За всички АВГУСТ е далече, но бебчетата гъделичкат вече

  • 30 045
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 115
Добро утро, момичета  Simple Smile

Queen E, благодаря за новата тема  Hug оформлението е страхотно

janin4eto_87 приятна разходка на теб. На мен пазаруването също ми действа много успокоително. Може би и аз трябва да се разходя тези дни да видя дали ще мога да си харесам някой клин или дънки за бременни, че моите утесняха на корема   Shocked

Nedialka_81 ох как ми се доядоха и на мен мекички хахах тези дни налитам много на всякакви тестени продукти. Може би това обяснява защо съм качила 2-3 кг вече, ама няма нищо   Laughing

AugustMama, сигурно всички са много щастливи в къщи с двете торти  Simple Smile и аз ще запрятам ръкави днес, че сме поканили гости и трябва да направя основно и десерт  Simple Smile

rali_stoyneva на мен ми е много трудно да се сдържа сега с купуването на бебешки неща. Особено като гледах списъка, който момичетата бяха пуснали, започнах да си мисля какво мога да взема. Аз още януари месец купих една шапка на бебето. Майка ми е суеверна и каза че се взема първо шапка, за да се роди лесно бебето. Аз не вярвам на такива неща, но викам хайде така поне ще имам оправдание да взема нещо  Laughing тогава все още не знаех пола също така че беше по-трудно  Simple Smile честито ти момиченце на теб! Аз тайно също се надявах на мома, но сега се чувствам щастлива че ще е момче, а и ММ това си искаше хахха

Тези дни ми се случва нещо странно за мен, та се чудех дали на някой друг се е случвало. Изкарах си първите три месеца без гадене и повръщане, но сега като се събудя веднага пия вода, защото гърлото ми е пресъхнало и след няколко минути си я връщам  Confused странното е че се получава само с вода.

Усмихнат и слънчев ден на всички  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 82
Запис и от мен  Hug

# 17
  • Мнения: 72
Да ви кажа, аз не съм много суеверна, ама половинката постоянно ме спира. Даже шишета накрая щял той да купува  Laughing Всеки си има виждане и си го следва.

Orangina, на мен също не ми стана лошо нито веднъж, и до сега се чувствам много добре. При мен също се появи странна жажда сутрин, но без връщането. До колкото ми е известно вкусовите рецептори търпят промяна, може да се дължи на това. Аз самата никога не съм могла да ям люти чушки, в началото си похапнах бая. В момента пък почти не ям сол, което е добре де, но преди не бях така.

# 18
  • Мнения: 656
Запис и от мен в страхотната тема.
КуинЕ Благодаря ти!   bouquet
Рали аз също едва се сдържа да започна да пазарувам, но ще изчакам поне на 100% да разбера пола на бебето.
Това със фотосесията е супер, аз с предишната бременност си правих, но започнах някъде от шестия месец (късно ми пролича), а сега може и по рано да започна защото вече си имам малко коремче.

# 19
  • Мнения: 1 234
Страхотна тема Куини   bouquet
Аз от суеверие също няма да взимам нищо поне до лятото, не че не искам някой малки ританки или чорапчета  Heart Eyes А за фотосесията ...мислех си го, но така или иначе си имах коремче от преди това ....  Crazy
Хубав снежен ден момичета ....много е хубаво така да започне съботата  Hug

# 20
  • Мнения: 125
Недялче имаш ги от двете торти, пращам ти по Спиди до Бургас, Славейков нали така беше Simple Smile (запомних, понеже имам приятелка, живееща в Славейков)
Orangina аз съм обявена официално за CHOCOHOLIC и в случаят аз съм най, най щастливата у дома.
Относно пазаруването и мен ме сърбят ръцете да почна да купувам, но ще изчакам към 8 или 9 месец, ще се впусна с две широки ръце Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 550
Привет!

Куинче, супер е темата   bouquet

AugustMama, вие правите торти, аз сутринта от скука врътнах едни кексчета за закуска

Жанинче, приятна разходка, да се похвалиш с покупките после Simple Smile

Недялче, на мен Бургас ми е любим град и имам приятели там, чудесно е!

За покупките - честно казано, не помня кога направих първата бебешка покупка. Някъде около шести - седми месец братовчед ми ме снабди с много бебешки работи от неговия син. Помня, че в осми месец купихме почти всичко, просто преди това нямах време.

