Хапане и кърмене.....

  • 2 450
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 964

не знам какво да ти напиша - моята беба ту ме хапе, ту не и не мога да хвана зависимост!

# 16
  • София
  • Мнения: 10 825
Бързичко се отучи. Като ме ухапеше го махах от гърдата и го връчвах на таткото, докато ми мине болката и яда. Падаше голям рев и тръшкане, но схвана зависимостта.

# 17
  • Мнения: 352
Благодаря ви за съветите момичета - статията в един линк ми беше много интересна - аз нещо напоследък съм и много скапана - кърмя по 10 пъти през нощта - ходя и на работа и това съвсем ме сломи с хапането...та направо ...срам ме е да си го призная, но ми минават идеи през мозъка хич да не я кърмя вече...Sad
Ще се опитам да остискам до годинката де....  Embarassed Embarassed

ПС: Днес ни избих адвете горни зъбчета!  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 878
Щом хапе значи не е гладно  Naughty - махам го от гърдата поне за час, за да схване смисъла  Crazy

# 19
  • Мнения: 340
Моя хубостник много ме хапеше като му излязоха първите зъбки.  Викахме му кърможаден звяр.  Даже така ме ухапа един път /напълно несъзнателно-- ядеше и спеше/, че ми перфорира зърното-- тече кръв, а после раната даже забра и се принудих 5 дена да не му я давам.  Това беше преди 4 месеца някъде и от тогава не ме е хапал.  Според мен просто в началото след като им поникнат зъбките и не знаят за какво са и хапят защото не са свикнали с размера на зъбките.  Като се скараш няколко пъти и дръпнеш цицата ще схване.  Сега се случва понякога да ме ухапе съвсем лекичко, ама ме гледа в очите, явно следи за реакцията ми и внимава да не ухапе много силно.  Така ми дава да разбера, че всъщност не иска суче...

# 20
  • Мнения: 577
Дава изчерпателен отговор

Общи условия

Активация на акаунт