчвам да се сложат секретни копчета или най-малкото меката част на велкрото да е навътре иначе ще драска на нежното детско вратле  Peace

# 16
  • Мнения: 411
някой може ли да ми даде кройка на сукман - колко търсих из нета и нищо не намерих

# 17
# 18
  • Мнения: 411
невенски, много благодаря - това са си направо рокли - хубави и лесни кройки...

# 19
  • Мнения: 103
Здравейте момичета ,извинявам се че така нахлувам в темата.Имате ли представа това рошавото цвете от какъв плат е?

https://www.facebook.com/AllThingsRibbon/photos/a.130133793601.1 … =1&permPage=1

# 20
  • Мнения: 555
Мисля че е сатен. Има такива, които не са много лъскави или поне не от двата края.

# 21
  • около ВАРНА
  • Мнения: 6

# 22
  • Мнения: 1 291
Яничка,  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 30
Здравейте, страхотна темичка си имате. Искам да попитам нещо, как се казва един материал нещо като плат но по - твърд използва се при шиенето на чанти за да станат по твърди на английски му казват  heavy stabilizer или heavy interfacing но не мога да разбера как му е името на български  Embarassed  newsm78
Благодаря   bouquet

# 24
  • Мнения: 376
Мисля, че е подлепващо.

# 25
  • Мнения: 30
nevenski благодаря за отговора, но не,  не е подлепващо по друго е не се лепи, а се пришива

# 26
  • Мнения: 555
Мисля, че пак си се води подлепващо. Просто е по-плътно. Според това за какво искаш да го ползваш винаги може да му намериш алтернативен вариант  Peace

# 27
  • Мнения: 1 291
"Подлепващо" така се превежда. С такова се правят яките на ризите, ако не се лъжа. Ще съм благодарна, ако някоя професионална шивачка разкрие тайната им.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 30
Благодаря, ви момичета
Ето така изглежда това чудо
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 14 фев 2015, 13:24 от marsil

# 29
  • София
  • Мнения: 121
Здравейте, много ми е интересна и на мен темата. Това подлепващо имате ли идея дали се продава в някой магазин, аз поне не съм виждала. Аз пробвах да шия чанта и несесер с юталин, но ефекта е съвсем друг, получава се по-пухкаво и формата не се запазва.

Общи условия

Активация на акаунт