Фотосесия не съм си правила предишния път, все отлагах, че бях много заета, а накрая нямах желание. Този път може и да ме посети музата и да се щракна, но има време Simple Smile

# 22
  • Мнения: 125
Anabella кексчетата са страхотни мммм Simple Smile изглеждат много вкусни ...

# 23
  • Мнения: 112
Ехаааа, страхотна тема с най-сладкото заглавие.
Queen E, чудесно си се справила  Heart Eyes

По темата за покупките, и аз си падам малко от суеверните, не чак до крайност, но във всеки случай не мисля да започвам да купувам неща поне до 6-7 месец. А в същото време доста се притеснявам, защото ми е първо бебче, нямам си наидея какво точно  ще ми трябва, а то ще е всъщност всичко. Около мен няма приятелки с бебета, от които мога да ползвам нещо, изобщо още от сега го мисля, но нека да наближи малко събитието и бебче да порастне.

Относно гаденето, в началото нямах такива проблеми, но от последните 2-3 седмици какво става, уж нещата трябва да се нормализират, мен сега ме хваща. И интересното е, че ми се гади и повръщам, когато стомаха ми е празен, т.е. сутрин веднага след ставане и вечер след работа, когато не съм яла от няколко часа. Май спасението е да си хапвам дребни неща честичко, но какво да е, да не са някакви захарни глупости ( никак не ми се яде сладко, за разлика от преди Thinking ), ядки ли, какво?

Поне когато имам гадене донякъде съм спокойна, че с бебче всичко е наред, иначе какви ли не глупости ми минават през главата... Ден след прегледа започвам да се притеснявам и така чак до следващия,  ама какво да се прави, майчини неволи Simple Smile

Е, записах се и аз в новата темичка, усмихнат и положителен ден на всички   bouquet

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Хайде и аз да се запиша в новата тема.
Вчера ходих да купя подарък на бебето нали днес ще ходя на гости.Мале какви красоти имаше в магазина,но не смея да купувам още Rolling Eyesта гледах по най бързия начин да изляза.

# 25
  • Айтос
  • Мнения: 358
  bouquet супер темичка!

Аз пък да ви кажа, че откакто заабременях съм станала тооооолкова спокойна. Имала съм 1-2 големи мрънкания, но според мен напълно основателни. Преди бях доста нервна, всичко ме дразнеше, но като видях двете чертички си казах, че няма смисъл да си тровя нервите и бебето с глупостите на хората.

Аз смятам да започна да пазарувам към 7-ми месец. Ще сме в нова къща,а и  имаме толкова много приятели, на които децата им поотраснаха и ще ми дадат някои неща. Като цяло мисля да не се презапасявам, а и съм си харесала някои неща в mytoys и ще чакам да им дойде времето. Аз не мисля,че на едно новородено му трябват толкова много неща, ама ще видим де. Като знам как не мога да търпя като си харесам нещо Simple Smile

Снимах си вее шкембето и смятам да направя албумче със теста и снимките видеозона и моето коремче .

Тук въобще не става за разходка в този гнусен сняг Sad

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 723
Недялче имаш ги от двете торти, пращам ти по Спиди до Бургас, Славейков нали така беше Simple Smile (запомних, понеже имам приятелка, живееща в Славейков)

Изгрев  Wink
Еми дами, като лятото минавате към нашият хубав морски град ,може да се видим  Hug

Анабела в къщи кексчетата са на почит- хем набързо,хем вкусно Peace
Сподели и твоята рецепта моля  chef
тези са ми от любимите
тези систъра ги обожава
тези са на дъщеря ни фаворти

# 27
  • София
  • Мнения: 550
Май тази година ще ми се размине разходката до Бургас и околностите, след осми месец хич не ми се пътува, а така ми се иска  Crossing Arms

Ето тази рецепта ползвах, като сложих сладко от боровинки. Иначе любимата ми рецепта, която използвам и за кексчета е шоколадовият сладкиш с майонеза - стават мммм. Следващата ми идея е едни козуначени, но гледам да не прекалявам, че са си калорични все пак Simple Smile

Тези ягодовите, които си показала изглеждат апетитни   chef

Последна редакция: сб, 07 фев 2015, 12:02 от Anabella

# 28
  • Мнения: 72
Момичета, гепих си идеите ви за кексчета. На мен не винаги ми се получават, ама това не ме отказва.  food002
Относно бебешки принадлежности/дрехи, и на нас има кой да ни даде. Имаме доста приятели с по-големички деца. От друга страна пък доста познати и няколко близки приятелки ще раждат тази година. Според мен ще има много бебета, което е страхотно.  newsm44
Стана ми интересно за фотосесията, аз също имам някакви такива мисли. Но дали да е по време не бременността или след раждането  newsm78
Моля, споделете опит.

# 29
  • Мнения: 79
аспиратора за носа  който е за прахосмукачка върши голяма работа  Peace ,исках да си купя стерилизатор за микровълнова но се оказа че в нашата не влиза дори и най малкия размер и си купих електрически  http://www.patilanci.bg/elektricheski-sterilizator-chicco ,малко е скъпичък не ми се даваха толкова пари но върши страхотна работа ,вече три бебета изгледа  Joy

Общи условия

Активация на акаунт