Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - 33

  • 57 820
  • 775
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: X
Еклектус, споделям ти инфо от извора по повод резултатите от изследванията.
Обаждаш се на ифно, казваш си данните да те намерят , даваш си мейл и ти пращат резултатите на мейла!
Такъв е инструктажът при мен!
Дано съм била полезна.
  bouquet

# 751
  • Мнения: 1 659
Момичета случайно да знаете как се казва една руса г-жа? Рано сутрин винаги като съм била я виждам?
Разгледай сайта на болницата. Има снимки на целия персонал.
Дами, да помолим някоя бременна дама да направи нова тема защото сме на стр.51

# 752
  • Мнения: 578
Еклектус, споделям ти инфо от извора по повод резултатите от изследванията.
Обаждаш се на ифно, казваш си данните да те намерят , даваш си мейл и ти пращат резултатите на мейла!
Такъв е инструктажът при мен!
Дано съм била полезна.
  bouquet
Тенкс   bouquet

# 753
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Момичета случайно да знаете как се казва една руса г-жа? Рано сутрин винаги като съм била я виждам?
Снимки на лекарите, акушерките и биолозите има на сайта на клиниката. Не съм сигурна дали има снимки на жените от администрация.
Ако не е някоя от тях, може би имаш предвид Виктория Димитрова, която е координатор по програмата „Майки за донорство” към фондация „Искам бебе” и е чесо в клиниката.
Скрит текст:

ПП: Преди време бях попитала за името на новата лекарка, не можах да си спомня името и. Във фейсбук една от потребителките е написала, че се казва д-р Тихомирова  Peace

# 754
  • Мнения: 451
Момичета, престои ми хистероскопия. Д-р Персенска иска да види дали нямам полипи преди да направим зет трансфер. Може ли  да се направи зет в рамките на същия цикъл, в който и хистероскопията в случай че няма полипи.
По скоро не,защото организма ти трябва да се възстанови.Аз съм правила комбинирана с лапароскопия.

Последна редакция: вт, 03 мар 2015, 00:19 от Irina Dacheva

# 755
  • Мнения: 451
Здравейте момичета, имам нужда от малко помощ.Аз съм с диагноза неизяснен стерилитет,имам 1 неуспешна инсеминация,1 неуспешно ин витро на ец,1 неуспешна пункция-празен Ф. 1 стимулирано инвитро и 1 зет. Днес бях до клиниката,за да си подам документите за фонда и ми казаха, че има вероятност да не ме одобрят, защото зет не се брои.Има ли някои с подобен случай?
Странно,аз подадох документи в деня в който правих цветна снимка,тогава ми бе едва 2-о ходене в клиниката-Стаменов ни каза да си подадем документи и докато ни излезе фонда да опитаме на ЕЦ. След като имаш вече неуспешни опити говори с момичето,което отговаря за фонда да ти подготви документите.

# 756
  • Мнения: X
Estlar, пусни нова късметлийска тема! Praynig

# 757
  • Мнения: 90
Благодаря. Това е жената..искам да я намеря и благодаря. Благодаря за помоща.

# 758
  • Мнения: 4 954
О, не, Герда, въобще не се считам за бременна, камо ли носеща късмет. Дори не ми е минал първият преглед. Някоя следваща с удоволствие, дай Боже.

# 759
  • Мнения: 1 416
Ирина точно момичето което подготвя документите ми каза че има вероятност да не ме одобрят,та затова реших и тук да попитам newsm78

# 760
  • Мнения: 1 000
Кейла,
Скрит текст:
има различни обстоятелства при които може да се кандидаства по фонда, едно от тях е 4 неуспешни арт-опита, но има и много други, съветвам те да разгледаш внимателно изискванията и може да попаднеш в някоя от другите хипотези и пак да можеш да кандидастваш. И другото по отношение на тълкуването дали ЗЕТ може да се счита за неуспешен опит, питай директно във ФАР, те ще ти дадат най-точно тълкуване.

# 761
  • Мнения: 457
Момичета, днес забелязах, че вече работи онлайн системата за проверка на резултати. За съжаление старите пароли за достъп не важат. Ще трябва да си искаме нови от регистратурата.

# 762
# 763
  • Мнения: 27
Здравейте, не знам дали тук е подходящата тема да пиша, но ще пробвам. Взела съм на мъжът си билката " Бабини зъби" и я пие по схмеа. Въпросът ми е дали има някакъв ефект от приема му и дали може да се забременне след като се пие? Ако някоя от вас дами, мъжете ви са пиели ще се радвам да споделите.  Simple Smile

# 764
  • Мнения: 1 487
Линка, питането ти е за тази тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=19;topic=808851.msg31005276#new
Не препоръчвам да се пият билки на собствена глава. Желателно е лекар да ви предпише добавки, дози и схема при диагнозиран проблем.

Общи условия

Активация на акаунт