КАРТИ ТАРО - ТЕМА 13

  • 38 967
  • 767
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 419
flam_e, благодаря много, че ми даде отговор. Да, подозирах, че е такова отношението..С нищо не съм ги провокирала да се държат лошо с мен. Бяха казали на момичето, което взима детето следобед, че лъжа, че то спи през деня вкъщи. Конфронтирах ги да ми кажат защо разправят такива неща зад гърба ми, едната започна да отрича и оттогава са още по-злобни. Ще се опитам въпреки това да се усмихвам и да съм любезна и да мисля хубави неща.

# 61
  • Мнения: 41
На въпрос какви са чувствата на мъж към жена се паднаха следните карти:
Дяволът, 9 пентакли, Кралица пентакли (колода на Уейт)
Да си призная затруднявам се в тълкуването. Мисля че съмненията и негативното мислене са в процес на преминаване в по-стабилни отношения. Вие какво мислите? newsm78

# 62
  • София
  • Мнения: 162
На въпрос какви са чувствата на мъж към жена се паднаха следните карти:
Дяволът, 9 пентакли, Кралица пентакли (колода на Уейт)
Да си призная затруднявам се в тълкуването. Мисля че съмненията и негативното мислене са в процес на преминаване в по-стабилни отношения. Вие какво мислите? newsm78

Лично аз когато питам за отношение на мъж към жена, а излезне някоя кралица - смятам, че има друга жена.
Друго тук - питаш за чувства, а няма нито едни чаши...
Дяволът понякога е страст, такава, която ни побърква и ние сме безсилни да я управляваме.  Понякога е зависимост от другия, пак неподаваема на контрол.
9П ми е самотна карта, човек доволен от живота, задоволен и презадоволен във всякакъв аспект, но ми е карта-единак.
И колкото и да си я представям подредбата, не можах да изстискам отговор от себе си. Извинявай.

Последна редакция: сб, 07 фев 2015, 11:51 от flam_e

# 63
  • София
  • Мнения: 162
.

Последна редакция: сб, 07 фев 2015, 11:52 от flam_e

# 64
  • Мнения: 25
На въпрос какви са чувствата на мъж към жена се паднаха следните карти:
Дяволът, 9 пентакли, Кралица пентакли (колода на Уейт)
Да си призная затруднявам се в тълкуването. Мисля че съмненията и негативното мислене са в процес на преминаване в по-стабилни отношения. Вие какво мислите? newsm78

Този мъж е адски привлечен от жената,много я харесва,луд е по нея,действа му доста възбуждащо

# 65
  • Мнения: 25
Имам въпрос дали ще се видим другата седмица с определен човек?
ц.Паж чаши/СС+Асо щитове+Паж копия-мисля,че да

# 66
  • Мнения: 41
Флейм, и на мен ми е доста трудно да го разтълкувам,за това се консултирам тук. Не винаги кралицата е друга жена, забелязала съм , че когато има две кралици една до друга в комбинация, тогава има друга жена. Мисля,че тук кралицата пентакли съм аз,така ме вижда той. Отношенията ни бяха доста влошени поради чужда намеса, та не знам какво мисли в момента.

# 67
  • Мнения: 41
Имам въпрос дали ще се видим другата седмица с определен човек?
ц.Паж чаши/СС+Асо щитове+Паж копия-мисля,че да
Мисля ,че ще се видите, може да не е точно другата седмица, но картите показват, че ще имате среща или поне някакъв вид добра комуникация.

Благодаря на двете ви за съдействието. Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 162
Флейм, и на мен ми е доста трудно да го разтълкувам,за това се консултирам тук. Не винаги кралицата е друга жена, забелязала съм , че когато има две кралици една до друга в комбинация, тогава има друга жена. Мисля,че тук кралицата пентакли съм аз,така ме вижда той. Отношенията ни бяха доста влошени поради чужда намеса, та не знам какво мисли в момента.

Аз обикновено правя подредба:
1 - какво мисли
2- какво чувства      4 - този, за когото питаме спрямо ситуацията
3 - какво показва или какви са му намеренията (избирам си преди подредбата какво ще е)

Ти веднъж написа - какво чувства, след това, че не знаеш какво мисли... Просто аз правя разлика между тези неща. Та пак казвам - при въпрос за чувства и без никакви чаши  newsm78

# 69
  • София
  • Мнения: 162
Имам въпрос дали ще се видим другата седмица с определен човек?
ц.Паж чаши/СС+Асо щитове+Паж копия-мисля,че да

Паж копия в твоята колода на жезли или на мечове съответства?
Отне ми час да разгадая "ц." - цепя вероятно и СС - страшния съд?

# 70
  • Мнения: 25
да ц е цепя,копията са жезли,СС-Страшен съд

# 71
  • Мнения: 385
Какво е Магът без своя жезъл Simple Smile Хартийки няма как да редя, освен ако не са с финикийски знаци Simple Smile
Освен това, картите са жива материя.

Моите карти, повечето са наистина много живи, правени са лично, една по една (печатани, изрязвани, нямам предвид рисунките), такива колоди най-добре ми работят.


Когато казвам, че картите са живи, имам предвид буквално, че са живи.


Искам да уточня това, за да не остане бегла сянка на съмнение. Може би на повечето не е нужно сега, но евентуално ще дойде време, когато ще е нужно.

Съзнателно оживяване на картите се получава особено след работа с Ас пентакли. Което също е една доста дълга тема за анализ. Ас пентакли е може би единственият проводник, който задвижва механично енергията, за да стане възможно и човешкото енерго-информационно тороидно поле да влезе в обмен и синхрон с тороидното поле изобщо.
Информацията се предава чрез ръката, която става проводник и "оживява" картата, т.е. огъва я, като доказателство, че пространство-времето не се доказва единствено чрез анализ на черните дупки  Laughing. Създава се тороидална магнитна камера.

Тепърва предстои сериозен анализ на този феномен на оживяването на Таро и трябва да спомена и още нещо: това е само началото на богатствата, които крият картите, само началото на огромния извор на познания, енергия и възможности. Първоначалното оживяване, първо несъзнателно, после съзнателно чрез насочване в група от карти, е само началото на един дълъг процес и работа.
Без това оживяване, всъщност няма и напредване в Таро. Отделянето на времето в Таро преди оживяването и Таро след това, е гранична линия, след която, хоризонтите, откриващи се пред човека стават пределно различни, дори встрани от човешкото.
Но пък само човешкото не стига, нали така Simple Smile

Приятна вечер.

Последна редакция: пт, 06 фев 2015, 23:59 от Секхмет

# 72
  • Мнения: 385
Какво се е случило с Емилиян,в нощта,когато изчезна?
Висшата жрица - Справедливост - 7Меча

Съвсем не бих казала, че е изчезнал. Въпросът не е зададен коректно спрямо случая.

Последна редакция: сб, 07 фев 2015, 00:42 от Секхмет

# 73
  • Мнения: 385
На въпрос какви са чувствата на мъж към жена се паднаха следните карти:
Дяволът, 9 пентакли, Кралица пентакли (колода на Уейт)
Да си призная затруднявам се в тълкуването. Мисля че съмненията и негативното мислене са в процес на преминаване в по-стабилни отношения. Вие какво мислите? newsm78

Тук първата важна карта е Дяволът, която описва вашата ситуация досега, особено през твоя поглед - неяснота, лутане и допълнително, за разкош, скорошни неприятни събития (фактология, която не зависи от теб никак). Но все още не се знае кое е твой пренос, кое - реален от другия човек.
Другото важно нещо, са 9 пентакли и Кралица пентакли.

Тук, ключова роля има 9 пентакли на средна позиция, защото разделя интровертността на мъжа (неразбираема за теб) и твоята практичност, целенасоченост и яснота. Отделно ти се явяваш атрибут на Кралица пентакли, защото твоя е яснотата, тотално отграничена по 9 пентакли - ти си много по-зряла, по-спокойна, жена, която знае какво може. Но се сблъсква с противоречивите сигнали от другата страна, за което ясно доказателство имаме у Дяволът.

Рядко има конструкции в Таро, които от три карти, да обрисуват три картини.
Дяволът говори, че попадаш отново в подобна ситуация, имаш опит вече с такава и е трудно. В случая, тук виждам карта-сянка Обесеният.
Понякога е по-добре да преживеем нещо изцяло отпреди и да не го пренасяме в нови отношения. Дяволът като първа карта предопределя много тежка конструкция. Особено с пентакли.
Може би е време да надделее практичността.

Би било добре да наредиш Келтски кръст, да видиш по-обхватно ситуацията, най-вече централните акценти и особено основните влияния по оста 1/2 - 7 - 8 - 9 - 10.
Тогава със сигурност ще може да се каже какво следва, какво пречи и какво влияе на ситуацията. Само с 3 карти няма как да стане, поради факта, че онзи, който пита влияе на картите (потенциала на Таро не може да се разгърне, особено за въпроси от емоционално естетство и особено, когато няма боя чаши - това е най-сигурният знак, че има чувства в Таро, т.е. колкото по-малко чаши, толкова повече реалност на ситуацията в емоциите) и няма как да има точна рефлексия.

Последна редакция: сб, 07 фев 2015, 01:22 от Секхмет

# 74
  • Мнения: 2 328
Ами изчезнал е.Всички мислим,че не е между живите.Става въпрос за приятел на мм,с който заедно са отраснали.На Йордановден е излезнал след работа и повече не се е прибирал.Никаква връзка с него няма.Обявен е за общонационално издирване.

Общи условия

Активация на акаунт