Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 6

  • 71 093
  • 742
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 622
mamaNinka, загряваш ли добре преди тренировка? Аз преди от бързотия не загрявах и ме наболявах китките и тазобедрените стави. Откакто се научих за загрявам нямам проблеми  Peace.
Снощи гаврътнах едни 20-тина грама ракийка, че имахме гости  Rolling Eyes Crazy, чак се чудя за какво ли го направих като не обичам толкоз алкохол  Thinking

# 646
  • Мнения: 170
 Joy тя темата малко стана - от прегрешенията ме заболя китката Simple Smile)) [в момента се кискам и околните ме гледат странно]

и аз гледам сутрин да си правя тренировките, че айде днес е по-хладно, но като дойдат жегите ще е нещо страшно... а и след тренировки през деня винаги ми е супер.

За загряването възможно е Simple Smile ще се постаря по старателно да загрявам (а и наистина сякаш китките сме по-склонни да ги претупаме Wink )

# 647
  • София
  • Мнения: 10 858
Хаха, и аз в кюпа с прегрешилите.
Снощи две парчета кекс, а предната вечер един пакет чаени бисквити  Mr. Green
Май по-предната вечер пак имаше нещо ... май беше един пакет от онези двойните обикновени бисквити от Лидл ... с половин литър прясно мляко  Joy абе не помня вече, но в последните дни все има нещо ...

# 648
  • Мнения: 2 461
Привет, нещо много сте се отпуснали, м ?  Flutter

Аз си спазвам режима и също така си смятам калориите. От тук реших, че мога да си добавя едни забранени неща (бисквитки) и че нищо няма да ми стане. Е, заболя ме корема само и ме е яд.Изядох 3 бр, Вив как така цял пакет?  newsm78

Днес се мерих отново и ето резултатите за 35 дни:
Скрит текст:
              кг. - 62,7 - 59,7
             бюст - 95 - 93
             талия - 80 - 76
             ханш - 99 - 94
             бедро - 52 - 51
             прасец - 36 - 35
             
                   
  Heart Eyes

# 649
  • Мнения: 5 405
Ехааа, Зизу, мерки-мечта  Heart Eyes Браво  Peace

# 650
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Браво Зизу, страхотни резултати!

# 651
  • Мнения: 1 004
Браво, Зизу  Hug

# 652
  • София
  • Мнения: 10 858
Зизу, аз си мога  bowuu НИ мЪ подценявай  Joy
Ето, току що привърших отново един пакет чаени ... нещо ми става с тия бисквити. Като стане 7 часа и лудвам  Laughing

# 653
  • Мнения: 2 461
Ето, току що привърших отново един пакет чаени ... нещо ми става с тия бисквити. Като стане 7 часа и лудвам  Laughing

пробва ли да рупаш нещо друго  Thinking    (краставици, моркови,ябълки)

благодаря момичета, още съм далеч от мечтаните мерки.  Confused
Ще ви държа в течение  Simple Smile

# 654
  • Мнения: 170
Браво Зизу, супер минусчета - и все така да е

а да за морковите и краставичките ясно, но пуста въглехидратна краста... Sad

Последна редакция: пт, 19 юни 2015, 09:54 от mamaNinka

# 655
  • Мнения: 2 545
Въглехидратният глад го потушавам с фурми - обикновено 1-2 са достатъчни Grinning.
А в жегите посягам по-често към сочните плодове.

Но... понякога и на мен ми се дояжда нещо конкретно. Най-често, когато неотдавна съм си угаждала с нещо "забранено". Явно организмът привиква към определен източник на въглехидрати. Ако свикне да му даваш бисквити, ще ти иска бисквити, ако му подаваш шоколад - ще иска шоколад...

# 656
  • София
  • Мнения: 1 731
Реших си проблема, след като се сдобих със специална подпора за китката. 
Нещо от магазин ли си взела, или е самоделка? Ще споделиш ли? Аз през февруари при единственото си качване на ски паднах и зверски си ударих китката - още ме боли като застана на длани.  Tired

# 657
  • гр. София
  • Мнения: 395
Узи, моята подпора е 2 в 1 - подложка за мишката и подпора за китката с мемори пяна (котката по едно време я използваше като възглавничка hahaha). Половинката ми я донесе от една командировка, не знам дали тук продават такива. Но в Технополис или Техномаркет съм виждала само подпори за китката - приличат на малки възглавнички. Половинката ползваше подобна и беше доволен.

Зизу, браво, много добри резултати Hug

# 658
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Добро утро дами, от няколко дни следя темата, а и доста се запалих с упражненията на Руми, от около 2 седмици правя тези за корем и дупе, също и за бедра, плюс 15 до 30мин на степер вкъщи, имам и малко дете, та и разходки правим, по около 5 до 10км на ден. От днес съм в редиците ви и с хранителен режим(преди бях на 90ДД и свалих около 15 кг след раждането§), избрала съм си протеиновия, мисля да го спазвам поне месец и ще видя резулататите как вървят. Надявам се на поне 15кг, да видим какво ще стане Blush Искам да питам, има ли и други на този режим в темата?Кафе пия всяка сутрин, и мисля да пропускам сутрешното мляко, какво мислите newsm78

# 659
  • Мнения: 170
Добре дошла, Genni,   bouquet

Упражненията на Руми са страхотни Simple Smile
Подобно на повечето тук започнах с 6 седмичното предизвикателство. Сега съм на индивидуалната програма и неочаквано бързо и за мен се оказвам на 2ро ниво .. (от понеделник съм на него).

Преди да започна с Руми бях на 90 дневната диета и се отказах някъде на 75 ден, защото като тотал бях + 2-3кг. спрямо началото.

Сега съм на индивидуално изготвен режим от Руми и съм много доволна. Днес ми беше ден за мерки.. странно и за мен на килограми не съм мръднала и грам но като сантиметри има разлики - най-голямото ми постижение е талията и - 5 см. за две седмици -2 от дупето Simple Smile)

Всъщност дали е нормално това? На килограми имам даже плюс, а на сантиметър минуси? (плюса може да е заради нарушенията и задържането на вода, нали?)

За млякото - ох де това да ти е нарушението Simple Smile)))

А иначе 15 кг. (то горе долу и моите за сваляне са толкова) е постижима цел! Но имай предвид, че режима цели бавно и здравословно сваляне  - основно на мазнини, а не на мускули!


п.с. Момичета - някои има ли табличка със мерките на сурови и сготвени храни? Аз имам няколко мерки за бобови и оризови... Гледам да съм функционална и готвя от моето за всички..., но изпитвам затруднения да преценявам колко грама да са в моята чиния. Например вчера хрупах спагети.. успях да намеря инфо, че грамажа сурови варени е горе долу 1:3,5 ... Simple Smile


Общи условия

Активация на акаунт