Какъв крем за лице използвате? - тема VII

  • 125 044
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 261
Дами, отбивам се само да споделя, че вече около 2 седмици използвам Garnier Moisture Match за комбинирана кожа и съм доволна.

# 706
  • Мнения: 892
Виши Аквалиа Термал за смесена кожа харесвам за през този сезон, но си вземи тестерче, тъй като някои момичета се оплакват от пъпчици. Иначе мога да ти препоръчам по-скъпичък нс Кларинс - HydraQuench, с двойна молекула ХК, тя е страхотна също и идеална за сезона.
Holly Pink, кой от всичките hydra quench препоръчваш, че са хиляда вида, крем, флуид, крем гел.. Аз също съм със смесена кожа, пробвах от тестер крема, който се води за суха, но много добре се чувствах. Полноразмерен продукт не съм ползвала обаче. Ужасно харесвам на Clarins Daily Energizer, с него знам, че каквото и да е състоянието на кожата ми, за 4-5 дни се сдобивам с гладка кожа с равен тен.
В момента съм взела и Effaclar K+, обновената версия, също съм доволна засега, намалява омазняването и изравнява тена, но го ползвам само от седмица.

# 707
  • Мнения: 2 045
версията за смесена кожа е много лека и не се усеща. Тази за суха кожа е по-богата, но не омазнява допълнително. Иначе серума от серията + крема за смесена кожа е идеалната комбинация за мен.

# 708
  • Мнения: 892
Holly Pink, много благодаря! Някой спомена за пъпчици от Женифик серума, сега се замислих, че и при мен имаше такъв момент, но го отдавах на други фактори  Thinking Може обаче и той да е бил причината.. Спрях го и лицето се поизчисти.
На мен дневния Ланком хидразен с спф15 ми идва много тежък и не ми попива.. Жалко, надявах се да ми хареса.

# 709
  • София
  • Мнения: 438
Някъде по-напред в темата бе публикуван линк към едно интервю с Ивана Лисак - гримьор на Ламком. Цитирам откъса, касаещ зимата Wink :
"V.S: Един съвет за зимата, но златен?
Ивана: Стойте далеч от прекалено хидратиращи продукти! Защото ако използвате нещо, което е с висока концентрация на вода върху лицето си, то всъщност замръзва от ниските температури. И това сериозно уврежда повърхността на кожата, така че бъдете внимателни с това. Също съветвам всички жени през зимата да използват основи, защото в тях има масла, не тежки масла, но все пак няма начин да има основа без масло и то защитава кожата. Това е като носенето на шал, наистина предпазва лицето."
Цялото интервю тук.  Peace
Какво ли значи за нея прекалено хидратиращи продукти?! И кой е казал изобщо, че водата е средството за хидратация в кремовете   newsm78 Няма такова нещо изобщо.

# 710
  • София
  • Мнения: 901
Момичета, трябва ми съвет за кремче, стоях и се чудих в аптеката и накрая реших да питам тук, нямам много доверие на консултантките. На 25г. съм, със суха кожа, леко ми се омазнява май челото през деня, трябва и да е добра основа за грим, спрях се на тези:


http://www.eau-thermale-avene.bg/lice/ezhednevni-grizhi/hidratac … okoyavashch-serum

Или нещо на Лумене  newsm78

# 711
  • Sredets/Burgas
  • Мнения: 1 451
На Биодерма кремчето е леко, приятно и с добър състав...

# 712
  • София
  • Мнения: 431
И аз ползвам продукта на Биодерма от около месец и половина и съм много доволна  Peace Хидратира без да омазнява, не прави кир ефект, тоест добра основа за грим е. Като консистенция е много приятно, а и има изключително приятен аромат. Препоръчвам  Peace

# 713
  • София
  • Мнения: 901
И мен към него ме влече от доста време  Grinning Благодаря ви, момичета!

# 714
  • Мнения: 727
Бихте ли ми препоръчали дневен крем от медицинския или високия клас, който да е с добра хидратация, без да омазнява с лек лифтиг ефект (за първи бръчки). Кожат ми е суха, силно дехидратирана в момента, на 33 съм.   
Сега виждам, че по аптеките серията на Юсерин Волюм филът е на добра цена. Някой може ли да сподели мнение за нея?

# 715
  • Мнения: 2 288
Аз от няколко седмици ползвам този :
Скрит текст:
а сега са и на 35% офф, за ЧП, проследих ги във фб-групата много ми допада крема даже мисля да си взема и чистия колаген, но ще е след празниците. Крема  хидратира, попива хубаво в кожата и я изглажда. Добре ми стои като основа за грим, знам ли, хареса ми на идея, описание и рискувах, защото не намерих почти никакво ревю във форума. Към него ми дадоха и мостра на околочен крем, та ме зарибиха доста сериозно  Mr. Green Успех!
Аз съм на 30 и мисля, че е подходящ за първи бръчки  Peace

# 716
  • Мнения: 46 535
Събирам мнения за Vichy Idealia. От 2 дни съм на тестер и се чувствам добре.
На 37 съм, нямам бръчки, подходящ ли е според вас?

Korres с бадем не ми пасна. За по-млада кожа е според мен. Иначе е супер като аромат, консистенция и т.н.

# 717
  • София
  • Мнения: 5 485
И аз се чудя на Идеалията с тази разлика че съм на почти 25 ...
 Другите два на които им се чудя са Estee Lauder Day wear и Lancome -Hydra Zen.Естето съм го ползвала и знам че е хубав,Данкома не съм,а ми се пробва,сигурно ще си поискам тестер първо.
 Знам че Виши си е друг клас,ама това не ме вълнува особено,ефект здрава и щастлива кожа търся Grinning

# 718
  • София
  • Мнения: 2 481
Бихте ли ми препоръчали дневен крем от медицинския или високия клас, който да е с добра хидратация, без да омазнява с лек лифтиг ефект (за първи бръчки). Кожат ми е суха, силно дехидратирана в момента, на 33 съм.   
Сега виждам, че по аптеките серията на Юсерин Волюм филът е на добра цена. Някой може ли да сподели мнение за нея?

Аз имам дневния крем от серията, много съм доволна. На 32 г. съм, с много суха и чувствителна кожа. Добре ми влияе кремчето. Усещам кожата добре хидратирана и някак "запълнена".

# 719
  • Мнения: 2 045
Идеалията е хубава серия, стига да не ти образува пъпки. На мен и серума, и крема ми образуваха, но ако при теб го няма - не се чуди

Общи условия

Активация на акаунт