Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 6

  • 71 063
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 203
Да кажете как се чувствате и в края на кросфита  Mr. Green

След тая тренировка с 150 напада имах МТ на дупето 3 дена... ба*и тренировката  Laughing

 Mr. Green Mr. Green Мен, имам чувство, само глутамина ме спаси от пълно обездвижване след тая Амбър  Crazy

А след края как ... сигурно като да ни е сгазил валяк  Mr. Green Mr. Green

# 721
  • София
  • Мнения: 10 858
Ау, мноУ си зла, ПтичкеTwisted Evil  Мери, ти пък вместо да ме успокоиш ...  spoko ... тиии,  Twisted Evil
Аз мисля измежду кросфитването да си давам и по ден с някакви стречове, а не всеки ден да правя кросфита. Примерно понеделник и вторник - кросфит, сряда нещо леко или само дълъг стреч, четвъртък и петък пак кросфит. Де да знам, така си мисля, ама как ще постъпя, в движение ще видим.

За стягането в яденето и аз съм така, като съм във фаза съм много екстра ток  Mr. Green Затова на мен ми трябва и сериозен гърч, иначе се отпускам  hahaha

# 722
  • Мнения: 1 203
Мен, ако питаш карай си по програмата Wink Те първите тренировки са най-зли после леко (ама леко) поолекват и в петък е recovery тренировката Wink Помислила го е Руми явно  Peace Grinning

# 723
  • Мнения: 5 405
Как ще те успокоявам бе! Ти си толкова  Twisted Evil с мен, та аз ли да бъда  spoko с теб?  hahaha Трябва гърч да има!  Joy Hug

Май само първата седмица има recovery тренировка  Grinning което ме подсеща, че аз не съм я правила  Rolling Eyes Blush

# 724
  • София
  • Мнения: 10 858
Ааа, то и риковъри ли имало ... ясно, аз не знаех, не съм ги преглеждала, честно казано. Ок, айде, ще карам по програмата както е, ама то трябваше да почна от понеделник ... уф. Тамън гадната тренировка със 150 скачащи напъда да ми се падне в петък, та да си почина после уикенда  Mr. Green Ей, пак скатах бе!!!  Joy

Мери, а така, и аз имам нужда някой да ме напляска,   newsm08

Скрит текст:
smile3532 newsm51

# 725
  • На ръба..
  • Мнения: 2 117
Мили мои ето ме отново, най-накрая с резултати Laughing
бедро 54,5см --- 52,5 см
Другото после ще меря. Като видях каква разлика не можах да повярвам, при все че повече от седмица не можах нищо да правя, а само внимавах колко какво ям. Вече съм на 25ден от 90-дневната, отделно си правя и вендузи ами....друго си е да види човек резултат и съвсем се надъхах  Joy
Хайде, чакам и вие да отстреляте тези килограми  #2gunfire и целулити....

# 726
  • Мнения: 1 203
... 25ден от 90-дневната...

дневната или дневнОТО предизвикателство Simple Smile Че 90 дневната е в друга тема Wink

Поздравления за резултатите и все така с ентусиазъм  Peace

# 727
  • На ръба..
  • Мнения: 2 117
... 25ден от 90-дневната...

дневната или дневнОТО предизвикателство Simple Smile Че 90 дневната е в друга тема Wink

Поздравления за резултатите и все така с ентусиазъм  Peace
rotfImao Колко си права...така е като говоря по телефона и пиша  Crazy
Мерси за корекцията  Joy

# 728
  • Мнения: 1 203
Вив, Руми минава експериментално на ВМ-НВХ  Wink Съвсем в твоя отбор влиза Wink

Аз днес отчитам Емили - пистолите го правя до сядане на 2 степа един върху друг. Не мога до долу и туй то ... ама и така ми разтрепера Д-то  Peace Досега обаче първите две тренировки - Пепилота и Амбър си остават най-трудни за мен. Да видим все пак какво ме чака до края  Crazy

# 729
  • София
  • Мнения: 10 858
Ха, Птичке, интересно  Heart Eyes Къде го е публикувала, нещо не намирам ...
Мятам се на ден 3 аз.

# 730
# 731
  • София
  • Мнения: 10 858
Благодаря, че споделихте момичета  Hug Интересно ми беше да прочета, ще я следим Румката как ще се чувства. За резултати при нея няма да можем да следим, за което ме е яд, защото би било много интересен експеримент. По-чисто от нейното тяло няма накъде просто.

А колко нови начинания е подела ... супер е, много и се радвам!

# 732
  • Мнения: 170
Много нашумя през последно време  ВМ-НВХ

а иначе след един месец режим:
 
Скрит текст:
см. са супер, само тия минуи много ме притесняват Sad

# 733
  • Мнения: 5 405
Чудесни минуси  Peace В последния момент забелязах килограмите  Laughing ето защо не трябва да се гледат - никва връзка може да нямат с мерките  Mr. Green

# 734
  • Мнения: X
Точно днес гледах книгата на Надя Петрова, въртях я в ръка, чудех се, на два пъти исках да я върна, размислях след това, на третия я върнах. Прегледах я отгоре- отгоре и нещо не ме впечатли, ама никак... Интересът ми към нея е обусловен единствено покрай препоръките от Румяна.
Но пък прочетох статията на Руми от линка по- горе и нейната книга задължително ще си я купя!!!
И т.к. по известни причини поне седмица няма да тренирам, ще съм на стриктен режим, та ще "светя" и в тази тема  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт