Какъв крем за лице използвате? - тема VII

  • 125 174
  • 741
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 6
На Нюкс са им много силно ароматизирани продуктите. И като ефект не съм забелязала нещо кой знае какво.
Мия, ти какво би препоръчала?

# 406
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
На Нюкс са им много силно ароматизирани продуктите. И като ефект не съм забелязала нещо кой знае какво.
Мия, ти какво би препоръчала?
И аз не ги харесвам

# 407
  • Мнения: 4 740
Bubble*,  Elian, благодаря ви... А вие с каква кожа сте? Аз съм с комбинирана и чувствителна, от някои не медицински хидратиращи кремове ми излизат пъпки или комедони по носа и брадичката...
Elian, на URIAGE ти за хидратиращ крем ли каза, че не ти понася? Мазен ли е?

# 408
  • София
  • Мнения: 5 523
Bubble*,  Elian, благодаря ви... А вие с каква кожа сте? Аз съм с комбинирана и чувствителна, от някои не медицински хидратиращи кремове ми излизат пъпки или комедони по носа и брадичката...
Elian, на URIAGE ти за хидратиращ крем ли каза, че не ти понася? Мазен ли е?
И аз съм с комбинирана,а зимата отива повече към суха.Имаше един период в който беше доста чувствителна и от почти всичко ми излизаха пъпки и се зачервявах,но май отмина.Скоро не съм имала проблеми с чувствителност.


# 409
  • Мнения: 1 206
Bubble*,  Elian, благодаря ви... А вие с каква кожа сте? Аз съм с комбинирана и чувствителна, от някои не медицински хидратиращи кремове ми излизат пъпки или комедони по носа и брадичката...
Elian, на URIAGE ти за хидратиращ крем ли каза, че не ти понася? Мазен ли е?

С чувствителна и тънка кожа съм, вече към зряла. На Юриаж съм ползвала синята серия, хидратиращата и Изофил, крема. Освен че резултат не видях, се изринах. И то по много странен за мен начин, образуваха ми се бели топченца поради запушване на порите. Минах към Авен и вс се нормализира.

# 410
  • Мнения: 4 740
Благодаря момичета, аз Авен, Виши ползвам отдавна, но исках сега за морето да си взема един хидратиращ крем и исках да пробвам нещо ново.. А тук в аптеката до нас има освен Авен, Виши, LA ROCHE-POSAY и URIAGE... Та затова попитах... Но явно ще пробвам този на Ла рош, в момента свърших на Авен, но нещо лек ми идва откъм хидратация... Иначе е хубав, не се изприщвам и не се омазняват порите ми от него...  Peace

# 411
  • Мнения: 888
Някой пробвал ли е този крем на Yves Rocher - Sebo Vegetal Gel?
Скрит текст:

# 412
  • Мнения: 1 206
Lunna Pateka, пробва ли Hydrance Optimale Rich версията? Има с и без УВ защита. Гарантирам, че ще ти хидратира мн добре, без да лепне и без да остави бели следи.

# 413
  • Мнения: 2 045
Някой пробвал ли е този крем на Yves Rocher - Sebo Vegetal Gel?
Скрит текст:

Зависи какво търсиш от крем - този не се усеща въобще върху кожата, сякаш не си нанесла нищо - няма хидратация, никакъв ефект. Матира, определено, За база за грим не става - прави кир ефект.

# 414
  • Мнения: 4 740
Elian, до сега ползвах леката версия на Hydrance Optimale, защото кожата ми е комбинирана, не посмях да взема този за суха кожа... Между другото преди години съм ползвала и Rich версията, но сега не се сещам дали ми мазнееше... newsm78 Абе мога да искам тестер и да видим...  А на Bioderma хубави ли са продуктите за лице? Сега като свърша мицеларната вода на Авен, мисля да пробвам тяхната... От водата на Авен много ми щипят очите... Sick

# 415
  • Мнения: 14 504
На Нюкс са им много силно ароматизирани продуктите. И като ефект не съм забелязала нещо кой знае какво.
Мия, ти какво би препоръчала?

Clinique, Lancaster, Shiseido Peace

Т. нар. аптечни марки са добри при различни дерматологични проблеми, но не мисля, че силата им са анти ейдж кремовете.

# 416
  • Мнения: 6
Благодаря ти, Мия  Hug

# 417
  • Мнения: 1 110
Много ми допадна този крем: http://apteka.framar.bg/30049547/%D0%B5%D1%83%D1%86%D0%B5%D1%80% … 5-50-%D0%BC%D0%BB
Отидох да си взема за пореден път Авен Оптимал с фактор, но момичето ми направиха препоръка, за която не съжалявам  Simple Smile

# 418
  • Мнения: 22
Здравейте! Бих искала да попитам някоя от вас дали е ползвала кремовете на английската марка №7? В момента в Boots има добра оферта и се чудя дали да си поръчам. Става въпрос за тези:
http://www.international.boots.com/en/No7-Essential-Moisture-Day … eam-50ml_1259435/
http://www.international.boots.com/en/No7-Protect-Perfect-ADVANC … rum-30ml_1489961/
Благодаря предварително!

# 419
  • Мнения: 186
Момичета, споделете за някакъв крем с подобна консистенция и действие като Гарниер Пюр Актив Антиспот.
Спрян е от производство, не го откривам, а две години така добре се разбирахме с него.
Ползвала съм подобните на Биодерма, Лореал, Исис Фарма, Елеа, еми все ми мазнеят и не матират така както Гарнието- то ми свива порите, освен това в него слагам капка от ББ - то им за мазна кожа и ефектът на изравнен тен ме задоволяваше.

Общи условия

Активация на акаунт