Опиянени от любовна магия правим бебета на поразия - 169

  • 29 631
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 374
Пънче, прегръдка и горе гребена!
Аз имам предчувствието, че при вас ще стане естествено. Не знам защо така си мисля, ама ще поживеем, ще видим. Много ми е мръсна устата да знаете...

# 736
  • София
  • Мнения: 5 262

Значи 2 дни не съм чела, а сте изписали света  Mr. Green

Весе, тихичко честито. При теб традицията е след неуспешна бременност и после бебе, та съм уверена, че всичко ще е наред до края  Hug

Пънче, ама като ти завещавах темата нямах предвид да се закотвиш вовеки  Crossing Arms Наистина много се надявам скоро да е успешно оплождането, макар да не разбирам какво точно означава помошно ембрионче - дано помогне  Hug

Кали, успех и на теб  Hug

Добре дошли на новите момичета   bouquet

# 737
  • Варна
  • Мнения: 7 147

В НЦЗПБ е 27лв. и мисля, че си го правят там, не го пращат никъде... Поне съм спестила някой лев, да не ме е яд, че не съм разбрала за Лабора...  Wink

# 738
  • Мнения: 1 721
мила Пънче,  Hug Hug Hug Hug Не мисля, че ни натоварваш - споделена болка, половин болка

Фокси, липсваш! дано си намерила правилния за теб доктор!

# 739
  • София
  • Мнения: 5 193
Фокси, радвам се че сте се запознали с Калчев. Вярвам, че ще намерите правилния път. Hug

Аз се видях със Станков. Взе ми цито, гледа ме на колпо. След 2 месеца пак, това бил протоколът при случаи като моя. 6-8 седмици след като родя ще вземем пак биопсия. Това не било показател за секцио, това поне е хубавото.  Peace

# 740
  • Мнения: 3 191
Момичета, благодаря ви за милите думи! Най-вероятно за понеделник ще запиша час за СГ и ще го мислим  ooooh!

Кашмирче - имало ефект от стискането на палците  Hug

ЕлиHug

# 741
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Кашмирче - браво за прегледа  Hug

Зиленко - не, че ми е неприятно да пускам темата, ама на моменти сериозно се замислям да предам щафетата

Тъй... подготвям новата тема - някой да иска да бъде преместен в някой списък  Mr. Green

# 742
  • София
  • Мнения: 8 131
Рейни, дано си права!
Пънче, аз лично изчаквам засега...
Кашмирче, супер. Ти с какво цито беше, че съм забравила вече?

# 743
  • София
  • Мнения: 5 193
Първо 3, после 1. Mr. Green ooooh!

# 744
  • София
  • Мнения: 8 131
Ама колпото е добро, нали?
Понеже аз и на колпоскопа имах изменения. И аз ще го посетя скоро, но първо да видим какво ще стане.

# 745
  • София
  • Мнения: 5 193
Весе, имам си бели участъци, ма аз и преди си ги имах.

# 746
  • Мнения: 533
Веси,тихичко честито имаш от мен. Hug
Пънче,много съжалявам да чуя за това развитие на нещата при теб.Ти наистина си голям  борец и много се надявам,че скоро ще се случи твоето чудо.Наистина направи глюкозния тест,може от там ще излезе зайчето.Аз все си мисля,че сега след приемането на Метморфина,ще имам по-голям успех при предстоящото Икси.
Днес мъжът ми споделил на шефа си за предстоящата процедура,евентуално ако ни се наложи, да ни помогне с пари.И сега ми е толкова кофти и ме е срам.За досегашните опити никой не разбра.И сега ме е страх да не разпространи сред колегите му и да ни одумват после. ooooh!

# 747
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Заповядайте в новата тема  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=829505.new#new

# 748
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Пънче няма да е лесно спор няма. Ще се преборите. Дано обаче борбата да е кратка и скоро да гушнеш своето бебе. Пробвай с глюкозотолерантен тест да видите как стоят там нещата.  Hug
Меджу другото в миналия вторник на 17-ти към 6 вечерта беше ли в клиниката newsm78

Общи условия

Активация на акаунт