Забременели след Инвитро - тема 5

  • 46 977
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 957
Здравейте и от мен Simple Smile
Сега се връщам от ФМ, девойката си се движи както трябва, не спря да се крие... едвам я снимахме Simple Smile
Казаха, че всичко ни е в норма и на двете...  Heart Eyes

# 736
  • Мнения: 1 220
Теди и Бамбина, браво на вас и бебчетата!
Лавандулка, много се радвам и че при теб нещата са добре! Аз пия Пренатал витамини.
Холи, стискам палци за изследванията, на Бамби също! Дано да ви наред Simple Smile За околоплодните води не знам какво за кажа, дано т пиене на вода се нормализират. Аз гледам да пия ама дали е достатъчно, не знам.
Аз тия дни ходя на работа, даже сега се прибирам. Принципно добре се чувствам, имам стягания в корема понякога, но примерно вчера бях вкъщи и имах малко, а днес цях в офиса и нямах. Един вид не зависи от това. Не ме натоварва работата, но няма да прекалявам.

# 737
  • Мнения: 424
Холи, всичко ще е наред. не помня в коя седмица си, но би трябвало да си след 25 щом равиш обременяването с глюкоза,.т.е. стискай  и тва, още малко Wink

Зу, дано всичко е наред Simple Smile

Теди, браво на девойката Simple Smile

Лавандула, браво и на теб Simple Smile

Фрида, направо си е за страх това, добре че всичко се е оказало ок.

Аз вече все повече си мисля, че безпроблемните бременностти са рядкост. То или ще е кървене, или плацента, или хематом, или пък бебето малко, или пък диабет, а бе все има нещо да те притеснява. Мислех че този път ще изкарам спокойна бременност ама ей ти на, ся тая плацента ме притеснява.

# 738
  • Мнения: 1 009
Здравейте , момичета  Hug
Аз напоследък имах доста работа и не успявах да се включа.
Честито на всички с хубави новини за сърца, фм и всичко останало  Heart Eyes
Холи, наблягай на водата и това е и без много много напред назад.

Фрида аууууу настръхна ми косата ......... слава богу тя щерка ти май футболистка ще става  Sunglasses

Зу преди няколко дена даже повърнах, веднъж седмично или на десетина дена и на мен ми догажда .

Спокойствие момичета , много е важно  Heart Eyes

Иначе днес мина и моята фм , 630 и 650 грама са бебоците. Доктора , който ми прави фм не е много приказлив, но е първият който е внесъл в страната пренаталния контрол и изследвания
( така пише в официалния му сайт). Каза всичко е наред , не е необходимо амнио, но ме вика в началото на 8ми месец за доплер и пак анатомия ( и тук малко се филмирах, следящият ми лекар е друг). Просто каза, че е хубаво да ме види защото един вид знае повече от обикновените гинеколози  Thinking.

# 739
  • Мнения: 1 009
Забравих да ви питам , вие боядисвате ли си косите? и с какво?
Слагате ли грим и какъв?

# 740
  • Мнения: 957
Забравих да ви питам , вие боядисвате ли си косите? и с какво?
Слагате ли грим и какъв?

Аз се гримирам, лакирам и боядисвам. Всички лекари които питах ми казаха, че няма проблем за нищо, хубаво е боята да е без амонячна. Аз винаги само с такива съм се боядисвала така, че нищо не съм променила в тази насока Simple Smile

# 741
  • Мнения: 1 009
Аз не знам дали има без амонячна боя. Моят фризьор казва, че няма такава просто някои са с със по-малко. Няма как вика да се покрият бели коси или да се смени тона на по-светъл ако няма амоняк.
Просто е на мнение, че важни са първите три месеца от бременността

# 742
  • София
  • Мнения: 1 844
Питате ли ме как се почувствах  Cry
Докато пътувахме си мислех, че отивам да раждам и до часове ще видя бебето  Sad
Аз не се боядисвам, камоли да се гримирам, лакирам и пр. То общо взето ми е трудно косата да си измия  ooooh!
Нито имам възможност, нито имам настроение, вкъщи сама в леглото няма кой да ме види. Тъкмо да си починат кожа, мигли и нокти  Grinning
Но и аз знам, че след 3 м. е ОК, дотогава е минала органогенезата и не би трябвало да е проблем.

# 743
  • Мнения: 553
Благодаря ви момичета за съдействието. Взех мента, глог и валериан. Гаденето ще го израстем, както се казва  Simple Smile
Каро четях постовете и си мислих как всеки ден по нещо ново излиза при някоя от нас и не се повтаряме даже  Rolling Eyes
За боядисването мислех да ви пиша и забравих. Докато лежах 2 седмици в болницата, се изредиха доста жени на съаедното легло. Няколко от тях бяха българки, живеещи в чужбина от над 15 години всички. Направи ми впечатление, че всички бяха с коса на два цвята. Никоя не се беше боядисвала от датата на теста си. Дали тенденцията там е такава? Имаше жени от Дубай, UK, Швейцария, Канада и всички бяха така  newsm78
Поздрави за хубавите резултати от прегледи.

# 744
  • Мнения: 72
Aekara радвам се, че бебоците са добре! Фрида голям ужас си изживяла - дано да нямаш повече такива преживявания. Представям си как си се чувствала Sad .Твойта мома верно ще я правиме футболиска
Относно боядисването, аз доста четох и в 4 месец се боядисах с една уж натурална боя. Стана горе долу ок. Преди месец пробвах пак и въобще не ме хвана. Стоях 40 мин. и като се измих- нищо. Ама нищо нищо. Нямаше даже и отенък. Така че явно бременността има и този ефект Simple Smile

# 745
  • София
  • Мнения: 1 844
Дано не само аз, но и никоя от вас да няма подобно преживяване преди девети месец   Praynig
Много е страшно...

# 746
  • Мнения: 1 095
И тук да се "похваля": Уж дойдох да видя нерв ли е или бъбрек проблема при доки и айде в болницата ... скъсена шийка и контракции. Няма как, по-добре да съм под наблюдение. Вече съм на Но шпа в дупето и Магнезий венозно. Този път нета е приличен и ще се отчитам. Дано не се наложи серклаж, но каквото - такова. Бебчо е добре, мама му е малко разочарована от ситуацията, но ще й мине. Wink

# 747
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Ех, Дани. Добре, че все пак си предприела нещо за болките, поне се е открил проблема..колко ти е шийката? Много ли е скъсена? Къде лежиш?

# 748
  • Мнения: 1 095
2,4 см ми е шийката. В Надежда съм, поне е позната обстановка. Ще се оправя, слушам и изпълнявам. Simple Smile

# 749
  • Мнения: 4 954
Успех и всичко да е наред! Колко дни ще лежиш там?

Общи условия

Активация на акаунт