Сух шампоан

  • 15 157
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 326
Любимите ми сухи шампоани са на Клоран с овес оцветен или с коприва. Също така и на Рене Фуртерер. Не ги сменям за други, защото от дрогерийните ми излиза пърхот.

# 16
  • Мнения: 576
Любимите ми сухи шампоани са на Клоран с овес оцветен или с коприва. Също така и на Рене Фуртерер. Не ги сменям за други, защото от дрогерийните ми излиза пърхот.

А Батист използвала ли си?И той ли дразни скалпа?

# 17
  • Мнения: 326
Любимите ми сухи шампоани са на Клоран с овес оцветен или с коприва. Също така и на Рене Фуртерер. Не ги сменям за други, защото от дрогерийните ми излиза пърхот.

А Батист използвала ли си?И той ли дразни скалпа?

Пробвала съм батист. Нямам сърбеж от него, но ми се появява пърхот и ефекта от него от почти никакъв сравнен с тези на Клоран и Рене. Доста по-скъпи са, но си заслужават парите.

# 18
  • Мнения: 576
Ок,благодаря ти!

# 19
  • Мнения: 5 066
Хм, интересно. А от тях има ли такъв, който да става за много тъмна коса? Косата ми е естествено тъмна, почти черна, и повечето шампоани оставят белезникава следа, която ми е много неприятна.

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 724
Хм, интересно. А от тях има ли такъв, който да става за много тъмна коса? Косата ми е естествено тъмна, почти черна, и повечето шампоани оставят белезникава следа, която ми е много неприятна.

Аз съм с натурална почти черна коса и съм доволна от Батист. Като се разреше не остава.

# 21
  • Мнения: 326
Хм, интересно. А от тях има ли такъв, който да става за много тъмна коса? Косата ми е естествено тъмна, почти черна, и повечето шампоани оставят белезникава следа, която ми е много неприятна.
Да, клоран овес тенте( оцветен).

# 22
  • Мнения: 576
В крайна сметка си взех Клоран за тъмна коса,след чуденки за Рене и Батист момичета.Цена към 22лв.Ще споделя как е.Сравнението ще бъде с Рене.Преди съм взимала Клоран ,но не помня как беше,а и това е новия вариант,незнам дали е подобрен,но по принцип Рене Фюртерер се води по висок клас козметика та ще видим.

Общи условия

Активация на акаунт