Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 6

  • 71 038
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 622
Лелеее, колко сте изписали.. hahaha нещо ми се е бъгнало проследяването. Бе викам си на море ли отодоха всечки  Mr. Green. Аз продължавам да съм режимна, само с тренировките не смогвам, че големи дертове бера с един даскал на щерката и се налага да жертвам от времето си за трениране. Обаче тази вечер се наскачах, а колко добре ми се отрази, разкош! Mr. Green утре да взема да се поизмеря, нищо, че съм в МЦ. Цунки гунки и много минуси.  bouquet

# 736
  • Мнения: 170
ааа трябва си скачане (аз най-изнемогвам на аеробните) днес сутринта рипах, ли рипах, но кефф утре почивка т.е. само йога - имаше една смешка - "станах в 6 да правя йога и се събудих в 10 на земята...."

ммм аз пък два дни ще си похапвам бонусче - имам опция за съгрешаване чудя се дали да не е с шоколад или да си сметна въглехидратните калориики и да се насладя на някоя от вкусотийте на Руми, например оная вкусната торта дето преди няколко поста ми я размятахте Simple Smile))

# 737
  • Мнения: 205
     Да се отчета и аз. Един месец режим, признавам с малки нарушения, но редовни упражнения (даже и рима има  Grinning) резултатите са следните:
талия-минус 1 см,
ханш - минус 2 см
бедро- минус 2,5 см
прасец- минус 1,5 см
бицепс-без промяна.
Последната седмица не бях особено стриктна, че ми се струпаха доста проблеми на главата, но упражненията ги правих редовно. Очаквах Руми да ми се накара за несериозността, но тя така ме похвали за постигнатите резултати, че нямах търпение да се прибера и да започна да тренирам.
Пожелавам на всички трениращи момичета успешна седмица и много минусчета!

# 738
  • Мнения: 1 203
Точно днес гледах книгата на Надя Петрова, въртях я в ръка, чудех се, на два пъти исках да я върна, размислях след това, на третия я върнах. Прегледах я отгоре- отгоре и нещо не ме впечатли, ама никак...
Аз дори бая се чудих Руми как се сприятели с тази особа по принцип. Изобщо и отдавна не е моя тип тази Надя ... нутриционист  Crazy
Ааааа ти да не си в близката околност случайно?  Thinking Whistling

# 739
  • Мнения: 5 405
Гледах някво видео на тая Надя..... тц  Laughing няма да казвам повече Grinning

# 740
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
 mamaNinka, tsveti_77 поздравления за постигнатите резултати.

Аз с храненето нещо хич не съм режимна и съответно резултати нямам, въпреки че с тренировките съм стриктна. Повтарям РумФита, на 10тата съм вече. Определено ги правя по-лесно и бързо тренировките сега.

# 741
  • Мнения: 2 461
честити минуси, момичета. Flutter

аз уж спазвам режима , ама започнах да криввам - а, само този ден, а те станаха няколко  Embarassed
Няма да споделям какви ги ядох  Joy

Та моите резултати са в застой, но тренирам!
И да се похваля ставаме всяка сутрин с ММ и тренираме заедно Руми. Пупу, да не ми е уроки(откога го чакам това)!

# 742

Общи условия

Активация на акаунт