Glossybox, Birchbox, Lovemebeauty, Lookfantastic box и други.

  • 48 069
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 309
Да пиши им,аз използвах същия код,но изобщо не се отрази в системата и им писах.И ми взеха 6 лири за първа кутия,плюс това ми дадоха код за безплатна втора кутия и се изравниха нещата.Но ако не бях писала,изобщо нямаше да обърнат внимание!

# 721
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 831
Момичета, pink parcel с кода който Надето даде не трябваше ли да е 5 паунда за двете кутии? На мен са ми изтеглили 13 паунда за октомврийската. newsm78 При вас как е?

Кода е първите две кутии по 5 паунда, пиши им.
Bank Holiday Social "Get your first two boxes for just £5 each!"

При мен прие кода, отрази го, но после видях, че са ми дръпнали £5,95 (аз се абонирах за тийн парцел), вместо 5. Влязох си в профила и не беше отразен там, а трябваше да е. Писах им и ми дадоха код, с който да го оправя. Иначе щеше да ми дръпне £13 за втората. Септемврийската кутия беше много хубава, но по 13 лири не ми се дават.

# 722
  • София
  • Мнения: 10 324
Момичета, pink parcel с кода който Надето даде не трябваше ли да е 5 паунда за двете кутии? На мен са ми изтеглили 13 паунда за октомврийската. newsm78 При вас как е?

Кода е първите две кутии по 5 паунда, пиши им.
Bank Holiday Social "Get your first two boxes for just £5 each!"

При мен прие кода, отрази го, но после видях, че са ми дръпнали £5,95 (аз се абонирах за тийн парцел), вместо 5. Писах им и ми дадоха код, с който да го оправя. Иначе щеше да ми дръпне £13 за втората. Септемврийската кутия беше много хубава, но по 13 лири не ми се дават.

Май ще проверявам какво са ми дръпнали, щом масово имам изтеглени други суми  ooooh!
От кой ви е отразено тегленето?

# 723
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 831
Влез си в профила - ако имаш активен код, го пише там. Аз така разбрах, че уж ми го прие (и го изписа), но не ми беше отразен в профила.

# 724
  • София
  • Мнения: 10 324
Влез си в профила - ако имаш активен код, го пише там. Аз така разбрах, че уж ми го прие (и го изписа), но не ми беше отразен в профила.

Проверих, още след поръчката го направих и въведох кода наново, не се виждаше. Дръпнали са ми 5 лири. Да видим какво ще дръпнат за втората Simple Smile

# 725
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 831
Щом са ти дръпнали само 5, би трябвало да е ОК. На мен още за първата ми дръпнаха повече - сумата за първа кутия, без код за отстъпка. Може би има значение, че си нагласих времето за получаване да е не веднага, а след 2 седмици, не знам. Но се съгласиха, че е грешка и го оправиха.

# 726

Общи условия

Активация на акаунт