Какъв крем за лице използвате? - тема VII

  • 124 961
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 46 508
Аз май ще се откажа от Виши-то, и на мен ми се появиха пъпки. Не знам дали е точно от него, но отзивите ви ме отказаха...
Чудя се да продължавам ли с експериментите или да си се връна на Lumene-то, което сякаш най-добре ми пасва. Само не мога да се ориентирам кой точно от тях, защото вече искам нещо по-сериозно, много лек ми идваше моя за зимата.
Кои на Lumene са за 35+? Намерих за 25+ и 40+, но за моята възраст не намирам  newsm78

# 736
  • Мнения: 430
Ако знаете как си завиждам тайничко на дамите със суха,жадна,нечувствителна и непретенциозна кожа,която поема на мига  най-обикновени Nivea,Dove,Garnier,Creme 21
teddynm, кефи се на кожата си... Сухата кожа много по-бързо остарява и повехва  Wink

# 737
  • София
  • Мнения: 1 956
Хм, то не е въпросът дали се дават 15, 150 , 1500 или 15 000 лв за кремове и козметици. Трябва да се нацели правилнат аподходяща програма индивидуално. А за целта човек сам трябва да се усети от какво се нуждае кожата му.... Скъпите продукти не са гаранция. Това че някой е дал 300 лева з акрем или 60 лева за измивен гел, не значи, че с тях ще си оправи кожата. Трябва да се експериментира и да се тестват много продукти и схеми. Трябва подходяща комбинация от измиващи средства, кремове и грим, т.е. от цялата козметика, която се ползва. Иначе не става.

# 738
  • Мнения: 727
Този сет на Елемис в моманта е много изгоден http://www.feelunique.com/p/Elemis-Beautifully-Unique-Collection
Само че не съм ползвала нищо на марката, но мисля да го пробвам и се надявам да ми хареса. Имаче отзивите са добри

# 739
  • SF
  • Мнения: 21 164
Имай предвид, че това са малки опаковки. Ако си ползвала нещо на Галеник и ти харесва или е от същия клас (не познавам тази марка Елемис и аз лично не мога да ги сравня), подобни сетове са на промоция в момента в аптеките и цената е по-добра - почти наполовина. Съчетани са различни продукта - до 5.
Не правя реклама на марката, даже бих искала съвет от вас какво мислите за Галеник и евентуално да си закупя техни продукти.
Можете ли да направите сравнение между Галеник и Nuxe?

# 740
  • Мнения: 46 508
На този се спрях и поръчах без да пробвам мостри. Дано съм уцелила, иначе ще си го мажа на филия  Mr. Green

# 741
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
НОВА ТЕМА, заповядайте в нея Hug

Общи условия

Активация на акаунт